Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"המשפחתית הכי טובה שהכסף שלכם יכול לקנות, בפער ענק, אבל אתם לא תקנו אותה", או -

dani666
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש ולאחר כל מסע החיפושים תחייך גם

שנה נהדרת ותהנה מהרכב.

קובי"

תודה. אני מחייך. בהחלט היה מעניין. כולל בקשה מאדם אקראי שיפתח לי את הרכב שבדיוק נעל כדי שאוכל להתרשם מהכניסה והיציאה והישיבה בו (פוקוס סטיישן טיטניום כשבשלב מסויים הסתכלתי על סטיישנים כדי להגדיל את ההיצע. ושיהיה מעניין, אז אחרי שפתח לי את הרכב והסברתי לו למה אמר לי שהם גם חושבים למכור רק עוד לא פרסמו....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כותרת קולעת ובהחלט נכונה. האוטו הזה, על שתי גירסותיו, באמת מאוד מרשים גם ביכולותיו, גם ובמיוחד בהתאמה למשפחה ובפרקטיות שאין לה מתחרים ברמת המחיר שלו. מה לעשות שגם כאן כששואל מישהו בחשש אחרי סטיגמות ומוסכניקים למכביר, אם כדאי, יידע לקפוץ מישהו עם חבר ש"היה לו" ו"הלך לו הזה והזה והאוטו בכלל במוסך עכשיו" וקובר את סיכויי החששן התורן, שבמקום להנות מאוטו מצוין שבמרבית המקרים יתאים לדרישותיו יותר מכל אוטו אחר, יגיד תודה שהפורום הזה הציל אותו מקטסטרופה וירוץ לחפש וורסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו 60K זה מעט בשביל רכב בן 9. ו 67K זה אמנם לא מעט, אבל לא צריך להוות מניעה. אין סיבה שמכונית כזו לא תחזיק עוד שנים ומאות אלפי קילומטרים, גם שלך אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה ברשותי הסבתא המוצלחת שלה ה קסארה פיקאסו , אחד הרכבים המשפחתים הטובים אשר היו ברשותי ובפער.

מנוע 2 ליטר עם גיר AL4 אשר לקראת 160K ק"מ הוחלפו בו שסתומים חשמלים ומעבר לזה נסע ללא בעיה כלל.

נרכש עם כ 140K ק"מ מליסינג ונמכר עם קרוב ל 180K לאחר 4 שנים , תענוג של רכב.

רואה אותו מדי פעם אצל הבעלים אשר לו נמכר הרכב ב 2008 , הרכב היום נכנס לשנה ה 15 שלו ונוסע ללא בעיות כאשר הבעלים שלו מטפל בו בעצמו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? אני יודע כמעט בוודאות שלא קיימת גרסה כזו באירופה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בטוח. נסעתי בגרסה כזאת באירופה (ששימשה כרכב טכנאי, דיזל ידנית הכי בסיסית גרנד 5 מושבים), יש בארץ מוניות כאלה וגם מתברר שיש כמה פרטיות.

פותח השירשור, תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא התייחסות לגרנד פיקסו חמישה מושבים בשום מקום (וחיפשתי לא מעט). גם איזה היגיון יש בזה? אולי זה רכבים שיצאו מהמפעל עם שבעה מושבים שפורקו לאחר מכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיון? רשמתי למעלה. למשל רכב טכנאים עם תא מטען גדול אבל יותר נעים ונוח מקנגו וכו'.

בוודאות יש גרסה כזאת, כאמור נסעתי בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב טכנאים מילא (ושם לא הייתי מתפלא אם הם הוציאו את המושבים בעצמם) מונית הרבה פחות הגיוני, אבל בסדר. אני עדיין לא מוצא שום התייחסות לגרסה כזו באינטרנט שזה מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב והרבה הצלחה עם הרכב. דבר אחד קטן - זה רחוק מאוד מלהיות רכב משפחתי הכי טוב שהכסף יכול לקנות. נהגתי עליו שבוע עם המשפחה - רכב בינוני בכל המובנים. אבל אם משיגים אותו במחיר רצפה (שזה לא המקרה שלך) הוא יכול להיות אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב והרבה הצלחה עם הרכב. דבר אחד קטן - זה רחוק מאוד מלהיות רכב משפחתי הכי טוב שהכסף יכול לקנות. נהגתי עליו שבוע עם המשפחה - רכב בינוני בכל המובנים. אבל אם משיגים אותו במחיר רצפה (שזה לא המקרה שלך) הוא יכול להיות אופציה טובה.

על איזה דגם נהגת? זה דגם סופר מוצלח, מנוע פנינה, איבזור מעולה, עם מרווח פנים הגדול ביותר בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...