Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"המשפחתית הכי טובה שהכסף שלכם יכול לקנות, בפער ענק, אבל אתם לא תקנו אותה", או -

dani666
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על איזה דגם נהגת? זה דגם סופר מוצלח, מנוע פנינה, איבזור מעולה, עם מרווח פנים הגדול ביותר בקטגוריה.

5 מקומות, דיזל. מרווח, שימשה קדמית ענקית. חלוקת מושבים אחורה לא הייתה נוחה לנו. מעבר הילוכים ממוקם במקום לא נוח. מולטימדיה גרועה.

אין שום הנאה מנהיגה, רכב נוח אבל בכבישים מפותלים הוא לא מרגיש טוב. אזכיר גם שסיטרואן תופסת היום (לא בעבר הרחוק) מקום 28 בין 32 יצרני רכב באירופה ברמת האמינות. וגראנפיקסו או איך שיקראו לו - במקום אחרון בין MPV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רק שאלה כי לא מצאתי סרטון / שרטוט.

עד כמה המושבים בשורה השנייה בקונפיגורציה של 5 מקומות יכולים לזוז קדימה / אחורה אינדיווידואלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מדובר על שלושה נוסעים קבועים במושב האחורי, החלוקה למושבים נפרדים מצויינת.

להבדיל, באם מדובר על נוסע אחד או שניים קבועים, החלוקה הזאת פחות נוחה, בהשוואה למושבים סטנדרטיים.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנייה מעניינת, ולמרות שבכללי אני מפגן, קשה לי עם הקביעה בכותרת.

רכב שאין לו מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות לא יכול להיחשב ל"משפחתית הכי טובה שהכסף שלכם יכול לקנות" בשנת 2019. במחיר הזה ניתן לקנות נירו משומשת, איוניק משומשת ועוד כמה רכבים עם מערכות בטיחות. לדעתי, במיוחד במוביל נוסעים, עדיף לוותר על מרווח ולקבל בטיחות.

כשחיפשתי לפני כשנה רכב, המחסור במערכות בטיחות היו הסיבה העיקרית שפסלתי את הרכב הזה אפילו לפני בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות נירו/איוניק הכי מאובזרת אבל אם לא יכנסו בה שלושה בוסטרים אתה תשאיר אותה בסופ"ש בחנייה. טוב שיש מונית שירות (פיקאסו).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה לשלם מחיר מעל המחירון של יצחק לוי? סיטרואן רוכשים מתחת למחיר המחירון.

כלומר במקום לשלם 4,000 ₪ יותר היית צריך לשלם מינימום 4,000 ₪ פחות, כלומר סה"כ לפחות 8,000 ₪ פחות ממה ששילמת.

הכסף צומח לך על האנטנה של הרכב? :-)

לגופו של עניין הפיקאסו מצויין במושב האחורי לשלושה ילדים מבחינת רוחב וחלוקת המושב האחורי. אבל המרווח בציר האורך לרגליים דווקא מצומצם, פחות ממשפחתיות מרווחות כמו קורולה אוקטביה וכו' ופחות מג'יפונים מרווחים כמו ספורטג', טוסון, אאוטלנדר ושות.

אני הייתי מעדיף את הגרנד פיקאסו שם מרווח הרגליים בשורה השניה גדול בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"אבל למה לשלם מחיר מעל המחירון של יצחק לוי? סיטרואן רוכשים מתחת למחיר המחירון".

עם עובדות קשה לי להתווכח. אנא מצא לי c4 פיקאסו 5 מושבים מתחת למחירון. בעצם, אסתפק במחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אבל למה לשלם מחיר מעל המחירון של יצחק לוי? סיטרואן רוכשים מתחת למחיר המחירון".

עם עובדות קשה לי להתווכח. אנא מצא לי c4 פיקאסו 5 מושבים מתחת למחירון. בעצם, אסתפק במחירון.

תקנה 7 מקומות ותקפל 2, תקבל יותר שטח באותו נוחות בפחות מהמחירון, לא קנית רכב עם ק"מ נמוך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה לשלם מחיר מעל המחירון של יצחק לוי? סיטרואן רוכשים מתחת למחיר המחירון.

כלומר במקום לשלם 4,000 ₪ יותר היית צריך לשלם מינימום 4,000 ₪ פחות, כלומר סה"כ לפחות 8,000 ₪ פחות ממה ששילמת.

הכסף צומח לך על האנטנה של הרכב? :-)

לגופו של עניין הפיקאסו מצויין במושב האחורי לשלושה ילדים מבחינת רוחב וחלוקת המושב האחורי. אבל המרווח בציר האורך לרגליים דווקא מצומצם, פחות ממשפחתיות מרווחות כמו קורולה אוקטביה וכו' ופחות מג'יפונים מרווחים כמו ספורטג', טוסון, אאוטלנדר ושות.

אני הייתי מעדיף את הגרנד פיקאסו שם מרווח הרגליים בשורה השניה גדול בהרבה.

גם בפיקאסו 5 מקומות בסיס גלגלים של 2.78 ובגלל הישיבה הגבוהה יש מרווח רב לרגליים. קשה לי להבין למה אתה טוען שלא מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"תקנה 7 מקומות ותקפל 2, תקבל יותר שטח באותו נוחות בפחות מהמחירון, לא קנית רכב עם ק"מ נמוך כלל" -

לא רוצה את ה 7 כי היא כבר ארוכה ממה שרציתי (כבר ה 5 היא פשרה כאן). אבל אכן הסתכלתי גם על 7 מחוסר ברירה, ועכשיו פינת האתגר היומי במיוחד בשבילך :

אנא מצא לי c4 פיקאסו 7 מושבים מתחת למחירון. בעצם, אסתפק במחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...