Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה התנאים להעביר את הילד לשבת בבוסטר?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנם בוסטרים מעולים עם איזופיקס של "וולדון" בלי לרוקן את הכיס

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גילוי נאות: ברשותי עסק למוצרי תינוקות וכסאות בטיחות.

אוכל לתת המלצות בהודעה פרטית.

מכיר טוב מאוד את העסק של תינוקי- תסמכו עליו האיש מקצוען!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדים שלי (4.5 ו 6) עדיין יושבים בכיסאות, בלי שום בעיה, ומבחינתי להשאיר אותם שם.

יפוג תוקף הכיסאות (לאחר 5 שנים - הכיסאות של הגדול כבר כמעט שם), נקנה בוסטר עם גב וחגורת 5 נקודות נפרדת מזו של הרכב.

לא רואה שום סיבה להעביר ילד בן 4.5 שיש לו כסא שמתאים לגיל ולמשקל (ושהוא נכנס בו כמו שצריך) לבוסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטר גובה זה לא הרבה, הילד שלך לא כזה ענק... מושב בטיחות אמריקאי רגיל של 65 או 70 פאונד לרוב מכסה משקל וגובה כזה.

אפשר לסחוב.

אם אכן צריך בוסטר, ההמלצה שלי זה כמו שכתבו, מושב בטיחות משולב בוסטר, כזה שאפשר למקדם רק לכיוון הנסיעה ומאפשר מגבלת משקל וגובה כמה שיותר גבוהה, בעיקר בחיבור עם הרצועות הפנימיות. מושב הגבהה (בוסטר תחת) פשוט זה מוצר פסול לדעתי, בטח שבשימוש קבוע.

לי יש לגדול בוסטר גארקו טרנזישיין, 600-700~ שח, מוצר לא רע, התקנה קשה מאוד עם חגורת בטיחות, מאוד רצוי חנות עם מתקין מקצועי. יש רשתות גדולות שאין בהן מתקין מקצועי ונתקלתי גם ברשת שאמרו לי שאסור למקם כסא במרכז...

האבזם מפשעה מאוד נמוך, והשחרור רצועות ממנו די קשה כך שסה''כ קצת קשה לחגור ולהתיר את הילד. חושב שבאוונפלו טריומפ השחרור היה יותר קל. היתרון הגדול - צר יחסית ונכנס אצלי באמצע ובכל צד מיקמתי כסא בטיחות צר לקטנים.

הברייטקס יקרים משמעותית ולדעתי טובים יותר, לא הסתדר אצלי עם עוד שני כסאות. גם גרקו נאוטילוס מוצר טוב.

שים לב שעבור משקל ילד + כסא מעל 30/33 ק''ג חובה לעגן עם חגורת בטיחות בשימוש ברצועות הפנימיות.

אם משתמשים בחגורת רכב לרתימה של הילד, צריך לרתום את הכסא עם איזופיקס. כדאי לוודא שיש גישה נוחה לאבזם החגורה ושהוא לא מוסתר ע''י הכסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מה התנאים להעביר את הילד לשבת בבוסטר?.

מדובר בבן 3.5 שוקל כ 16 ק"ג וגובה בערך מטר.

כרגע יושב בכיסא בטיחות של infanty.

בנוסף אשמח לקבל דגמים מומלצים, והאם צריך/מומלץ שהבוסטר יתחבר באיזופיקס?.

תודה רבה.

ככל הזכור לי, הכסא שלך הוא מותג ''מדבקה'' כשלהוא, לדעתי ללא שום תוצאות מבחני ריסוק. מכיוון שגם מותגים גדולים נכשלים, לפעמים לעיתים עד לרמה של ריקול וביטול דגם, מותג מדבקה מספק רמת הגנה לא ידועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו קנינו את הבריטקס פרונטייר הוא יקר אבל מעולה. אני שם לב שאתה כל הזמן מדבר על האיזופיקס, שים לב שאיזופיקס לא מתאים לילדים גדולים בגלל מגבלת משקל.

למעשה שימוש נכון בחגורה הוא הרבה יותר טוב מאיזופיקס והבעיה היחידה בחגורה היא שהרבה אנשים לא מקבעים נכון את הכסא.

הבריטקס מקבל כל כך הרבה פרסים בעיקר כי יש שם מנגנון מיוחד שממש מפשט את תהליך הרכבת הכסא עם חגורה ואני יכול להגיד לך שזה באמת קל להרכיב.

בנוסף הוא גם מגיע עם חיבור איזופיקס רק שים לב שאסור לחבר גם איזופיקס וגם חגורה

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש נכון בחגורה מקביל לאיזופיקס מבחינת רמת הבטיחות.

האיזופיקס נוצר אך ורק למען הפשטות ולאחר שנמצא שהורים רבים לא מעגנים נכון את המושב לרכב.

לאיזופיקס יש הגבלת משקל (שאינני זוכר מהי), לכן צריך לבדוק מה המשקל הכולל של הילד עם הכיסא, ולבדוק האם המשקל נמצא בתחום המגבלה.

