Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיופש אחרי יאריס - מציאה אטרקטיבית או מלכודת (הכותרת נערכה)

hbaron03
שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע אני מחפשת לאחרונה יאריס אוטומטית משנת 2001-3 והופניתי ע"י גיא לדף הרלוונטי בלוח של ידיעות. בתחילה התקשרתי למי שפרסם אחרון (מודעה ראשונה), כנראה היום או אתמול - "י. שפילמן" - יאריס מ- 2000 עם 43,000 ק"מ, ונאמר לי שהיא כבר נמכרה. אח"כ צלצלתי למפרסם המודעה השביעית מלמעלה שהוא סוכנות באשקלון שהודה שהוא פרסם לפני שבועיים ואשר מוכר יאריס שקבלה מכה מאחור עד כדי החלפת דלת תא המטען והפגוש האחורי. זו מכונית מ-2002 עם 50,000 ק"מ ומקבלת שנתיים אחריות. מפרסם המודעה השמינית, שכנראה התפרסמה לפני שבועיים לפחות, עדיין לא מכר יאריס מ-2003, יד ראשונה בת"א עם 7,000 ק"מ בלבד. כששאלתי אותו איך זה שלא מכר עד כה הוא ענה בעצבנות שעוד לא היה קונה רציני. לשאלתי אם היתה לאוטו תאונה הוא ענה שלא. הוא רוצה 81,000 ש"ח. מחיר המחירון לפני שקלול הוא 80,000 ובשקלול של יד פרטית ראשונה ו-7,000 ק"מ בלבד המחירון מגיע ל- 85,000. האם זה לא נשמע מאד חשוד? מה יכול להיות הסיפור מאחורי המציאה הזאת? אולי בכל זאת תאונה, או רכב גנוב ומשוכפל או שעבוד? מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הכל, תיקח את האוטו לבדיקה ותברר עליו ברשם המשכנתאות.

יכול להיות שפשוט היה לך מזל ומצאת מציאה, אם לא תבדוק ותחשוב שכל דבר טוב זה חשוד אז יהיה לך קשה יותר למצוא רכב.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תבדקי, לא תדעי.

לפעמים באמת יש מציאות.

דרך אגב, נתקלתי כבר בסוכנויות טרייד-אין שמפרסמים מציאה אטרקטיבית במיוחד.

כשאתה מתקשר - היא קיימת.

כשאתה מגיע אומרים לך שהיא נמכרה ממש עכשיו, אבל "אם אתה כבר כאן אז כדאי לך לראות מה עוד יש לנו" ...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להיות החשדן האובססיבי , אבל אין דבר כזה.

אמא שלי חיפשה יאריס (ועוד ידנית) במשך חודשים(!), עד שהספיקה לתפוס אחת ממש ביום שלישי בבוקר (אז ובשישי מתפרסמות מודעות לוח), עד שהיא הגיעה למוכר הוא כבר קיבל 10 טלפונים אבל היה הוגן ואמר שהוא כבר מחכה לקונה. יאריס תקינה נמכרת תוך שעות מפרסומה.

היא שילמה מחירון.

יאריס שלא נמכרת תקופה ארוכה , ועוד מבקשים פחות ממחירון, היא קרוב לוודאי עסק מסריח מבחינה כל שהיא, הייתי חושד בצורה קיצונית.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושד בכל דבר לא מגיע רחוק - ייתכן שאף אחד לא מעוניין לרכוש את הרכב ב-1000 ש"ח מעל המחיר ולכן היא לא נמכרה!!!

גשי תראי את הרכב ותרכשי אותו אם הוא לפי הנתונים שמסר לך המוכר, כמובן בכפוף למה נקודות שאציין להלן..

יש כמה כללים שחשוב לעמוד בהם כשרוכשים רכב - ראשית, בקשו את רשיון הרכב ובידקו מול תעודת הזהות של המוכר שהפרטים נכונים (אם המוכר אינו בעל הרכב - כאן כבר הייתי חושש ודורש מהמוכר שיפגיש אותי עימו). באותה ההזדמנות בידקו גם את היד והשנתון (האם הם תואמים למה שמוכר מסר לכם). רצוי להגיע עם מישהו שמבין ככל האפשר - כך תמנעו מבדיקות רכב מיותרות. תחתימו את המוכר על התחייבות לכך שאין תאונה (במידה ואכן אין כזו) ושייתחייב לשלם את מחיר הבדיקה באם נמצא משהו בניגוד למה שסיפר לכם.

מעבר לכך - יש צורך לכתת רגליים (במיוחד בדגם מבוקש), ורצוי לראות כמה שיותר מכוניות - ככה גם תוכלו לזהות בלאי לא סביר על הרכב (עקב הנסיון שרכשתם בהסתכלות ובבדיקה עצמית של כמה וכמה מכוניות מאותו הדגם).

לסיכום - אני ממליץ להחליט על רכב מדגם מסוים מראש - ולא לוותר עד אשר תמצאו את מבוקשכם (ואני לא מתכוון לפרארי), כי ישנם כאלו שמתפשרים בסוף ומצטערים על כך במשך זמן ארוך.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...