Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילמת מזגנים ומתקינים בדירה חדשה.

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 2409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה עם ההכנה של הקבלן שבדרך כלל יש קנאקים קשים מאוד בצינורות, אבל כל מקרה לגופו.

מזגן אחד לכל חדר זה המצב האופטימאלי.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אהלן,

אני רוצה להתקין מזגנים בדירתי החדשה, דירת 4 חדרים של כ100 מ"ר, צפון מזרחית, קומה 4 מתוך 5.

קיבלתי הצעות משלושה מתקינים שונים, כל ההצעות כוללות התקנה ועבודות גבס ומעמ, ואני לא יודע עם מי ללכת.

משך זמן העבודה אצל שלושתם פחות או יותר זהה, בין שלושה ימים לארבעה, ועליי להחליט עד ראשון הקרוב, כי אנו מתוכננים לעבור לדירה ברביעי עוד שבועיים.

אל כולם הגעתי דרך שכנים ודיירים אחרים בפרוייקט שהיו מרוצים מהעבודה שנעשתה אצלם.

מתקין מספר 1: הציע מזגן עילי לכל חדר שינה, של האייר, לחדר שינה הורים 1.25 כס ולחדר ילדים וממד 1 כס.

לסלון ולמטבח מיני מרכזי 4 כס של טורנדו.

הוא מתכוון להשתמש בהכנות הניקוז של הקבלן as is, בלי לשבור קירות ולהזיז דברים, המיני מרכזי ישב באמבטיה מרכזית (שם הקבלן שם את הניקוז) וכל ניקוזי העליים יגיעו לשם.

לעיליים אחריות 3 שנים, למיני 5.

המחיר המבוקש הוא כ17k.

מתקין מספר 2: עילי לכל חדר שינה של אלקטרה באותה תצורה שהמתקין הראשון הציע, ומיני מרכזי לסלון + מטבח 3.5 כס של אלקטרה גם כן.

הוא ישבור את קיר האמבטיה המשותף לפרוזדור, ויזיז את הניקוז לכיוון הפרוזדור.

זה יאפשר הנמכת גבס פחות משמעותית בפרוזדור, הפרש של כ20 סמ.

לכל המזגנים אחריות שנה.

המחיר המבוקש הוא כ22k.

מתקין מספר 3: הציע מיני מרכזי 4 כס למטבח+סלון+ממד עם דמפר לממד, לחדר הורים 1.25כס וחדר ילדים 1 כס, גם של אלקטרה.

הוא לא סומך על תשתית הקבלן ולכן יבצע הכל מ0, כולל ניקוזים וחשמל. המיני ישב בחדר שירות כביסה.

אחריות של שנה למיני, 7 שנים לעיליים.

המחיר המבוקש 25k.

מתקין מספר 3 עשה עליי רושם של הכי מקצועי, מדד את החדרים עם לייזר ועבד עם טבלת חישוב של אלקטרה.

האם הרושם הזה לבדו שווה תוספת של אלפי שקלים? לא יודע.

שלושתם מבטיחים שירות מעולה לאחר התקנה, אני נוטה להאמין בעיקר למתקינים מס 1+3.

מה אתם אומרים על ההצעות הנל, אשמח לכל ייעוץ שיעזור להחליט.

אני לאו דווקא רוצה את ההכי זול כאן ועכשיו, אלא את זה שייתן את התמורה הכי טובה לאורך זמן.

כאמור על כולם יש המלצות מלפחות שני דיירים שהמתקין עבד אצלם.

תודה.

כל התצורות הנ"ל מתבססות על הכנה למיני מרכזי בלבד? או שיש לך הכנה למזגנים עיליים בחדרים?

אפשרי על בסיס הכנה למיני מרכזי, להתקין מזגנים עיליים בשילוב מיני מרכזי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...