Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6 2008 - ניקוי מצערת

oshridd
שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, היו לי לפעמים ברכב בעיות גמגום שהאוטו היה נכבה זה לא היה קורה בתכיפות אך היה קורה מדי פעם, הרבה פה בפורום המליצו לי להתחיל בניקוי מצערת, הלכתי למכונאי שלי והיא פירק לי את כל המצערת וניקה לי אותה עם נייר שיוף, מהמצערת ירד המון פיח כמו שאראה פה בתמונה, לאחר הרכבת המצערת מחדש אני מרגיש את הנסיעה שונה ולא יודע אם זה לכיוון הטוב הטורים משחקים הרבה אני מרגיש את הרכב מאט ומאיץ תוך כדי נסיעה ובגדול הנסיעה נהייתה רגישה יותר, זאת מצערת חשמלית אציין, מה יכולה להיות הבעיה? והאם זה עניין של זמן עד שזה יסתדר? תודה לעוזרים 

בתמונה אראה את המצערת כשהיא הייתה בחצי ניקוי תראו את ההבדלים. 

20200407_150137.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, מאור30 כתב:

לאחר הניקוי מומלץ לבצע איפוס על ידי ניתוק המצבר. העניין של הטורים אמור להסתדר לאחר כמה נסיעות בודדות. 

עברו שלושה ימים שהמצערת נוקתה עדיין רלוונטי לנתק את המינוס ולהחזיר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, מאור30 כתב:

עכשיו תיסע כמה נסיעות ותראה אם הסתדר הסלד.

מומלץ הניקוי שהמכונאי שלי עשה בעזרת נייר שיוף? או להבא עדיף לעשות עם מברשת שיניים? 

בנוגע לניקוי בהתחלה מישהו ניקה לי אותה רק חיצוני ופתח את הפרפר בעזרת היד שלו, המכונאי שלי אמר לי שזאת מצערת חשמלית ואסור לפתוח אותה בעזרת היד, אלה רק אם היא מנותקת מהחיישן, ובכללי ניקוי יסודי שלה צריך להיעשות רק כשמפרקים את כולה, מה אתה חושב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצערת חשמלית אסור בתכלית האיסור לפתוח עם היד זה עלול להרוס אותה. פותחים אותה באמצעות החיווט שלה או מנקים אותה בלחץ אויר וספריי יעודי כמו ספריי קרבורטורים. ניקוי יסודי זה רק על ידי פירוק המצערת מהסעפת. נייר שיוף לא מכיר בתהליך ניקוי אבל כל אחד והשיטה שלו. אני משתמש בספריי קרבורטורים נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, מאור30 כתב:

מצערת חשמלית אסור בתכלית האיסור לפתוח עם היד זה עלול להרוס אותה. פותחים אותה באמצעות החיווט שלה או מנקים אותה בלחץ אויר וספריי יעודי כמו ספריי קרבורטורים. ניקוי יסודי זה רק על ידי פירוק המצערת מהסעפת. נייר שיוף לא מכיר בתהליך ניקוי אבל כל אחד והשיטה שלו. אני משתמש בספריי קרבורטורים נטו.

כמובן שהוא השתמש בספריי קרבורטורים אבל בנוסף הוא שפשף את הפיח עם נייר שיוף, ממה שמופיע בתמונה זה נחשב להרבה פיח? כמה כזאת של פיח שלא נראית לי כל כך מוגזמת באמת יכולה לגרום לרכבת להיכבות בזמן נסיעה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהמצערת חשמלית מה שייקבע זה עד כמה נקייה המצערת באיזור שסביב פרפר המצערת שדרך המעבר בהיקף הזה זורם האויר ואם שם הייתה הצטברות של פיח אז יכול להופיע גמגום בסלד סרק. כמובן שיכולות להיות עוד סיבות כמו צינורות וואקום פגומים, פילטר אויר סתום וכו...אבל אם כרגע מתייחסים למצערת שלך שעברה ניקוי והיא נקייה לחלוטין ובציעת איפוס אז תבצע כמה נסיעות ץראה אם המצב היסתדר ואם לא אז צריך לבדוק כיוונים כמו שהזכרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...