Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לקנות לילד - פלייסטיישן או אקסבוקס?

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הילד (בן 8 ) רוצה קונסולה, וההבנה שלי בזה היא פחות מאפסית, ולכן אין לי מושג לגב היתרונות/חסרונות/הבדלים בין הקונסולות השונות.

בינתיים הצלחתי להבין שהשנה אמור לצאת דגם חדש גם ל PS וגם לאקסבוקס, ואני תוהה עד כמה זה משמעותי ושווה המתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי PS4 או Switch. 

מבחינת כוח עיבוד (=גרפיקה איכותית)

1. XBOX

2. PS4

3. Switch

תכל'ס מה שעושה את ההבדל זה המשחקים האקסקלוסיביים וב-xbox דור נוכחי יש הכי מעט. ב-Switch יש המון משחקים אקסקלוסיביים שיתאימו לילד בגיל 8. ב-PS4 יש גם המון משחקים מעולים, אבל לדעתי האקסקלוסיביים שלהם מתאימים יותר לגיל התיכון. 

Switch קונסולה נייחת עם אפשרות לניידות וזה ממש מגניב בטיולים. מצד שני מבחינת חומרה היא הכי חלשה בין ה-3. PS4 קונסולה נייחת בלבד. 

המתנה לדור הבא של הקונסולות לא ממש שווה כי יש עוד לפחות חצי שנה עד שנראה אותן בחנויות, המחיר יהיה יותר יקר ויקח זמן עד שתבנה ספרייה של משחקים איכותיים שינצלו את החומרה של הדור הבא. 

מצד שני לדור הבא כנראה תהיה תאימות מלאה למשחקים של הדור הקודם אז מצד אחד תשלם יותר על המכשיר ומצד שני תקבל מכשיר שתוכל להנות ממנו הרבה יותר שנים ללא צורך לשדרג. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה תאימות אחורה בוודאות, לפחות בPS.
הדור הבא יהיה קפיצת מדרגה עצומה בכל אספקט, עזוב רגע את עניין היכולות הגרפיות, המעבר מכונן מכאני לכונן פלאש סופר מהיר עם בקר יעודי אמור לספק חווית משחק אחרת לחלוטין. כדאי לצפות ביוטיוב בהצגה של הטכנולוגיות של הדור הבא של הPS כדי להבין שמדובר במהפכה לא רק ויזואלית. בנוסף היא פלטפורמה שתחזיק שנים קדימה (PS4 יצאה ב2013 נדמה לי), אז תחזית של 5-7 שנים היא הגיונית מאוד.
קח בחשבון זה ישוחרר רק באזור נובמבר-דצמבר. מבחינת עלויות מדברים על סדר גודל של 500$ לפני מיסים בארה"ב, יש שמועות על גרסאות זולות יותר (400) או יקרות יותר (600).

אם כדאי להמתין? זו כבר שאלה של רצון ויכולת שאין לי תשובה אליה.

אישית הייתי ממתין או קונה משהו "מחוץ לקופסה" כמו הניטנדו שהמליץ לך צ'מגאי. פלטפורמה שיש בה המון פאן וערך מוסף נוסף של ניידות+תוכן נהדר לילדים. יש לה גם גירסא מוזלת שמיועדת אך ורק לניידות, גיימבוי סטייל. זו יכולה להיות אחלה חוליה מקשרת עד שהפלטפורמות החדשות יצאו, וגם אם תחזיק שתי קונסולות בבית אחר כך במקרה של נינטנדו+עוד קונסוליה זה הגיוני, כי נינטנדו הם קצת אאוטסיידרים מגוונים ומגניבים אפשר להגיד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכות ל5 ולצוד דילים יד שניה למשחקים של 4. אם תקנה את ה5 יש לך שקט 7~ שנים

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לחכות ל 5

הדור הבא יהיה יותר משתלם לטווח הרחוק וגם יש תאימות לאחור במשחקים של סוני 4

עדיף להמתין לסוני 5 וגם בסוני יש יותר אקסלוסיבים איכותיים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה טכנית נטו - כולם מחכים על הגדר עם ps5.

מבחינת התאמה לילדים - יש לדעתי אצל סוני מספר נמוך להבהיל של משחקים שמתאימים לילדים בני 8, ומכאן שהייתי שוקל נינטנדו דווקא.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שאתה בחל"ת ואין לך כסף לא לזה ולא לזה

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמתין. הילד כבר בלחץ נפשי כבד.

בסוני אין תמיד תאימות אחורה. גם לא ב PS5. האולפנים הישנים ישנו את קוד המשחק כדי להוציא גרסה תואמת ל PS5 , אבל זה לא משנה. יש מלאי אדיר של משחקים לדגמים הקיימים ואתה תהנה מירידת מחיר שלהם לכשיצא הדגם החדש. ממילא הנאה ממשחק לא נמדדת ע"פ תאריך ההשקה שלו (נשים בצד את סדרת פיפ"א) .

יצרני הקונסולות תכננו אותם ל 10 שנים אבל המירוץ מול מחשבי ה PC קיצר להם את הזמנים המון פעמים.

ראיתי גם הרבה בתים שבהם ההתלהבות מהקונסולה עברה אחרי חצי שנה והגויסטיק מעלה אבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצבך לפני כשנה.
מה שהכריע היתה העובדה שלרוב החברים של הילד יש xbox והם משחקים on line. וזה מה שהוא רצה.
קניתי בדיוטי פרי עם תוספת מטען אלחוטי לשלטים.
הבאתי את זה הביתה, התקנתי ונפרדתי מהילד בנשיקה. אני מעריך שאפגוש אותו שוב אחרי שיוציא רשיון נהיגה...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, hans כתב:

מבחינת התאמה לילדים - יש לדעתי אצל סוני מספר נמוך להבהיל של משחקים שמתאימים לילדים בני 8, ומכאן שהייתי שוקל נינטנדו דווקא.

עוד שנתיים הוא כבר משחק קול אוף דיוטי GTA ופורטנייט (אם הטרנד ישרוד עד אז) ואז הנינטנדו שווה לפח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, ChemGuy85 כתב:

יש פורטנייט ל-Switch. 

מי שנותן לילד בן 10 לשחק ב-GTA צריך לקבל בעיטה בראש.

חפירות של הילד > בעיטה לראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתור ילד (בן פחות מ-10 בוודאות, אולי גם פחות מ-8) שיחקתי ב-GTA ו-GTA2.

לא הגעתי עם AR15 לבית הספר ורצחתי תלמידים ומורים, סיימתי עם בגרות, שירתתי בצבא, למדתי באקדמיה, עובד בהיי טק בפיתוח תוכנה.

הייתי אומר שיצאתי בסדר גמור יחסית לילד בן 10 ששיחק GTA...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...