Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב מקרסו טרייד אין ובנסיעה הביתה הלך המנוע

shmuel3058
שימו לב! השרשור הזה בן 2127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לעשות סדר בבלאגן:

דגמי 2003-2004 של הקורולה והראנקס, סבלו מבעיות של בוצה במנוע שנגרמה משימוש במסננים שמן ושמן באיכות ירודה.

דגמי הסדאן שנמכרו ברובם לשוק המוסדי וכפועל יוצא טופלו עם חלפים תחליפים באיכות טובה פחות מבדוק הפרטי סבלו משמעותית יותר מהבעיה.

מחלה נוספת שהקורולות מהשנים הללו סבלו ממנה היתה תקלה בחיישן החמצן שבמוסכים מורשי יבואן התרגמה להחלפת ממיר קטליטי ומחשב מנוע בעלות של למעלה מ-10000 ₪. עם הצטברות הניסיון הסתבר ששייבה בעלות של שקלים בודדים ושעת עבודה פותרים את הבעיה מצוין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה תמים במי שאמרו לו מראש וכנראה גם חתם מראש שהרכב נמכר ללא אחריות כלל?

באמת שלא אמורה להיות כל תלונה.

אני יכול להגיד מניסיון עם חבר וגם כאן בפורום ראינו שקרסו עומדים בתנאי האחריות של חטיבת הטרייד לפי מה שסוכם ללא ויכוחים.

כולל בגיר הבעייתי של הפלואנס שיש חברות שהתחמקו והם לא.

אנחנו מסכימים שזה לא תמים.

תמים היה אומר:

קניתי רכב בן 15 במצב as is מטרייד אין מוכר, והלך לי המנוע אחרי 40 קמ נסיעה. יש מה לעשות ?

אבל כשמציגים את שם היבואן בכותרת ומסתירים את העובדה שנקנה as is, יש כאן בעיה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה,

לדבר הזה של מכירת רכבים AS IS בגרושים יחסית, יש פוטנציאל לעשות נזק הרבה יותר מהגרושים שהם מרוויחים על הרכבים הללו. לא כדאי פשוט לגלגל אותם לסוחרים צד שלישי ולהמנע מכול זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה רכבים כאלה באמת מגולגלים הלאה אבל עדיין מחזיקים כאלה כדי להביא לקוחות גבוליים מבחינת תקציב.

הם בונים על זה שכשאדם עם תקציב של 10-15 שמחפש קורולה בת 14 יגיע למגרש אלי יצליחו לשכנע אותו לקחת מימון ולקנות רכב ב 30-40 שזה כבר תחום העיסוק שלהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקנייה בטרייד עוד יתרונות.

לי למשל, אין את הזמן והסבלנות לכל הרמאים/נוכלים/נודניקים ביד 2.

בא בבוקר לאוטוסנטר (או כל טרייד אחר שמתעסק גם ברכבים במחירים האלו), רואה על המחשב מבחר גדול של רכבים, בוחר את זה שנראה לי הכי פחות שחוט, קופץ איתו לבדיקה. אם המצב לא חמור- יושב במיזוג על קפה, הפקיד חוזר אחרי חצי עם עם העברת בעלות לרכב הישן שלי ע"ש המגרש, והחדש על שמי. מחליפים מפתחות וסלאמת ובראכת. בצהרים אני כבר בפקקים עם הרכב החדש.

מקסימום לא הצליח? בשנה הבאה חוזר שוב על אותו התהליך.

ראבאק- כל העסקה המדוברת היא של 8,000-10,000 שקל (ההפרש בין הנבלות).

אנשים בשרשור השכן (של מחיר למשתכן)מוכנים תוך 15 דקות (הזמן המוקצב לבחירה לפי כללי התכנית) להתפשר על דירת 3 כוכים שלא הייתי משכן בה את הסוס שלי, אבל כשמדובר ברכב שהערך שלו הוא כשל מקרר ממוצע, הם מוכנים לחפש במשך חודשים את "הכלה הבתולה".

קצת פרופורציות.

אגב- רכב שמת אחרי 40 ק"מ זה מקרה נדיר, אפילו במגרשים הפרטיים המושמצים, ובטח בסוכנויות הגדולות. בד"כ הליקויים הרבה פחות איומים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה, לא מבין מה לחברה בסדר גודל כזה, המיטה החולה הזו. זה מה שחשבתי עד היום שה'גדולים' עושים, מגלגלים את הגרוטאות למגרשים צדדיים.

