Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר שנהג (חזק) ברכב (חזק) ללא אישור

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחשבו שלא הייתה מצלמה והרכב נלקח לסיבוב וכעבור חודש חודשיים בעל הרכב מקבל דוח ממצלמה או משהו בסגנון .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הולי שיט. הולי. פאקינג. שיט.

איך אתה נשאר כל כך רגוע אני לא יודע. הראש שלי מתפוצץ מרוב המחשבות על איך הייתי מגיב.

את ההשלכות של "מה היה קורה אם..." אין צורך להסביר.

אבל לגבי השרשור עצמו, אני בהחלט חושב שחובה לפצל את העניין הזה מהשרשור הנוכחי משתי סיבות:

1. מישהו אחד פתח שרשור כדי להציג את העבודה שביצעו על הרכב שלו והנושא הזה חוטף לו את השרשור.

2. המקרה הזה כל כך חמור, שכדאי שזה יפורסם בפורום עם חשיפה גדולה יותר.

ממליץ בחום לערב את אחד המנהלים ולבקש שיפצל את התגובות מהשרשור הנוכחי לשרשור ייעודי שתפתח על הנושא.

אני מאמין שזה כבר הגיע לבעל העסק גם בעקבות ההיכרות של פות"ש עם בעל העסק, אבל הייתי שמח לראות תגובה.

לפחות בפן האישי, אני לא אמליץ על המקום הזה לאף אחד מחבריי. מקצועי ככל שיהיה, הסיכון והזלזול פשוט לא שווים את זה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ikra, אפשר את הטלפון של המורה שלך ליוגה?

(בשוק מהשרשור ומקנא ביכולת שלך להיות כל-כך רגוע).

תראה, אני מונע מכמה עניינים:

1) כבר כתבתי שאין לי יותר מידי מה לעשות

2) מניסיון עבר, ש"נכנסתי" בצד השני, הרבה פעמים הפסדתי

3) אני חושב שהפרסום של הסרטון פה עשה מעל ומעבר למצופה ואני מודה לכולם על הבעת התמיכה.

מעבר לכך, יש לכם בשירשור את הטלפון של הבחור, אתם יכולים לבקש מהמנהלים שיפצלו את השירשור. מה שלא תעשו מקובל עלי. אני את שלי עשיתי.

אגב, זה קרה לפני שבועיים +/-. בהתחלה הם אני הייתי נסער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי שיט. הולי. פאקינג. שיט.

איך אתה נשאר כל כך רגוע אני לא יודע.

.The mind boggles

שיא החוצפה.

שאלת תם, למה בכלל להשאיר אצלם את המפתחות לעבודת פוליש-ווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.The mind boggles

שיא החוצפה.

שאלת תם, למה בכלל להשאיר אצלם את המפתחות לעבודת פוליש-ווקס?

זה לא היה בסדנא. זה היה בבית של הבן אדם. בגלל זה גם אין פה בעל הבית כמו שחלק ציינו.

הוא הביא חבר ושניהם עבדו על האוטו. בבית לפעמים צריך להזיז קצת. עם זה אין לי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וחרפה.

מגעיל אותי רק לחשוב על החוצפה והביטחון העצמי שיכול להיות לבן אדם לקחת רכב שלא שלא ושאין לדעת מה היה קורה אם היה דורס או פוגע במשהו.

זה פשוט להוציא שם רע לכל הדיטיילרים. מגעיל.

אנשים שעובדים שעות על גבי שעות כדי להוציא את הרכב הכי מתוקתק שיש מכל בחינה ואז בא איזה פוץ מאיזה שכונה ועושה מה שבא לו ברכוש של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנסענו לצרפת לביקור של המשפחה קפצנו לסופרמקט.בקומה שניה היה ירקות שוקלים לבד ומדביקים את המחיר .אז שאלתי את דודה שלי אם שקלתי 5 ולקחתי שמונה היא אמרה תוך דקה יגיע שוטר על עברת גניבה .היא אמרה זה הכול עניין של אמינות אתה והמצפון שלך והמחיר שאתה תשלם אם תתפס. אולי האיש הזה מאוד מיקצועי אבל האמינות שלו שווה לאפס .כמה זילזול אני בטח לא ישאיר לו את הרכב לטיפול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם טוב לוקח שנים לבנות וניתן להרוס אותו תוך דקה, אני מבקש לעשות לדוד הנחה והזדמנות נוספת, כי הרי ברור שעכשיו לאחר שנתפס הוא יחזור על זה לעולם, מה שאתם לא יודעים לגבי דיטיילרים אחרים שתרם נתפסו!

אני גם מציע סיבה למה הוא לקח את הרכב לסיבוב פרוע - הוא רצה לבדוק כמו מוסכניק אחראי את טיב הציפוי שביצע והאם הוא עמיד בשחיקה במהירויות גבוהות......!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש לעשות לדוד הנחה והזדמנות נוספת, כי הרי ברור שעכשיו לאחר שנתפס הוא יחזור על זה לעולם

את זה, הוא בטוח לא יעשה שוב(לפחות לא בלי לבדוק אםיש מצלמת רכב לפני).

אבל בן אדם שעשה מעשה כזה חמור, בוודאות מסוגל לעשות דברים אחרים בניגוד לרצון/ידיעת הלקוח.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, מישהו פתח חשבון פייסבוק פיקטיבי רק כדי לעשות לו שיימינג ולשרוף אותו. אשמח אם תוסיפו "אותו" לחברים ותעשו SHARE לפוסט.

הפרופיל נקרא SHEY MING, זה נשמע סיני כדי שפייסבוק יחשבו שהוא אדם אמיתי, אבל הבנתם את משחק המילים...

זה הפוסט:

פשוט אין מחילה על מה שהוא עשה.

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...