Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר שנהג (חזק) ברכב (חזק) ללא אישור

שימו לב! השרשור הזה בן 2409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזזתי לכם את הדיון לשרשור חדש. כרגע הוא בפורום דיטיילינג כי אין פה עניין משפטי. אם ירצה המלך איקרה לפתוח בהליך משפטי - השרשור יועבר לשם.

בינתיים, אתם מוזמנים להמשיך, אבל תשמרו על הדיון ענייני.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. השם של העסק צריך להיות בכותרת השרשור

ב. מדובר בבושה וחרפה ברמות שקשה לתאר

ג. גם אם נשים בצד לרגע את הפעולה הבזיונית שהם עשו בעצם זה שהם השתמשו ברכב ללא רשות: הם נוהגים בצורה פרועה בתוך שטח עירוני צפוף עם ראות לקויה, זו אחת מעבירות התנועה הכי חמורות ומסכנות חיים שיש...

איכס.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשאול אותם ישירות דרך עמוד הפייסבוק שלהם

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזז מהשרשור הזה.

הייתי אצל HD Detailing. עבד הוא ועוד חבר יום עבודה על הרכב. עשו אחלה עבודה. הסווירלים ירדו לגמרי אבל היו חייבים לקלקל...

הגעתי הביתה, חיברתי את המצלמה ולמרות שביקשתי לא לנסוע על הרכב כי אין ביטוח על נהגים מתחת לגיל 40 גיליתי את זה:

[video=youtube_share;AnXBLijOC0g]

חבל מאוד שהיו צריכם להרוס :mm_nah:

חייב לשאול: אתה נפגשת איתם, ובסה"כ שומעים את הנפשות הפועלות בוידאו.

האם אתה יודע לזהות את קולות הנהג(ים) בסרטון, בסבירות טובה?

אני מנסה לחשוב האם יש איזשהו סיכוי שהרכב נלקח בלי ידיעת בעל העסק, סוג של benefit of the doubt. אני לא מצליח להבין מי מספיק מטומטם בשביל לעשות כזה דבר בתור בעל עסק - סיבוב על איזה אוטו חביב יותר/פחות שווה את השם הטוב שלך? (עזוב רגע כן/לא מוסר, מדבר על סתם הגיון קר)

אני לא מצליח לקלוט את זה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זלזול טוטאלי בלקוח וברכושו.

מצד שני, לדעתי כדאי היה לפנות אליהם עם הסרטון ולבקש מהם פיצוי על ההתנהגות הזו במקום לפתוח מיד בהליכי שיימינג. במידה והיה מסרב, מזמבר אותו בשיימינג אצל צוקרברג ובקבוצות הרלוונטיות. ככה בעל הרכב היה עושה לימונדה מהלימון ובעל העסק לומד לחשוב פעמיים כי תפסו אותו עם המכנסיים למטה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מרגיז.

עד עתה בעל העסק (מולו סגרת את העסקה) לא התקשר אליך? אני מניח שהסרטון כבר הגיע אליו.

מזל שהמצלמה צילמה, כנראה בפעם הבאה פשוט ינתקו אותה כפי שכבר עושים בחלק מהמקומות (ואם תשאל למה,

תשמע שלל טענות כמו הטענה שהם מדברים ביניהם שיחות אישיות במהלך הטיפול ולא מעוניינים שזה יוקלט).

אם למוסכניק שנוסע לסופר עם האוטו שלך לסידוריו (שגם זה חמור וחוצפה לטעמי) עוד יש כאילו תירוץ כלשהו (בדיקה וכו'),

פה אין שום תירוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מרגיז.

עד עתה בעל העסק (מולו סגרת את העסקה) לא התקשר אליך? אני מניח שהסרטון כבר הגיע אליו.

מזל שהמצלמה צילמה, כנראה בפעם הבאה פשוט ינתקו אותה כפי שכבר עושים בחלק מהמקומות (ואם תשאל למה,

תשמע שלל טענות כמו הטענה שהם מדברים ביניהם שיחות אישיות במהלך הטיפול ולא מעוניינים שזה יוקלט).

אם למוסכניק שנוסע לסופר עם האוטו שלך לסידוריו (שגם זה חמור וחוצפה לטעמי) עוד יש כאילו תירוץ כלשהו (בדיקה וכו'),

פה אין שום תירוץ.

לא צילצל וכנראה גם לא יצלצל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט נוכלים מהזן הנמוך ביותר , אין זכות קיום לבעל עסק שהאמינות היא הדבר האחרון בישבילו כמו גם שרואים התנהגות ביריונית בכביש ברכב לא שלהם וללא ביטוח !

אני הייתי מגיש תלונה , הם לקחו רכב ללא רשות, כשהבעלים הסביר להם למה , נהגו ללא ביטוח והשתוללו בתוך שכונה וואו זה לא רכב שלי אבל זה כל כך מרתיח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מתפלאים? אם בגמר אוטומוטור המארגנים לקחו לסיבוב בוגאטי ווירון שלא היו לא רק ביטוח, אלא גם מספרי רישוי והיה חוזה מול מי שהשאיל להם שהאוטו יתנייד רק על מובילית, אז על סיבוב קטן ברכב ספורטיבי בשכונה אתם מתפלאים?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

הם סיימו בתאונה...

ממש מרתיח הסיפור הזה.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...