Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולסווגן גטה 2010 1600 מה זה המח הזה שמדברים עליו?

Meshubash
שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פולסווגן גטה 2010 1600 מנג'ר 102 כח.(140 קמ)

אני לא מבין גדול כמו רבים וטובים במחשבים של המכוניות הגרמניות אך אלו דברים יקרים ואיני יודע האם לרוץ ולתקן הדבר

לפני שנה וחצי (125 קמ) האוטו באמצע הנסיעה לא הגיב ללחיצות הגז ונורת ההילוכים החלה להבהב. בדיקות מצבר לא הועילו דבר וכל נזילה לא התגלתה. לקחתי למוסך עסקו הרבה בעניין המח , המשאבה הדראולית והגיר החלטתי לתקן. עד השבוע האחרון הכל היה בסדר. נורת ההילוכים החלה להבהב (פעם כן ופעם לא) אבל האוטו המשיך לנסוע. היום בבוקר האוטו שוב לא הגיב לגז (בזמן שהנורה מהבהבת) אבל לאחר שכיבתי והדלקתי הוא המשיך לנסוע. שלחתי למוסך קטן רק שיבדוק אולי זה באמת משהו קטן אבל שוב (חיברו למחשב) עסקו בעניין המח ושוב סיפור יקר. המוסך שעשיתי אצלו את הטיפול אומרים לי לבוא ונתקן במחיר סביר יותר מההצעה של המוסך הראשון הם חושבים שזה אותו המקרה כמו בפעם הקודמת.

-

יש שרשור בעניין (נשמע אותה התקלה)

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?621716-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%90%D7%91%D7%AA-%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%92%D7%9F-%D7%92-%D7%98%D7%94-2010

שם לא מצוין האם האוטו נוסע בכלל . מתי בכלל הוא (נורת ההילוכים) מתחיל להבהב? למה הוא לא מהבהב תמיד ? האם לרוץ מחר למוסך ולתקן או להמשיך לנסוע?

*אם יהיה צורך אוכל לעלות צילומים מתמונות המחשב במוסך היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון למחשב הגיר מכטרוניק אז יש הרבה מאוד פרסומים על מכוני גירים במרכז (בחולון בעיקר),שמבצעים החלפה כזו בעלות של חצי ממחיר ההחלפה במוסכי היבואן.

כמובן,שלפני החלפת חלקים יש לבצע אבחון מסודר ואני בטוח שבמכון גירים שמכבד את עצמו יעשו כן.

הנה קישור שאולי יעזור- ממליץ לך לשלוח ה"פ לכותב ההודעה שיוכל להפנותך למכון הגירים:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?590668-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%9B%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%A1-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA/page2

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1.6 אטמוספרי זה אמור להיות גיר אוטומט לא רובוטי? תתקנו אותי אם אני טועה

אם זה אוטומט אז יש להם מחלה של התחממות ובדרך כלל מוסיפים כולר.

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'טה 1.6 אטמוספרי היו בשנים הראשונות עם גיר פלנטרי 6 הילוכים ומשלב מסויים עם DSG7.

פותח השירשור, איזה משניהם יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'טה 1.6 אטמוספרי היו בשנים הראשונות עם גיר פלנטרי 6 הילוכים ומשלב מסויים עם DSG7.

פותח השירשור, איזה משניהם יש לך?

DSG7

-

היום נסעתי איתו 100 קמ והוא הבהב לי על הלוח שעונים. באמצע עצרתי לתדלק ואז הוא הפסיק להבהב.

האם חובה ללכת למוסך בעניין הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1.6 אטמוספרי זה אמור להיות גיר אוטומט לא רובוטי? תתקנו אותי אם אני טועה

אם זה אוטומט אז יש להם מחלה של התחממות ובדרך כלל מוסיפים כולר.

במוסכים הם ישר רצים וששים לתקן את המח המדובר בעלות של אלפי שקלים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה DSG7 אז ממליץ לך על מוסך ENERGY בחיפה מומחה VAG בכל הנושאים של גירים במחירים ללא תחרות ובלי שטיקים וטריקים

אם תצטרך גיר מפירוקיה יש לנו אחד

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...