Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב הודעות על צ'רנוביל (זהירות ספויילרים)

flytomars
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני סקרן לדעת, הרג החיות היה הכרחי ? כאילו, אני מבין שהיה ניסיון למנוע מנגעי הקרינה להתפשט, אבל בהנחה וגם ככה בטח לא הצליחו לחסל את כל החי שקיים באזור האם באמת היה הכרחי להרוג את כל חיות המחמד ?

זה חלק שמאוד מאוד צרם לי ולאשתי כשצפינו בפרק לפני האחרון.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשתי שגדלה באוקראינה בתקופה הזאת, אומרת שהשחזור של הרקבון ותרבות הכיסתוח נראים מאוד אותנטים והגיוניים ואם ככה באמת התנהלו הדברים זה לא יהיה מפתיע. זאת בדיוק התרבות ששמה את סבא שלה בתור מנהל תפעול של עיר גדולה למרות שהבן אדם בקושי יודע חשבון ולא זכור לה שהוא אי פעם נראה קורא ספר. אבל הוא התקדם לתפקיד האיש המקומבן ביותר בעיר בעיקר בגלל היכולת לדעת לשתות וודקה עם האנשים הנכונים.

היא די התפעלה מהשחזור החזותי, חוץ מכל מיני פאקים קטנים כמו ידיות מפלסטיק בחלונות שלא היו קיימות שם באותה התקופה.

הם מדייקים שם ממש בפרטים הקטנים - ברמת צורה של לוחיות רישוי ברכבים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן לדעת, הרג החיות היה הכרחי?

לא יודע אם המילה ״הכרחי״ מתאימה. ניסו כל דבר כדי להקטין את ההתפשטות,

וסביר להניח שכל פעולה שאפשר לנקוט תורמת אחוז מסוים. עד כמה? לא נדע.

צורם ככל שזה יהיה, הטבע דווקא שרד יופי. מוטציות גנטיות מזוויעות למיניהן כתוצאה מקרינה

הן בסופו של דבר ברובן אגדות, וסתם חומרים של סרטי אימה. יש מבחר לא קטן של סרטים דוקומנטריים

שצולמו לאחרונה המתמקדים בחיות, באחד מהם בין השאר עוקבים אחרי משפחת חתולי בית (טוב, נו, אימא-חתולה עם גורים)

שנעה בין ההריסות וצדה לה ארנבים וחולדות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאיות המזוהמות יחד עם מסוקים ועד המון כלים נשארו לעמוד שם במגרש ענק עד שנרכבו, נבזזו וחלקן נחתכו והוטמנו במקום.

שמעתי שעד היום ניתן למצוא חלפים רדיואקטיביים מותקנים בתוך לאדות ברחבי אוקראינה.

הם מדייקים שם ממש בפרטים הקטנים - ברמת צורה של לוחיות רישוי ברכבים.

באחת הסצנות אחת הנשים לבשה סוודר מסוים מאוד, שאמא שלי ממש נדהמה לראות - היה לה סוודר זהה בשנות ה-80.

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק שמאוד מאוד צרם לי ולאשתי כשצפינו בפרק לפני האחרון.

זאת המטרה? זה לא שהם באמת הרגו שם כלבים בסט

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור לנו שלא הרגו חיות בסט, עדיין זה הזוי לחשוב שאת החיות הרגו אבל בני אדם שספגו את הקרינה באותה מידה פשוט התפנו מהאזור.

בני אדם הם גם סוג של חיות...

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך באותה תקופה קראתי ספר מדע בדיוני של סופר איטלקי Lino Aldani.

הספר נקרא בתרגום חופשי "ירח של 20 הידיים".

על כדור הארץ פשטה מגפה קשה והתרופה היחדה שנמצה, נמצאה בכוכב סטורן.

משלחת מכדור הארץ יוצאת בחללית להביא את התרופה.

אבל המנוע של החללית נפגע ובשביל להמריא חזרה חייבים להוריד כך וכך קילו משקל. רוקנו את החללית מכל דבר אפשרי ועדיין זה לא הספיק, היה חסר מעט.

ואז רופא החללית מבצע קטעית יד לכל אחד מאנשי הצוות...

המשמעות היא בהקשר לשאלה שלך - לפעמים צריך לעשות מהלכים דרסטיים. כי לא ממש יש ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור לנו שלא הרגו חיות בסט, עדיין זה הזוי לחשוב שאת החיות הרגו אבל בני אדם שספגו את הקרינה באותה מידה פשוט התפנו מהאזור.

ומה אתה מנסה להגיד בזה?

שהיו צריכים להרוג את כל מי שחטף קרינה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הזוי בזה, שלקחו סיכון, כדי לא להרוג בני אדם, ולא היו מוכנים לקחת אותו סיכון עם כלבים?

בני אדם אפשר לשטוף ולטהר. טיהור המוני של חיות, ומציאת בית בשבילן, זה לא משהו שיוציאו עליו משאבים

ולנסות לגזור גזירה שווה, זה כמו להגיד שמוזר שכלבים משוטטים שמים במכלאה ולבסוף הורגים, אבל להומלסים נותנים להסתובב חופשי...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי לגסוב, ססספפפווויייילררררר:

בסדרה לפחות מתברר שהוא ידע על הכשל הקריטי בתפעול הכור במקרה חירום, ואף ידע על ההשתקה תוך שיתוף פעולה איתה ממש עד הרגע האחרון.

אכן איש מערכת, שכמו שצ'רבינה בסדרה, לקח את תחושת הדחיפות והאחריות למקום מועיל לעולם, על חשבון האינטרסים האישיים שלו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם היו אנשי המערכת. כלומר חברי המפלגה.

בלי להיות חבר מפלגה אי אפשר היה להגיע לתפקיד ניהולי כלשהו, אולי רק משהו זוטר.

כפי שניתן לראות וכך גם היה במציאות, גם "בתוך המערכת" היו אנשים שונים עם רמות צבעיות ואיכפתיות שונות מאוד.

סבא שלי היה רופא בכיר וכמובן גם הוא היה חבר במפלגה, אחרת היה נשאר חובש או אח.

הסבא השני היה סנדלר. במקצועות האלו לא היה נדרש להיות חבר מפלגה...כלכלית הוא היה מסודר כנראה יותר טוב מהסבא הרופא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיון מרתק עם דיאטלוב, שלא נראה שלקח אחריות על החלק שלו באסון, אבל עדיין נשמע שצודק בחלק מהדברים ושאכן הוא נבחר כשעיר לעזזאל:

[video=youtube_share;N8__v9EswN4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים הועלה ל

סרטון ובו נראה המסוק הראשון ששפך חול על ליבת הכור, מתפרק בעודו באוויר.

זה וידאו אותנטי?

עריכה: נראה

.

מטורף.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי.

לפי מה שאני יודע תאונת המסוק הייתה באוקטובר 1986, כחצי שנה אחרי הפיצוץ. הוא נתקע באגורן בשלבי ניקוי השטח. זה צולם על ידי כתב שהיה באותו זמן במסוק אחר.

עריכה אחרי עריכה שלך:

זה אכן אוטנטי. לא המסוק הראשון ולא התפרק מעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין למה בפרק הראשון עובדי הכור הסתובבו בחלוקים לבנים באזורים מסוכנים שיש בהם קרינה. ואפילו אחרי שהם ראו שהחברים שלהם נפגעים הם לא עשו כלום.

למה הם לא לבשו חליפות מגן? לא היו אז נהלים לשעת חרום?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...