Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אמור לעלות יונדאי i30 2014 פרימיום?! המחירים מרגישים לא אחידים בכלל... :(

eladbari
שימו לב! השרשור הזה בן 1877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.:lol:

אני מחפש יונדאי i30 שנת 2014.

((גרסת פרימיום, כי הבנתי שרק בה יש כניסת USB לדיסק און קי עם מוזיקה + דיבורית בלוטות'))

קודם כל, קשה למצוא משהו רלוונטי ביד-2 ממוכר פרטי. האם גם הפרטיות נמכרות עכשיו דרך סוכניות?

1. בקיצור, רציתי לדעת בקילומטראז' של עד 100,000 - מה אמור להיות מחיר מקובל לאוטו הזה?

ובדר"כ בכמה אחוזים מקובל להתמקח על המחיר?

2. האם יש סעיפים כלשהם שעליהם ניתן לדרוש הורדה במחיר?

תודה, צדיקים! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו פרימיום 2013 ולא היה לנו דיבורת מובנית ברכב(מערכת מקורית של יונדאי).

בנוסף היה לנו המון בעיות עם המנגנון של הגג הפנורמי - קח את זה כסיכון.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו פרימיום 2013 ולא היה לנו דיבורת מובנית ברכב(מערכת מקורית של יונדאי).

בנוסף היה לנו המון בעיות עם המנגנון של הגג הפנורמי - קח את זה כסיכון.

תודה על התגובה!

1. אז בדגם הרגיל של ה- INSPIRE - אין גג פנורמי? [נראה לי גם ככה לא פרקטי]

2. מה שכן חשוב ופרקטי- זה כל מה שקשור למוזיקה+ולדיבורית. אבל זה לא שאני יכול להתקין מערכת מחברה צד שלישי כמו PIONEER או משהו כזה, עם כניסת USB וכו', נכון? כאילו אתה תקוע פחות או יותר עם מה שמגיע עם הרכב. אז מה אם בגרסה הרגילה של ה- i30 אין לך כלום? כולה קורא דיסקים מיושן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסטיישן אין גג פנורמי אבל בהאצבק יש גג פנורמי בכל רמות הגימור שבאות עם גיר אוטומט.

בחלק מהמודלים התקינו מערכת מולטימדיה סינית זולה(קיבלתי כחלופי לפני כמה שבועות i30 סטיישן לדוגמא ושמה היה לי מערכת סינית זולה).

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסטיישן אין גג פנורמי אבל בהאצבק יש גג פנורמי בכל רמות הגימור שבאות עם גיר אוטומט.

בחלק מהמודלים התקינו מערכת מולטימדיה סינית זולה(קיבלתי כחלופי לפני כמה שבועות i30 סטיישן לדוגמא ושמה היה לי מערכת סינית זולה).

1. לא מתאים לי סטיישן. מקסימום שיהיה גג פנורמי, אבל לא נשתמש בו.

2. אני מבין שזה מערב פרוע מבחינת איזו מערכת מותקנת ב- i30. אבל שוב, הקטע הוא שאתה די תקוע עם מה שמותקן ברכב שאתה קונה. לא ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות מולטימדיה תואמת כלשהיא שתשתלב בסלוט של המערכת.

או להתקין דיבורית חיצונית מה שאנחנו בזמנו עשינו.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...