Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת esp דולקת לאחר החלפת ציריה, פיז'ו 306 96'

calaway
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו זה באמת מעצבן אותי, כי נשמע שבמקום לקחת את הפעמון המקורי מהציריה הלא תקינה, סתם התקין לי פעמון שלא לצורך, שגם אינו מתאים ועוד לקח מחיר כפול ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תוציא את הפעמון...גש איתו למוסך, תן לו חזרה את הפעמון שלו שיחזיר לך עליו את הכסף ויתקין את הפעמון שלך. גםצעל העבודה אתה לא אמור לשלם כי כבר שילמת בהתקנת הפעמון החדש שלא התאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שכשביצע את התיקון, שאלתי אותו למה הוא לא מעביר את הפעמון שלי, אז הוא אמר שהפעמון לא תקין. בגלל זה הוא מזמין חדש.

לא ידעתי שרעידות זה בגלל חופש בציריה, ותקלה בפעמון תגרום לתקתוקים בפניות.

אם אחזור אליו והוא יתעקש שהפעמון שלי הישן לא תקין? איך אפשר לבדוק את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה או שהוא יתנער או שלא. זה לא משנה אם תביא לו דף ממעבדה לבדיקת פעמונים. אם הוא יבחר להתנער הוא בחר להתנער.

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות אם הוא מתנער זה לגשת למוסך מאלה שהמליצו לך עליהם כאן. לתת להם לטפל בזה. אם יתקינו את הפעמון מהציריה הקודמת והכל תקין ועדיין יציק לך של המוסך שסידר אותך תגבה הכל גבה עדות מהמוסך החדש ותגיש תביעה קטנה לשם העיקרון. תקבל מזה אולי כמה שקלים ותלמד אותו לקח קטן.

בכל מקרה שמור על הצפרדע. היא לא אשמה שאנחנו גרים במדינה של רמאים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות, אני אגש אליו מחר ונראה מה תהיה תגובתו, סהכ אני מטפל אצלו הרבה זמן ומרוצה בדרך כלל למרות שהוא לא כל כך זול.

בכל מקרה, אם מישהו בכל זאת מכיר מוסך מומלץ ואמין בכפר סבא אשמח לשמוע, קצת רחוק לי לטפל בת״א או בחולון,

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לקוח קבוע שלו הוא יישמור עליך ולא אמורה להיות לו בעיה לשים את הפעמון שלך..רק תשים לב שהוא מפרק אותו כמו שצריך ולא שובר לו את הצורה ואז טוען שהוא לא תקין. העניין היחידי שקצת מטריד ועזטב שהוא לא זול אלא העניין שהוא טען שהפעמון שלך לא תקין. דיי פוגע באמינות ובכנות אז גם את ההמשכיות איתו מהבחינה הזו כדאי שתישקול. יוצא לי לטפל בלא מעט רכבים שנטשו מוסכים בגלל חוסר יושר וכנות ולא משנה כמה הם היו מקצועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון:

חזרתי למוסך עם הציריה הישנה עם החופש שעליה מורכב הפעמון המקורי.

ביקשתי שיפרק את הפעמון המקורי מהציריה התקינה, ויתקינו במקום בפעמון המוזהב שהתקין לי על הציריה החדשה.

אכן מספר השיניים לא היה זהה בפעמון שהתקין לי לפעמון המקורי.

לשאלתי מדוע לא עשה זאת מלכתחילה - הוא הסביר שהוא לא נוהג להעביר פעמון ישן מציריה לציריה כי לעיתים הוא לא מתפרק כמו שצריך והוא לא רוצה לקחת אחריות, ולכן תמיד מזמין פעמון חדש, אבל בגלל שלקחתי את האחריות עליי - הסכים לעשות זאת.

לא יכל לזכות אותי על הפעמון שהתקין לי סתם

אז לקחתי אותו שיהיה לי רזרבה, אבל לקח רק 100 שקל על החלפתו בפעמון שלי הישן .

לאחר ההחלפה , נורת abs לא שבה לדלוק, וחריקות מתכתיות טפו טפו ... נעלמו .

תודה רבה לכולם על העצות המועילות !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...