Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה .fr 2016

Arteko
שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שנה וחצי נוסע עם רכבים ידניים, הראשונה הייתה ספארק שנמכרה תוך שלושה ימים וכרגע סיוויק האצבק. אני לא מבלה הרבה בפקקים ולכן נהנה מאוד מהגיר, גם אם יש פקק פה מידי פעם לא מדובר בבעיה, מתרגלים די מהר. במידה ורוב הנסיעות שלך בשעות העומס\פקקים הייתי נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, noknok כתב:

כזה.

image.png.349918601310c0c636c0b1579f97413c.png

היה לי כזה גם בקליאו דומה וזה נוח נורא - לדעתי יותר מאשר הכפתורים על ההגה.

פעם ראשונה שאני שומע על זה , ובאמת התפלאתי איך ברכב באיבזור כזה אין שליטה מההגה.

רגע אז נגיע העברת שירים של הבלוטוס וכל הווליום והכל זה פשוט משם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כל השליטה משמה - ברפרנס 2014 שהייתה לי לא הייתה בכלל מערכת עם BT אבל כל השליטה של המערכת הייתה מהשלט הזה(השלט אגב בכלל לא קיים בAM5).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, noknok כתב:

כן, כל השליטה משמה - ברפרנס 2014 שהייתה לי לא הייתה בכלל מערכת עם BT אבל כל השליטה של המערכת הייתה מהשלט הזה(השלט אגב בכלל לא קיים בAM5).

אתה יודע באיזה דגם או שנה זה כן מגיע עם BT? כי זה והשליטה מההגה זה אחש הדברים החשובים יש לי מערכת באוטו עכשיו שאני מתכוון להעביר אותה.

שמע הקטע הזה עם השליטה ממש הפתיע אותי חחח אתה יודע להגיד לי אם יש הבדל משמעותי בין הדגם של לפני 2015 והדגם של 2015-2017?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שעד המתיחת פנים ב2015 עברו למערכת עם bt.

הייתי עם האיביזה שנה וקצת ופשוט סבלתי מכל רגע למען האמת - המושב שלה היה איום ונורא ואני נוהג המון זה גרם לי לכאב גב מטורפים הרכב הזה, בסוף החזרתי אותו 4 חודשים לפני הסוף חוזה ליסינג(רכב חברה) כי פשוט לא הייתי מסוגל לנהוג עליו יותר.

נהגתי קצת על הזאת מ2016 ומבחינת אבזור איכות חומרים וכו׳ זה מרגיש רכב אחר לגמרי - הרבה יותר מאשר מה שהייתה האיביזה שהייתה לי, אבל המושב עדיין הפחיד אותי מאוד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, noknok כתב:

אני לא חושב שעד המתיחת פנים ב2015 עברו למערכת עם bt.

הייתי עם האיביזה שנה וקצת ופשוט סבלתי מכל רגע למען האמת - המושב שלה היה איום ונורא ואני נוהג המון זה גרם לי לכאב גב מטורפים הרכב הזה, בסוף החזרתי אותו 4 חודשים לפני הסוף חוזה ליסינג(רכב חברה) כי פשוט לא הייתי מסוגל לנהוג עליו יותר.

נהגתי קצת על הזאת מ2016 ומבחינת אבזור איכות חומרים וכו׳ זה מרגיש רכב אחר לגמרי - הרבה יותר מאשר מה שהייתה האיביזה שהייתה לי, אבל המושב עדיין הפחיד אותי מאוד.

האמת 2015 לא ניסיתי אבל לאח של בת זוג שלי יש 2016 והיא אמרה לי שזה נוח בטירוף אפילו יותר מהמאזדה 2 שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת אולי על לקפוץ שנתון ל 2018 ועל רפרנס ידני 2018 שמגיע גם עם bt וגם עם כפתורים? הייתה לי אותה התלבטות ובסוף הלכתי על 5 דלתות בגלל נוחות חברים שנוסעים ואולי בעתיד ילדים. יש עכשיו כמה דוגמאות טובות אחת מהן בעפולה שהייתי עם הבחור פעם במשא ומתן על הכפאק של בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, שניר מנחם כתב:

חשבת אולי על לקפוץ שנתון ל 2018 ועל רפרנס ידני 2018 שמגיע גם עם bt וגם עם כפתורים? הייתה לי אותה התלבטות ובסוף הלכתי על 5 דלתות בגלל נוחות חברים שנוסעים ואולי בעתיד ילדים. יש עכשיו כמה דוגמאות טובות אחת מהן בעפולה שהייתי עם הבחור פעם במשא ומתן על הכפאק של בן אדם.

האמת שאני פשוט לא אוהב את הצורה החדשה, היא מרובעת מידי בעיניי, לגבי הילדים בתכלס אני בן 25 עוד מעט ואני מתכנן לקנות את האוטו עד איזה גיל 28-29 ככה שברגע שיהיה לי ילד אני אחליף פשוט למכונית עם 5 דלתות,

איזה באסה עם הקורונה הזה אני מת לקנות אבל אף אחד לא מוכר בכלל :( 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Arteko כתב:

האמת שאני פשוט לא אוהב את הצורה החדשה, היא מרובעת מידי בעיניי, לגבי הילדים בתכלס אני בן 25 עוד מעט ואני מתכנן לקנות את האוטו עד איזה גיל 28-29 ככה שברגע שיהיה לי ילד אני אחליף פשוט למכונית עם 5 דלתות,

איזה באסה עם הקורונה הזה אני מת לקנות אבל אף אחד לא מוכר בכלל  

פה זה כבר טעם אישי אחי, כשאני חיפשתי את שלי השוק היה מטורף ובאמת היה קשה למצוא ואנשים רצו דברים לא הגיוניים בכלל. מה שלא תעשה במכונית כזאת סחירה ממליץ לך בחום במידה ואתה יכול. תשקול להגיע לעסקה בזמן המשבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...