הפרונטיר מיועד לילדים במשקלים יותר גבוהים, לכן אין לו אפשרות לעגן באיזופיקס, אלא רק עם החגורה, וכאמור- זה קל ופשוט מאוד.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ילד בודד רצוי בכסא האמצעי מאחורה.

איסופיקס זה עד 30-33 ק"ג משקל כולל.

יש כסאות שניתן להשתמש בהם גם כבוסטר מעל משקל ילד כ29 ק"ג גם לפני, כשכבר אסור להחגר ברתמות של הכסא או לפני, הכוונה שהילד נחגר עם החגורה עצמה, במקרה כזה רצוי לחבר את הכסא עם האיסופיקס וגם למעלה.

מה שקורה כשיש תאונה חזיתית המסה שואפת לזוז קדימה ואז החגורה עוצרת את הילד והמסה של הכסא מועברת לילד.

בגלל זה יש משקל מקסימלי של בוסטר עם גב, 5 ק"ג אם אני לא טועה.

לשים לב שיש מצב שהילד נגיד מעל 20 ק"ג ואז עוברים לקבע את הכיסא עם חגורה והילד עצמו ממשיך להחגר ברתמות של הכסא.

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם שני ילדים - ממה שאני חוויתי - יש המלצות כתובות ויש מציאות

מגובה 145 אני לא בטוח בכלל עד כמה כבר יש צורך לבוסטרים - ילד בגובה 145 בד"כ מגיע לשם כשהוא כבר לפחות בן 8 ואחרי הגיל הזה כבר אין חובה לבוסטר בכלל.

למושב בטיחות שמחובר באיזופיקס הילד אמור להיות לפחות 120 ס"מ לפי ההמלצות - בגובה מטר כביכול הילד עדיין אמור להיות בכסא בטיחות עם רתמות ולא להחגר בעזרת חגורת הרכב עצמה.

בפועל?

בפועל כבר בגיל 2.5 הבן שלי ברכב אחד - יושב בכסא בטיחות שתפוס ברצועת הרכב עם תפס אבטוח תחתון (יש דגמים שמגיעים עם זה במקום איזופיקס היום והם בטיחותיים לא פחות - אפילו יקרים יותר לרכישה למען האמת) כאשר הוא חגור בריתמה.

וזה כסא NAMELESS שעבר אליי מהמשפחה.

ברכב השני - כיסא של לא פחות מאשר RECARO - כן כן! חברה שיש לה מכון תקנים עולמי משלה לייצור מושבים לכל תחום אפשרי.

הרתמה קטנה מידי וקצרה מידי בשביל ילד בן 2.5 בגובה ממוצע ולא יותר!

אבל - לכסא הזה יש גובה מתכוונן גם לראש - אבל גם לכתפיים וניתן לכוון את הרצועה של הרכב כך שתעבור מתחת לצוואר של הילד וזה כשהוא בגובה מטר. החגורה נתפסת בתוך התקן של הכסא שגם נועל אותה לגובה וגם מהדק אותה לגוף הילד.

וזה כסא של ריקארו - ואני שוקל להחליף אותו כי אני לא אוהב את זה.

הילדה - כבר מגיל שלוש יושבת כסאות עם איזופיקס וחגורת הרכב עוברת לה בגובה תקין בגלל שהכסא מווסת ומכוונן את החגורה לכך. היא גבוהה יחסית אבל שוקלת נו... רבע עוף!

לשים אותה או את הילד במושב בטיחות וזה פשוט לא עובד - קטן להם, לוחץ להם - אצלי המציאות הכתיבה את התנאים למעבר לבוסטרים.

ודרך אגב - גם בכיוון ההפוך - גם כאשר הילדים שלי יעברו את גיל 8 - אם אראה שחגורת הבטיחות מגיעה להם לצוואר - אדאג או להשאיר אותם בבוסטר או לקנות מתאמי גובה לחגורות הבטיחות.

זה המציאות שמכתיבה לי את התנאים ולא המספרים היבשים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.הפרונטיר מיועד לילדים במשקלים יותר גבוהים, לכן אין לו אפשרות לעגן באיזופיקס, אלא רק עם החגורה, וכאמור- זה קל ופשוט מאוד.
דווקא יש לו איזופיקס וכמובן קליקטייט
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאשר הילדים שלי יעברו את גיל 8 - אם אראה שחגורת הבטיחות מגיעה להם לצוואר - אדאג או להשאיר אותם בבוסטר או לקנות מתאמי גובה לחגורות הבטיחות.

בדיוק.

כל הרעיון של התאמת מושב בטיחות בהתאם לגיל הילד הוא לא נכון. ההתאמה היא לפי משקל, גובה וכיצד החגורה יושבת על הילד.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.

טרם קניתי

שאלה כזו: עד איזה גיל ילד חייב לנסוע נגד כיוון הנסיעה?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק בארץ עד גיל שנה. במדינות רבות זה יותר ויש לכך סיבות טובות.

תכלס למען בטיחות הילד תשאיר נגד הכיוון כל עוד גודלו מאפשר.

הבנות שלי ישבו נגד כיוון הנסיעה עד גיל שלוש. סיבבתי את המושבים רק כי כבר ממש הציק להן המחסור במקום לרגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...