סתם שאלה,

לדבר הזה של מכירת רכבים AS IS בגרושים יחסית, יש פוטנציאל לעשות נזק הרבה יותר מהגרושים שהם מרוויחים על הרכבים הללו. לא כדאי פשוט לגלגל אותם לסוחרים צד שלישי ולהמנע מכול זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו לרכב היו נתונים מצויינים לגילו, והוא היה מדגם פופולרי שקל למכור יחסית.

מעריך שזו (כנראה) הסיבה שלא הלך לסוחרים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לקחת סיכון גדול מדי. זו אחת מחברות הטרייד הגדולות, לא חושב שהתעסקות ברכבים בני עשור ויותר מיטיבה עמם. אם הרווח מעסקאות שכאלה כה משתלם, אולי עדיף שיעשו את זה דרך 'חברת בת' שלא קשורה בהם ישירות.

על פניו לרכב היו נתונים מצויינים לגילו, והוא היה מדגם פופולרי שקל למכור יחסית.

מעריך שזו (כנראה) הסיבה שלא הלך לסוחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות סדר בבלאגן:

דגמי 2003-2004 של הקורולה והראנקס, סבלו מבעיות של בוצה במנוע שנגרמה משימוש במסננים שמן ושמן באיכות ירודה.

דגמי הסדאן שנמכרו ברובם לשוק המוסדי וכפועל יוצא טופלו עם חלפים תחליפים באיכות טובה פחות מבדוק הפרטי סבלו משמעותית יותר מהבעיה.

מחלה נוספת שהקורולות מהשנים הללו סבלו ממנה היתה תקלה בחיישן החמצן שבמוסכים מורשי יבואן התרגמה להחלפת ממיר קטליטי ומחשב מנוע בעלות של למעלה מ-10000 ₪. עם הצטברות הניסיון הסתבר ששייבה בעלות של שקלים בודדים ושעת עבודה פותרים את הבעיה מצוין.

מזכיר לי, גם המחשב מנוע הלך, אבל ביום האחרון של האחריות

אני דיי בטוח שהrunx יוצרה באנגליה, בספק אם ייצרו את הקורולה סדאן באנגליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקנייה בטרייד עוד יתרונות.

לי למשל, אין את הזמן והסבלנות לכל הרמאים/נוכלים/נודניקים ביד 2.

בא בבוקר לאוטוסנטר (או כל טרייד אחר שמתעסק גם ברכבים במחירים האלו), רואה על המחשב מבחר גדול של רכבים, בוחר את זה שנראה לי הכי פחות שחוט, קופץ איתו לבדיקה. אם המצב לא חמור- יושב במיזוג על קפה, הפקיד חוזר אחרי חצי עם עם העברת בעלות לרכב הישן שלי ע"ש המגרש, והחדש על שמי. מחליפים מפתחות וסלאמת ובראכת. בצהרים אני כבר בפקקים עם הרכב החדש.

מקסימום לא הצליח? בשנה הבאה חוזר שוב על אותו התהליך.

ראבאק- כל העסקה המדוברת היא של 8,000-10,000 שקל (ההפרש בין הנבלות).

אנשים בשרשור השכן (של מחיר למשתכן)מוכנים תוך 15 דקות (הזמן המוקצב לבחירה לפי כללי התכנית) להתפשר על דירת 3 כוכים שלא הייתי משכן בה את הסוס שלי, אבל כשמדובר ברכב שהערך שלו הוא כשל מקרר ממוצע, הם מוכנים לחפש במשך חודשים את "הכלה הבתולה".

קצת פרופורציות.

אגב- רכב שמת אחרי 40 ק"מ זה מקרה נדיר, אפילו במגרשים הפרטיים המושמצים, ובטח בסוכנויות הגדולות. בד"כ הליקויים הרבה פחות איומים.

מהדיונים בפורום, נראה שכל המגרשים למינהם /חברות השכרה/ ליסינג רחוקים

מלהיות צדיקים.

מניין הבטחון שהם לא מנסים לדפוק אותך?

החווי שלי עם קנייה ממגרש של חברת השכרה הייתה מאד לא חיובית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת המוצא כקונה זה שכולם ללא יוצא מן הכלל ינסו לקחת ממך כמה שיותר ולתת כמה שפחות. תפקידך כקונה לא לסמוך על סיפורים ולבדוק ב 10 עיניים.

היתרון של המגרשים זה שכל המבחר מרוכז במקום אחד ושלבעלים הקודם כבר אין אינטרס ואתה יכול לשאול אותו פרטים על הרכב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, פניתי לקרסו ובאמת ביקשתי והסברתי שנראה לי הוגן שיתנו לי פיצוי כל שהוא אפילו שהם לא חייבים אבל הם בחרו ללכת לפי שורת הדין, אני חושב שזה חבל אבל זו זכותם.

