Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביצוע טסט באיחור של יום ללא יכולת להוציא אישור תנועה זמני

aviel-bs
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שהרחקתם לכת...

ייתכן ויש מקרים בודדים בהם יינתן דו"ח אבל בוודאי שלא על מספר ימים אלא אם מדובר בשוטר משועמם...

לגרור נראה לי מוגזם לחלוטין, פשוט סע לטסט...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה כותב...

בסה"כ לא מדובר בעבירה רצינית, הסיכוי ששוטר יעצור אותו הוא קטן,

הסיכוי שהשוטר יתן דו"ח בתקופת החגים גם קטן

ובסופו של דבר הדוח הוא רק 250 ש"ח וכנראה בלי נקודות..

פחות מעלות הגרר..

https://www.technotest.net/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F/%D7%98%D7%A1%D7%98-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%94%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%A9%D7%94-%D7%91%D7%92%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%98%D7%A1%D7%98/

1. נהיגה ללא טסט עד חצי שנה מיום הפקיעה: במרבית המקרים הענישה במקרה כזה תהיה דו"ח תעבורה וקנס כספי בסכום של 250 שקלים.
  2. נהיגה ללא טסט עד שנה מיום פקיעת תוקפו של הרישיון: במקרים אלו יקבל הנהג זימון לבית המשפט לענייני תעבורה.
    חומרת הענישה תושפע ממספר גורמים, לרבות עברו התעבורתי של הנהג (עבירות תנועה קודמות), שנות הוותק שלו בנהיגה ומצבו של הרכב האמור.
    במרבית המקרים מסוג זה הענישה תתבטא בשלילת רישיון הנהיגה או בפסילתו על תנאי.
  3. נהיגה ללא טסט מעל שנה: נהיגה ללא טסט במקרים בהם תוקפו של רישיון הרכב פג מזה שנה ויותר, מהווה עבירת תנועה חמורה, שעשויה להוביל לשלילת רישיון הנהיגה של עובר העבירה, למשך שנה לפחות, ולקבלת שש נקודות (על פי שיטת הניקוד בגין עבירות תנועה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משהו שאוכפים. בטח לא על כמה ימים.

10 חודשים זה סיפור אחר.

שכל אחד יעשה כראות עיניו, לדעתי זאת הגזמה מוחלטת ואפשר לנסוע בשקט עם הרכב לעשות טסט, אני לא גאה בזה שקורה לי לא פעם שאני מאחר בכמה ימים או שבוע-שבועיים. לא מדאיג אותי כל-כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי לוקח את הרכב לטסט בפנגו? נהג שינוע?

נגיד אני עובד כנהג שינוע, אומרים לי "קח את הרכב בלי טסט וסע מפה לשם".

אני אמור להסכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח אני נהג שליח של פיצה .. ויש 10 קטנועים שם בחוץ.

אז מה כל פעם שאני עולה על קטנוע אני בודק את הטסט של הקטנוע ואת פוליסת הביטוח?

כולל כל האותיות הקטנות?

בעבר שטיפלתי במוסך מורשה יבואן , היו שולחים נהג לקחת את הרכב הפרטי שלי לטיפול.

הוא אף פעם לא בדק האם יש טסט לרכב... וגם לא בדק את הביטוח שלי (שהיה רק ל 2 נהגים רשומים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה בחוק מציינת מפורשות כי בעל רכב שנוסע ברכב לךא טסט או שאפשר לנהג אחר לנוע ברכב ללא טסט הינו זה שעובר על החוק, כך שתהיה בטוח שפנגו יטילו על בעל הרכב את האחריות לתשלום הקנס ורישום הנקודות ככל שיהיו, אבל כמו שכבר נאמר כמה פעמים פה (גם על ידי) - האכיפה בנושא כמעט ולא קיימת, ביתר שאת כאשר מדובר בכמה ימים...

שפותח השרשור ישן טוב בלילה, יהנה מהחג ויעשה טסט בנחת אחריו

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ניתן דוח הרי הוא ניתן לנוהג ברכב (למרות שניתן להאשים חוקית גם את בעל הרכב וגם את המשלח של הנהג, מה שעןשים במקרה של תאונה קשה ל"ע).

ניתן לתת את הרכב למוסך שיבצנ טסט. להם יש ביטוח והיתר משלהם לנוע עם רכבים בלי טבט

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח כן, אבל רק מוסכים מעטים מאוד מחזיקים שלט "במבחן" שמאפשר לנוע בלי טסט.

הייתר אחר לנוע בלי טסט אני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח אני נהג שליח של פיצה .. ויש 10 קטנועים שם בחוץ.

אז מה כל פעם שאני עולה על קטנוע אני בודק את הטסט של הקטנוע

זו אחת הסיבות (אולי בעצם הסיבה העיקרית והיחידה) לכך שחייבים להדביק את מדבקת הטסט. לא מחפש ניירות אלא מסתכל על המדבקה ורואה האם יש טסט בתוקף. אם תיתפס רוכב על קטנוע שכבר נגיד חצי שנה ללא טסט, המעסיק אולי ישלם את הקנס אבל את הנקודות אתה תקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא רוצה להישמע צבוע, אומר שגם אצלי קרה כמה פעמים שפיספסתי את מועד הטסט, היו פעמים שהוצאתי אישור זמני והיו פעמים שנסעתי ככה...

פשוט תהיו ילדים גדולים.

יש מקרים שמקבלים רכב גישור מליסינג שהטסט שלו נגמר ושכחו לחדש, יש מקרים שמקבלים קנס ונקודות גם על איחור ביום אחד בטסט, יש גם אנשים שנוסעים שנים בלי טסט ו"הכל בסדר".

ממליץ לבדוק את תוקף הטסט בכל רכב לא מוכר לפני שעולים לנהוג בו.

ואם מחליטים לנהוג ללא טסט, קחו בחשבון שיש איזה סיכוי קטן מאוד שתצאו מזה עם 6 נקודות בונוס. אם זה מקובל עליכם, תסעו. אם לא - תדאגו לאישור זמני.

ממליץ לכל אחד לבדוק את תוקף הטסט של כל רכב רנדומאלי לפני שעולים על ההגה ואם מחליטים לנהוג לללא טסט, להבין שהטע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי לוקח את הרכב לטסט בפנגו? נהג שינוע?

נגיד אני עובד כנהג שינוע, אומרים לי "קח את הרכב בלי טסט וסע מפה לשם".

אני אמור להסכים?

בדרך כלל זה מישהו מהמוסך שפנגו עובדים איתם, ככה שאפשר לסמוך עליהם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...