Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת חשמל יונדאי i25

yairu
שימו לב! השרשור הזה בן 1471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם
יש לי תקלת חשמל ברכב
הרכב יונדאי i25 שנת 2016
גילתי היום שהמצבר נגמר
כשבאתי להניע עם כבלים אז כל האורות נדלקו והמגבים התחילו לעבוד ללא הפסקה ולא הצלחתי לכבות אותם וגם את האורות מהידיות איתות
ובגלל זה לא הצלחתי להניע
מה יכולה להיות התקלה?
יש דרך לכבות את המגבים והאורות? שאוכל איכשהו להניע ולנסוע למוסך?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר גמור והוא זה שמשגע את מערכות החשמל כרגע. מצבר גם עדיף שתחליף לבד אם יש לך אופציה זה יחסוך לך כסף. אם יש ברשותך רכב שני פרק את המצבר שלך וגש לחנות חלפים ותקנה אחד חדש זהה גם תזוכה ב 50 שח על המצבר הישן. עלות נצבר חדש כ 500 שח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, yairu כתב:

היי לכולם
יש לי תקלת חשמל ברכב
הרכב יונדאי i25 שנת 2016
גילתי היום שהמצבר נגמר
כשבאתי להניע עם כבלים אז כל האורות נדלקו והמגבים התחילו לעבוד ללא הפסקה ולא הצלחתי לכבות אותם וגם את האורות מהידיות איתות
ובגלל זה לא הצלחתי להניע
מה יכולה להיות התקלה?
יש דרך לכבות את המגבים והאורות? שאוכל איכשהו להניע ולנסוע למוסך?

תודה לכולם

אני מאוד מקווה שלא חברת אולי בטעות את הכבלים הפוך.

האם הכבלים שברשותך טובים ותקינים? 

היה רעש של מתנע בזמן נזיעות התנעה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שחיברתי הפוך כי האורות הרכב דלקו ונשארו דלוקים בזמן שהכבלים היו מחוברים כנל לגבי המגבים.

הכבלים נראים לי תקינים כי יצא לי להתניע איתם כבר מספר פעמיים ברכב אחר.

בזמן שניסיתי להתניע היה רעש חלש של התנעה אבל זה הרגיש שאין מספיק עוצמה, גם שניסיתי להקליד את הקוד בקודן, הקודן לא עבד והיה נראה כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...