Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על טנדר Dodge RAM 2500 יד שניה (נערך)

noamosh
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ביריד מכירות ושמתי עין על 2500 היפייפיה הזאת (בתמונה המצורפת).. הנסיעת מבחן הייתה מעולה ואגב התרשמתי לטובה מהגודל מסך, בכלל כל הבפנים מרשים .. מה אתם אומרים?

WhatsApp Image 2019-12-24 at 13.24.37.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כותרת, תואמת לכללי האתר :wink: (ז"א בדיוק הפוך מהנכון).

התרשמת מגודל המסך? אני התרשמתי מגודל הרכב, אם אתה גר בתל אביב תתקשה למצוא חנייה ל"בהמה" הזאת.

כדאי שתציין מה השימוש ברכב שאתה מצפה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, להבא אשים לב לכללי הכותרות

:) התכוונתי למסך מולטימדיה.. הוא ענקי.. בכל מקרה אחדד ואגיד שאני מחפש פולסייז אמריקאי.. תודה לאל לא גר בעיר אז זה לא שיקול מבחינתי.. כרגע אני עם היילקס ומכוון לאחת מהאמריקאיות (עוסק בחקלאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביריד מכירות ושמתי עין על 2500 היפייפיה הזאת (בתמונה המצורפת).. הנסיעת מבחן הייתה מעולה ואגב התרשמתי לטובה מהגודל מסך, בכלל כל הבפנים מרשים .. מה אתם אומרים?

הראם זה וואחד מפלצת, יצא לי לנהוג עליה בארצות הברית פעם וזה וייב של עוצמה בידיים.. אגב למי שלא יודע כל דגם הם משפרים משהו, אני נסעתי בעבר על 3500 ביג הורן אבל ממה אני יודע ב2500 האבזור השתדרג..

למישהו יש מושג אם יש בקרת שיוט אדפטיבית בדגמים החדשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקרת שיוט אדפטיבית שעובדת עד אפס וברגע שהתנועה זורמת אפשר מיד להפעיל, זה עובד טוב אם כי לפעמים קצת אגרסיבי ושומר מרחק קצת גדול בהתאם לגודל הרכב שניתן לכוון

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמריקאי, חוות דעת אמריקאית באנגלית:

וגם זה לגבי רכבים כאלה בארה"ב:

הסקוטי הזה קשקשן לרוב, ויש הבדל מהותי בין הדורות הקודמים של הדודג' לדגם החדש.

יש לי סילברדו 2500 דוראמקס ופורד F250 עם מנוע של קטרפילר, הראשון עם כ400k ק"מ והשני עם כמעט 600k, טנדרי דיזל אמריקאים בנויים לעבודה קשה.

כשאחד הדיזלים יחזיר נשמתו אני ככל הנראה ארכוש ראם 3500 דואלי, לשימוש אישי הייתי רוכש F250 פלטינום כי יש מסאג' במושבים ואני מאוד אוהב את הגג זכוכית, אמנם הוא לא מרשים מבפנים כמו הראם מבחינת עיצוב אבל אני חולה על העיצוב החיצוני שלו (הוא נראה מדהים עם הגבהה של 6" וצמיגים שמנמנים).

לפותח השרשור, תקנה ותהנה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקוטי הזה קשקשן לרוב, ויש הבדל מהותי בין הדורות הקודמים של הדודג' לדגם החדש.

יש לי סילברדו 2500 דוראמקס ופורד F250 עם מנוע של קטרפילר, הראשון עם כ400k ק"מ והשני עם כמעט 600k, טנדרי דיזל אמריקאים בנויים לעבודה קשה.

כשאחד הדיזלים יחזיר נשמתו אני ככל הנראה ארכוש ראם 3500 דואלי, לשימוש אישי הייתי רוכש F250 פלטינום כי יש מסאג' במושבים ואני מאוד אוהב את הגג זכוכית, אמנם הוא לא מרשים מבפנים כמו הראם מבחינת עיצוב אבל אני חולה על העיצוב החיצוני שלו (הוא נראה מדהים עם הגבהה של 6" וצמיגים שמנמנים).

לפותח השרשור, תקנה ותהנה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

באמת אחד השיקולים זה נוחות נסיעה בפנים הרכב וממה שראיתי הראש מרשים מאוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שהגיר ברכבים האלו לא מחזיק מעמד יותר מידי.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

גם אני שמעתי על זה והחלטתי בכל זאת ללכת על הראם. וואלה מספק את הסחורה עד כה, הוא רץ חלק בנסיעות גם יותר קשות ונוסע חלק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...