Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפיצה בהכנסת הילוך R ביונדאי I-30

drvm
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מדובר ברכב יונדאי I-30 שנת 2009 כ- 136K

לאחרונה כשאני מכניס מהילוך D או P להילוך R יש לי מעין קפיצה/מכה קטנה (בעבר זה היה ממש בקושי מורגש ולאחרונה מורגש הרבה יותר) כשלעיתים יש גם השהייה של שניה-שתיים.

מה לדעתכם יכול להיות ואיך הייתם ממליצים להתחיל לטפל ?

* לא חושב שהחליפו ברכב הזה שמן גיר. הכמות שמן תקינה והוא אינו שחור (עדין בצבע אדום יחסית בהיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה לשים רק שמן גיר מקורי מתקן SP-3  אחרת,הצרות באות בצרורות.

ממליץ לך לגשת למוסך מתמחה בדגם ולבצע תחילה החלפה חלקית של השמן.

ברכב הזה,יש להחליף שמן פעם ראשונה ב 36,000/45000 ק"מ או אחרי 3 שנים -המוקדם מביניהם ולאחר מכן כל שנתיים או 20,000 ק"מ.

אי החלפת שמן בזמן/שמן נכון תגרור בעיות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לבצע החלפה חלקית לשמן גיר צריך מוסך מתמחה? זה רק לפתוח את הפקק באגן שמן ואותה כמות שיציאה למלא חדשה, לא ?

בכל מקרה לא היית ממליץ על החלפה מלאה של השמן גיר ופילטר ?

האם  יכול להיות לזה קשר לתושבת מנוע/עיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...