Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על סף יאוש - פיאט דובלו 2014 דיזל - מסריח מהאגזוז, גם בקבינה

אלכסב
שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטסט של דיזל נכון להיום לא בודקים את הרכב הגזים בכלל.

אומרים לך 3 פעמים לתת הרבה גז בעמידה במקום ובודקים את הכות העשן עם מכשיר אופטי.

הבעיה זה לא הטסט, אלא בזה שאם המנוע לא עובד כמו ושצריך והסולר לא נשאף נכון, ה DPF יסתם שוב מהר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... זה החשש השני שלי אחרי הטסט...

לאף אחד אין כיוון נוסף מה לבדוק?

אם הסולר לא נשרף, אז הכיוון הוא שוב מזרקים?!

מה יש עוד במערכת הזו שיכול לגרום לסולר לא להישרף?

לפי מה שהבנתי, אם לא היה נשרף, אז הייתי רואה עשן, מה שלא קורה.

כמו במצב של חידוש ה-DPF שהיה כנראה מכניס יותר סולר או בתזמון כזה שגורם לו (בכוונה) לא להישרף.

הפעם יש רק ריח, אין עשן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

סיפור: 

לפני שנים היתה ברשותי במוו 330 דיזל שהסירחון מהאגזוז מאוד הפריע לי. במיוחד בחורף. 

ניקיתי אינג'קטורים, החלפתי שני ממירים ושום דבר לא עזר. 

מאוחר יותר הבחנתי שבכל רכבי הבמוו בעלי 6 צילינדר מאותם השנים הסריחו ככה. 

בהחלט ייתכן שהמנוע הזה מסריח מטבעו עקב תכנון שריפה לא מושלם או אפילו שריפת שמן מינימלית. 

קומפרסיה: דבר מאוד קריטי במנועי דיזל לשריפה מושלמת, וכל ירידה אפילו קלה בקומפרסיה תביא לבעירת סולר לא לפי תכנון היצרן, כלומר יותר עשן וסירחון. 

נסה לראות ולהריח רכבים אחרים מאותו הדגם( לדעתי גם רכבי פיז'ו וסיטרואן משתמשים במנוע הזה) ואז תדע בוודאות אם הבעיה רק אצלך. 

אם אכן כך הדבר, הייתי מקצר דרך עם פחות כאב ראש וכסף, והולך על מנוע מייבוא. 

עריכה אחרונה על ידי tamir3000
תוספת מידע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...