Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מגרש אוטו סנטר

123שמואל
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי...  

רציתי לרכוש רכב ב-  אוטו סנטר 

מישהו מכיר אותם ( מניסיון ) ויכול לתת חוות דעת 

עליהם.

ועוד משהו. האם יש להם רכבים טובים כמו הונדות/ טיוטות וכו׳... ב- 

20/25₪  אלף ש״ח? 

עריכה אחרונה על ידי 123שמואל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו סנטר היא זרוע מכירת הרכב של חברת הרץ, בסה"כ מדובר על חברה גדולה עם סניפים רבים ולא אזיה מגרש שכונתי נידח.

אם ייש ל"אוטו סנטר" כלי רכב למכירה ב-20000 - 25000 ש"ח כמעט בכל המקרים מדובר בכלי רכב שהם קיבלו בטרייד-אין מלקוחות שרכשו מכוניות חדשות יותר, ואין להם שום מידע על מצבן או ההסטוריה שלהם, וכמעט בכל המקרים הן ימכרו ללא אחריות תוך הצהרה שהרכב נמכר במצבו ולא ידוע למוכר דבר על מצבו מטוב עד רע.

ולכן, בכלי רכב בערך הזה הם לא יהיו שונים בהרבה מסתם מגרש. בגלל שהשוק די סובל מעודף היצע בערכים שאתה מדבר עליהם בהחלט יתכן שיגיעו גם רכבים טובים למגרשים, אבל כמו בכל דבר צריך לבדוק בשבע עיניים מה שמציעים, וצריך גם הרבה... מזל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו סנטר והרץ הן חלק מקבוצת "מאיר" יבואנית הונדה וולבו.
אוטו סנטר מוכרת רכבים משומשים שנמסרו בטרייד אין בקניית רכב הונדה/וולבו חדשים ומוכרת רכבים שהיו בהשכרה/ליסינג בחברת הרץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב מטרייד-אין מאוטו סנטר לפני שנתיים. קיבלתי רושם טוב מהם - יחסית לסוכנויות אחרות בהן ביקרתי - הראו לי מיד רישיון רכב והיסטוריית טיפולים, תהליך העברת הבעלות עבר מהר וחלק, קיבלתי שנתיים אחריות (שלשמחתי לא הייתי צריך לבדוק את המימוש שלה).
מסכים עם ZVIT שבמחיר של 20,000-25,000 לא יהיה להם יותר מדי מידע על מצב הרכב.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו סנטר בסגר גמור יש להם שירות טוב מאוד לפחות מהניסיון שלי, יש הבדלים בין הסוכנים השונים, על בדיקה מטעמך אל תוותר וכמו שאמרו בסכומים האלו לא תמיד יש היסטוריה אבל לפעמים יש. 

אני רכשתי מהם בנובמבר 2018 והם היו בסדר גמור. 

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...