Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנועים היברדים

שלומיש
שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי דיזל מזהם.

אם אני לא טועה כבר לא מוכרים את DS5 דיזל היברידי.

רכבים היברידים נמכרים רק בשביל להוריד את זיהום האויר ולמכור דיזל היברידי אחרי שתפסו את פולקסווגן מזייפים את נתוני הדיזל שלהם זה קצת בעייתי.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נסעתי לפני שנה בספרד באודי A4 שכור שהיה דיזל היברידי. לא נראה שזה משהו יוצא דופן. לארץ לא מביאים משום מה.

נסעתי ברכב מעל 1000 ק"מ על מיכל אחד למיטב זכרוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם ייבוא מסודר של צ'מפיון לq7 דיזל היברידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אאלט משהו כמו 1 ל50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לשכוח שגם מנועי הבנזין שלרוב משולבים במערך היברידי הם אינם קונבנציונלים והם מנועים שעובדים במחזור אטקינסון שהוא בעל נצילות טובה יותר אך ביצועים אנמיים על פי רוב. כך שעל אף שמדובר במנוע בנזין - הוא חסכוני באופן יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו לי סקפטי, שמרן או פחדן. ואני אמנם צאד אוהב טכנולוגיה. אבל כל הטכנולוגיה היקרה והמורכבת הזו ברכבי יוקרה אירופאיים, בשביל לחסוך דלק? בסופו של דבר, את המחיר שחוסכים על הדלק משלמים על תיקונים. כי אם זה באספקט של זיהום אוויר, בארץ לא באמת אכפת לאנשים משמירה על הסביבה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

thebaron, אני מבין את נקודת המוצא אבל טויוטה הצליחה להוכיח במשך תקופת זמן ארוכה שהטכנולוגיה הזו יכולה להיות סופר אמינה. איני מכיר את אמינות המערכות ההיברידיות של שאר היצרניות אך בהנחה שקיימות מערכות היברידיות בעיתיות - כאן ישנה הוכחה שהאמינות היא תלוית יצרן ולא דווקא תלוית טכנולוגיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי ההיברדים. אבל לגבי החשמליים לחבר היה פלואנס חשמלית. רכב לא ראה מוסך. רכיבים מכאנים מועטים. נציגי רנו רצו לקנות ממנו את הרכב .הוא לא רצה כאמור בגלל האחזקה הזולה. בסופו של דבר קיבל רנו קליאו חדשה מהניילונים במקום הפלואנס חשמלית.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת מתבלבל. אין גרסת הייבריד לA4.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ממש לא מתבלבל. אלא אם אני מתבלבל בין גלגל רזרבי למנוע שהיה בתא המטען.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא. זה לא היה פלאג אין. ההנחה שלי היתה שזה היברידי בגלל מיקום המנוע/מצבר (מודה שכבר לא זוכר במאה אחוז מה בדיוק היה שם) בבגז' וכמובן גם בגלל צריכת הדלק הנמוכה אפילו בשביל דיזל (בכל זאת נסעתי בעיקר בכבישים הרריים בספרד).

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא. זה לא היה פלאג אין. ההנחה שלי היתה שזה היברידי בגלל מיקום המנוע/מצבר (מודה שכבר לא זוכר במאה אחוז מה בדיוק היה שם) בבגז' וכמובן גם בגלל צריכת הדלק הנמוכה אפילו בשביל דיזל (בכל זאת נסעתי בעיקר בכבישים הרריים בספרד).

כשטענתי שאתה כנראה מתבלבל, היית מאוד נחרץ שלא. אבל עכשיו אתה למעשה אומר שאתה לא יודע שהרכב היה היברידי, אלא פשוט הנחת שהוא היברדי...

מרוב שעירערת את בטחוני שאין כזו, שאלתי חבר שעד לפני כחודש היה סמנכ״ל השיווק של אאודי באירופה, ואין לו שמץ על מה אני מדבר.

אין לי מושג מה חשבת שראית בבגאז׳, אבל לגבי צריכת הדלק, אם הדגם בו נסעת היה ה2.0 TDI 148, הרכב הזה יעשה אלף ק״מ על טנק דלק בשקט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...