Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עם דיסק בלמים שחוק (פיז'ו 3008)

Ranis7
שימו לב! השרשור הזה בן 1819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו אכן בעיה קוסמטית הרכב עוצר ואין שינוי בבלימה . אבל קבוצת לובלינסקי היקרים .

1. אל תחרטטו אותנו הלקוחות שזה יעבור נסעתי 500 קמ והרעש היה בלתי נסבל .

2. אם אתם יודעים שאכן קיימת בעיה תחליפו לפני קבלת הרכב . בן אדם קנה רכב ב180 אלף ולא צריך לחזור אליכם אחרי שבוע להחלפה .

אני בתור לקוח שקנה ממיטב כספו רכב שלכם ואישית זה מבאס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שהייתי בנסיעה על 3008 וכעבור שנה וחצי על 5008 הבלמים היו קטסטרופה

ב3008 זו הייתה סכנת חיים

ומדובר על רכב הדגמה!

עד שיש רכב שאמור לשנות את התדמית, לא מכינים אותו ללקוח כמו שצריך? לא מבין את לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אכן בעיה קוסמטית הרכב עוצר ואין שינוי בבלימה . אבל קבוצת לובלינסקי היקרים .

1. אל תחרטטו אותנו הלקוחות שזה יעבור נסעתי 500 קמ והרעש היה בלתי נסבל .

2. אם אתם יודעים שאכן קיימת בעיה תחליפו לפני קבלת הרכב . בן אדם קנה רכב ב180 אלף ולא צריך לחזור אליכם אחרי שבוע להחלפה .

אני בתור לקוח שקנה ממיטב כספו רכב שלכם ואישית זה מבאס .

+1.

אין שום סיבה בעולם שלקוח יבזבז חצי יום על תיקון של רכב חדש ללא פיצוי עולם. יום עבודה מבוזבז שווה כסף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם,

לפני כשבועיים קבלתי רכב חדש שנקנה בליסינג תפעולי מלא,

עוד ביום קבלת הרכב שמתי לב לרעשים חזקים בבלימה מעל מהירות של כ 70-80 קמ"ש, הבלימה עצמה היתה טובה ולא הורגש חוסר בטחון בבלימה.

לאחר כשבוע נגשתי למוסך היבואן שם החליפו את הבלימים האחוריים מאחר והדיסקים היו שחוקים. (את הרכב קבלתי עם 5 ק"מ על השעון), במוסך הסבירו לי שככל הנראה הרכב עמד במגרשי היבואן חשוף לפגעי מזג אוויר, חלודה שהצטברה באזור הבלמים נכנסה בין הבלמים לרפידות והדיסקים נשחקו בבלימות.

ההסבר נראה לי מוזר מאחר וכאמור לאחר 5 ק"מ כבר נשמעו הרעשים.

יש למישהו הסבר אחר לתופעה כזו?

מצרף תמונות של דיסק אחורי וקדמי לצורך ההשוואה (התמונות צולמו לאחר נסיעה של כ 1,000 ק"מ)

[ATTACH=CONFIG]518329[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]518330[/ATTACH]

תודה,

רן

אני גם קניתי 3008 לפני כמה חודשים מליסינג תפעולי.

ששאלתי אמרו לי שישב כנראה זמן בנמל וזה מה שקרה.

התחלתי לנוסע וראיתי שהיום זה מעט נראה יותר טוב אבל עדיין חדש זה לא נראה.

רעשים אני לא שמעתי.

חושב שכדאי להחליף? אתה החלפת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי, לא בגלל איך שזה נראה אלא בגלל איך שזה היה נשמע, בבלימות מעל 70-80 קמ"ש זה היה נשמע שמסוק עומד לנחות לי על הגג.

זה התיאור בול.

גם אצלי, רכב עם 15 קילומטר ואותה בעיה.

כמובן הוחלפו בלמים.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא רואים את התופעה בכלי רכב אחרים (מחברות אחרות)? הרי גם הם עומדים בחוץ וחשופים לאיתני הטבע.

מבין את ההסבר אך לא מקבל שרק בדגם הזה זה קורה ולא גורף אצל כל ייצרני הרכבים האחרים.

קרה לי אותו דבר בדיוק עם האלפא.

הגיע נציג לבחון את הבעיה, נתן לי בדיוק את אותו הסבר (לגבי החלודה שהצטברה מעמידה במגרש, ואפילו הראה לי החלודה), ואמר שבשנייה שארצה הם יחליפו את הבלמים. מכיוון שאחרי 1000 ק"מ הבעיה עדיין נותרה בעינה (אם כי הורגשה מעט פחות), החליפו לי את הבלמים ללא תשלום וללא שום ויכוח, ומאז הרכב בולם בלי שום רעידות.

כנראה שזה לא ייחודי לפיז'ו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...