ואני באמת לא מבין את כל המאשימים שיש כאן ניסיון לנצל את הפורום כדי להפעיל לחץ וכל מיני התלהמויות שנרשמו כאן, יש לי מקום אחר להתייעץ?

אם המנהל חושב שיש בעיה בצורת הניסוח של הכותרת הוא יכול לערוך אותה, לא באתי בהאשמות ולא בהשמצות, אני מכיר את קרסו היטב, זו לא פעם ראשונה שאני קונה מהם ושולח אליהם חברים או משפחה.

שאלתי במקרה הקיצוני הזה אם יש מה לעשות, ואם גם מקרה קיצוני כזה נכלל בהגדרה של ה AS IS.

בכל מקרה תודה רבה לכולם, וחבל לי מאוד שרק עכשיו נודע לי שבקורולה המהוללת שהמחירון שלה נושק לשמיים יש בעיה כל כך מהותית, כל אדם ברחוב או מכונאי במוסך ששאלתי אותו על הקורולה גומר את ההלל שזה רכב עם אפס תקלות וכו'..., לכן הייתי בהלם שבעתיים שאפילו נסיעה אחת לא השלמתי... עם קורולה... ולכן זה נראה עוד יותר לא טוב. אבל אם באמת יש בעיה כזאת מסתבר שהם לא ידעו אבל אני עדיין חושב שהיו צריכים לתת לי פיצוי מסויים, בכל זאת זה לא מקרה נורמלי, וזה לא נראה טוב, ואני כלקוח די קבוע עדיין שווה יותר מאיזה פיצוי שייתנו לי.

אבל זו זכותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאו צודקים ב 100% אבל גם לא חכמים. היו יכולים להציע לך החלפת מנוע במחיר עלות במוסכים שלהם. הם לא היו מפסידים, אתה היית מקטין את הנזק אבל הכי חשוב זה שהיית יוצא עם תחושה שלפחות הלכו לקראתך למרות שלא חייבים לך כלום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, פניתי לקרסו ובאמת ביקשתי והסברתי שנראה לי הוגן שיתנו לי פיצוי כל שהוא אפילו שהם לא חייבים אבל הם בחרו ללכת לפי שורת הדין, אני חושב שזה חבל אבל זו זכותם.

שאלתי במקרה הקיצוני הזה אם יש מה לעשות, ואם גם מקרה קיצוני כזה נכלל בהגדרה של ה AS IS.

בכל מקרה תודה רבה לכולם, וחבל לי מאוד שרק עכשיו נודע לי שבקורולה המהוללת שהמחירון שלה נושק לשמיים יש בעיה כל כך מהותית, כל אדם ברחוב או מכונאי במוסך ששאלתי אותו על הקורולה גומר את ההלל שזה רכב עם אפס תקלות וכו'..., לכן הייתי בהלם שבעתיים שאפילו נסיעה אחת לא השלמתי... עם קורולה... ולכן זה נראה עוד יותר לא טוב. אבל אם באמת יש בעיה כזאת מסתבר שהם לא ידעו אבל אני עדיין חושב שהיו צריכים לתת לי פיצוי מסויים, בכל זאת זה לא מקרה נורמלי, וזה לא נראה טוב, ואני כלקוח די קבוע עדיין שווה יותר מאיזה פיצוי שייתנו לי.

אבל זו זכותם.

AS IS כשמו כן הוא, ולא משנה מה התקלה.

כלל ראשון - לפני רכישת רכב כדאי לעשות חיפוש בפרום על הדגם - נושא הבוצה הוזכר פה פעמים רבות.

כל עוד החלטת להשאיר את מחיר הרכישה חסוי - זה משאיר אותך בתחום חוסר התמימות, כי כנראה שהמחיר לא משרת את הנרטיב שלך.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאו צודקים ב 100% אבל גם לא חכמים. היו יכולים להציע לך החלפת מנוע במחיר עלות במוסכים שלהם. הם לא היו מפסידים, אתה היית מקטין את הנזק אבל הכי חשוב זה שהיית יוצא עם תחושה שלפחות הלכו לקראתך למרות שלא חייבים לך כלום.

אמנם זה מאוד קר, אבל לקוח שקונה רכב ב10-15 אלף, שסיכוי אפסי שהוא יטפל במוסכי הרשת(גם יצרן אחר, וגם רכב ממש ישן), נמצא בתחתית של התחתית של רצון היבואן לבוא לקראתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...