Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסתרה זמנית של מדבקת חברה

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, zaf כתב:

לא מדובר ברכב לחברי הכנסת, מדובר ברכב שרים (זכאים גם לנהג) , הרכב מצוייד במערכת כריזה ואיתות חירום. 

אני מתייחס לניצול רכבי שרים לרעה. 

שוב, אתה מכיר את ההסכן עליו הם חתומים בנושא הרכב (אני לא)?

במקרנץה הספציפי הרכב אפילו לא נוסע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Night Driver כתב:

לא מתייחס המקרה הזה! אלא באופן כללי לניצול לרעה של רכב מסווג (שרים/בטחון).

אתן לך דוגמא לשימוש לרעה. בן משפחה נוהג הרכב בעל רישוי כפול (מספר אזרחי ומספר יעודי) ומבצע עברת תנועה. מה אתה חושב שיקרה במידה ומישהו ידווח עליו? ניחוש, כלום. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Night Driver כתב:

לא מכיר.

אבל אני די בטוח שלהחנות בצד הכביש, לצאת מהסאנרוף ולשיר במערכת כריזה זה אסור גם אצלהם.

כל זה נאמר בלי קשר לזה שלפעמים אני מצפה מהנבחרי ציבור שלי ליותר מאשר חוקי/לא חוקי. מותר/אסור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצפה מהם את מה שאני מצפה מכל אחד אחר.

ילדה שעשתה שטויות של ילדה כמו שכמעט כולנו עשינו בגילה. זה האוטו של העבודה של אימא שלה כמו שאנחנו לקחנו את הרכבים של העבודה של ההורים שלנו.

רגב פה לא שונה מסמנכ"ל באינטל או בחברה גדולה אחרת.

תקין זה לא אבל עדיין זבוב שנופח לפיל. לפחות לא לקחה את הנהג לבית זונות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מנגד, חושב שמירי רגב לקחה אחריות יפה,

אני לא מכיר את החוזה ולא אזרוק מילים לשווא,

אבל לדעתי, להבדיל מהמון ״סמנכלים ומנכלים״ שברגע שהילד עושה טעות, הם לא מלמדים אותו או מענישים ואף מנופפים בדרגה שלהם מול קצין הרכב ״שלא יעז לעשות דבר״,

מירי כאן לקחה אחריות ובתגובה הורידה את ביתה משימוש ברכבה למספר חודשים, נכון, לא נוכל לדעת עד כמה זה אמין, אבל נצא מנקודה שהבת שלה גרמה לה למספיק ״פדיחות״ שהיא אכן תעמוד על העונש.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קצין הרכב יעשה? הוא מועסק ע״י אותו מנכ״ל או סנמכ״ל - מה הוא כבר יכול לעשות לו? הוא לא סמכות חוקית.

שוב, מי שאמור לאכוף את זה זה המדינה או יותר נכון המשטרה - ולא קצין רכב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, noknok כתב:

מה קצין הרכב יעשה? הוא מועסק ע״י אותו מנכ״ל או סנמכ״ל - מה הוא כבר יכול לעשות לו? הוא לא סמכות חוקית.

שוב, מי שאמור לאכוף את זה זה המדינה או יותר נכון המשטרה - ולא קצין רכב.

והיכן רשמתי שקצין הרכב אוכף את זה?

קצין רכב יכול לעשות מגוון דברים בתחום החברה, 

1. להוריד את הילד מהביטוח/משימוש ברכב (בחברה בה אני עובד, קצין הרכב עושה את זה לתקופה של שלושה חודשים + מעביר דיווח למשרד התחבורה שהילד לא מורשה נהיגה ברכב בצירוף כיתוב של העובד/ת (הורה הילד) ומנהל ישיר).

2. לבקש לשלוח את הילד לרענון נהיגה על מנת לאשר את שימושו ברכב החברה.

מסכים איתך שקצין הרכב הוא לא דמות ״אכיפה״, אך, במסגרת החברה יש שלל דברים שיכול לעשות,

לדוגמא אצלנו, ילד של סמנכ״ל בעל מעמד מאוד מכובד בחברה, הורד משימוש ברכב החברה לתקופה מסויימת על דיווח של ״איך אני נוהג״ של נהיגה במהירות מופרזת תוך סינוור של רכב בנתיב השמאלי (בשעת לילה מאוחרת), קצין הרכב טען שככה רכב חברה לא אמור לייצג את החברה (הרכב עם מדבקות צג) ושזוהי התנהגות עבריינית ופושעת שלא מייצגת את הכלל.

ומנגד, מנהל בכיר אחר, שפשוט איים מפורשות, שקצין הרכב לא יעז לנקוט שום צעד במסגרת החברה.

אך שוב, לדעתי מירי רגב עשתה החלטה נבונה, אני לא כל כך רחוק מגיל הבת, לפני כמה שנים סה״כ וגם אני הייתי עושה שטויות כאלה עם הרכב של אבא, דברים בקלות דעת, אך אני לא יכול להאשים את אף אחד בזה כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Night Driver כתב:

ילדה שעשתה שטויות של ילדה כמו שכמעט כולנו עשינו בגילה.

לשמחתנו, בזמן שהיינו צעירים לא היו רשתות חברתיות וסלולריים. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

עם כל הסלידה שלי ממירי רגב וכל מה ומי שהיא מייצגת, אני באמת לא רואה מה הסיפור הגדול פה. מההודעות בנושא כבר חשבתי שבתה נצפתה נוסעת על השוליים בפקק, מנגחת אופנוענים וצועקת גסויות לשוטרים שמנסים לעצור אותה... תכל'ס הרכב סתם עומד איפשהו בצד ומנגן מוזיקה, וגם תגובת השרה נראית לי הולמת. אם זה הגיע לחדשות, כנראה שהיה יום שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קודמי.
מי מאיתנו לא פתח סאן רופ ועשה קצת שמח בצעירותו?
אז מה אם זה רכב ממשלתי? אם בני הבית רשאים להשתמש בו אז אסור להנות בו?

באמת שכבר אין עם מה להצהיב את החדשות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Derish כתב:

מההודעות בנושא כבר חשבתי שבתה נצפתה נוסעת על השוליים בפקק, מנגחת אופנוענים וצועקת גסויות לשוטרים שמנסים לעצור אותה..

זו הבת של רגב. לא של שרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ozal5 כתב:

והיכן רשמתי שקצין הרכב אוכף את זה?

קצין רכב יכול לעשות מגוון דברים בתחום החברה, 

1. להוריד את הילד מהביטוח/משימוש ברכב (בחברה בה אני עובד, קצין הרכב עושה את זה לתקופה של שלושה חודשים + מעביר דיווח למשרד התחבורה שהילד לא מורשה נהיגה ברכב בצירוף כיתוב של העובד/ת (הורה הילד) ומנהל ישיר).

2. לבקש לשלוח את הילד לרענון נהיגה על מנת לאשר את שימושו ברכב החברה.

מסכים איתך שקצין הרכב הוא לא דמות ״אכיפה״, אך, במסגרת החברה יש שלל דברים שיכול לעשות,

לדוגמא אצלנו, ילד של סמנכ״ל בעל מעמד מאוד מכובד בחברה, הורד משימוש ברכב החברה לתקופה מסויימת על דיווח של ״איך אני נוהג״ של נהיגה במהירות מופרזת תוך סינוור של רכב בנתיב השמאלי (בשעת לילה מאוחרת), קצין הרכב טען שככה רכב חברה לא אמור לייצג את החברה (הרכב עם מדבקות צג) ושזוהי התנהגות עבריינית ופושעת שלא מייצגת את הכלל.

ומנגד, מנהל בכיר אחר, שפשוט איים מפורשות, שקצין הרכב לא יעז לנקוט שום צעד במסגרת החברה.

אך שוב, לדעתי מירי רגב עשתה החלטה נבונה, אני לא כל כך רחוק מגיל הבת, לפני כמה שנים סה״כ וגם אני הייתי עושה שטויות כאלה עם הרכב של אבא, דברים בקלות דעת, אך אני לא יכול להאשים את אף אחד בזה כמובן.

מאיפה אתה יכול לדעת שזה הילד?

אם הייתי מנהל בכיר ויודע שלא ייקחו לי את הרכב,הייתי לוקח את האשמה על עצמי ומשאיר את הילד מחוץ לסיפור.

אלא אם כן ההורה רוצה ללמוד את הילד לקח במפורש.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן הריחוק מהבית בטווח של 100 מטר שהיה רלוונטי למועד שבו צולם הסרטון?
בדברי ההתנצלות לא נאמר שבתה של השרה נסעה לעשות קניות בשדות הפתוחים.
כלומר הבת של כבוד השרה חרגה מההוראות שניתנו ע"י ממשלת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Night Driver כתב:

תקין זה לא אבל עדיין זבוב שנופח לפיל. לפחות לא לקחה את הנהג לבית זונות.

זה היה תקין אם הרכב המדובר היה של ח"כ כלשהו מהשמאל. במקרה הזה כמובן חובה להפעיל את הסטנדרט הכפול ולציין שהבת לא קוראת את כתבי צ'כוב. 

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, halperin96 כתב:

מאיפה אתה יכול לדעת שזה הילד?

אם הייתי מנהל בכיר ויודע שלא ייקחו לי את הרכב,הייתי לוקח את האשמה על עצמי ומשאיר את הילד מחוץ לסיפור.

אלא אם כן ההורה רוצה ללמוד את הילד לקח במפורש.

א. קצין הרכב מחייג למודיע של "איך אני נוהג" ולרוב המודיע, יודע לתאר מי נהג ברכב.

ב. רוב הפעמים, דיווחי לילה, הם בעקבות נהיגה בשעות לילה מאוחרות ע"י ילדי עובדי החברה (זה כבר בא עם ניסיון).

ג. כמו שאמרת, הורה רוצה ללמד לקח את הילד, מה גם, שלרוב העובדים לא רוצים "כתם שחור" על הגב שלהם בחברה, או ש-"יזכרו להם" שהם נהגו בצורה שכזאת, אז אומרים את האמת.

ד. פה הגורם האנושי משחק תפקיד, קצין הרכב שיודע לקרוא את עובד החברה (במידה והוא משקר) ויודע לאמת את הנתונים מול המודיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...