Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר שנהג (חזק) ברכב (חזק) ללא אישור

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אבל אם הוא טוב בזה, למה שלא יתפרנס מזה?

המחדל שלו היה זלזול בלקוח ולא פיקשוש בדיטיילינג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אצטט שוב את מה שחבר שלו רשם:

אני בטוח שהוא לא יחזור על כך שוב ומרגיש חרטה בתוכו, ולו רק בגלל שנתפס

אני עדיין בהלם מהתגובה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אצטט שוב את מה שחבר שלו רשם:

אני עדיין בהלם מהתגובה הזו.

ולא* מתנצל על טעות הכתיב שמפרשת את המשפט בצורה שונה לגמרי .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! רק עכשיו ראיתי את הסרטון והשרשור הזה. פשוט מרתיח ומקומם.

אם לא הייתה לך מצלמה ברכב לעולם לא היית יודע שעשו לך סיבוב בלי רשות.

זה מה שנקרא אחושרמוטה BUSTED!

ואגב, אם אני הדיטיילר, אני פותח משתמש בקארספורום,

ובא כמו גבר לכתוב התנצלות פומבית והודאה בטעות החמורה שעשיתי.

אולי זה יחזיר לו כמה נקודות זכות והוא יוכל להראות את הפרצוף שלו בקהילת הדיטיילרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו כמו כולכם גם בהלם, בחייאת לקחת את הרכב לסיבוב דאווין להתעלם מתמרורי עצור לתת קיק במרחק 15 מטר מפנייה וכו' וכו' כמו שנאמר פה רבות

אבל הצד שלי הוא מבחינת האיש עצמו, מדוע הוא לא עולה כאן בפורום (אם הוא לא מכיר את הפורום אין לו זכות להיקרא דיטיילר כאן בארץ חח) וכמובן מתנצל עם שמו ושם בית העסק האמיתי שלו, זה מה שמפריע לי בכל אופן, לפתוח משתמש ולהגיב לא עולה כסף, ואם הוא חושב שלהגיב ולהתנצל זה פוגע לו באגו או בכבוד שממילה נהרס...

אז מבחינתי זו הסיבה בלבד לשמור את שמו ומקומו ולא כמו מי שכתב שהוא יכול לפתוח עסק בעל שם אחר, אנשים כאן לא פראיירים מכירים אותו ויזכרו ומקווה שידאגו להזכיר, ולא בגלל שעשה מחדל את זה אפשר לתקן עם הזמן, בגלל שלא עומד ולוקח אחריות!! בחייאת האשכול כבר מעל שבוע פתוח.... מוריד לך מהאגו לכתוב? תרים טלפון, ושאף אחד לא יגיד 'אולי' הוא מרגיש חרטה ב"ליבו" מי שלא לוקח אחריות שלא יתפרנס מהתחום

ועכשיו במאמר מוסגר- רק לי מפריע בסרטון שהוא התקרב קרוב מדי לגזמי עצים על הכביש ויכל לעשות שריטות? או להכניס לכלוך עצים לרכב עם הרגליים כשהתחלפו?, מבטיח לכם לי זה היה יותר מפריע מהכל :lol: (יש דיטיילר ביוטיוב 'white detailing' הבחור מוריד נעליים נשאר עם גרביים כשמנקה את פנים הרכב, תענוג... זה דיטיילר אמיתי חח)

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסר מילים, פשוט מרתיח מזלזל ומרגיז!

תפרסם את הסיפור הזה בפשפשוק רכב/ צינור לילה ,לא הייתי נרגע עד שלבחור הזה אין יותר עבודה.

מה השם שלו דרך אגב? הפרטי? כי לפי מה שראיתי את הקבוצת פייסבוק שלו הוא הסיר..

יחזור מחרתיים עם שם ולוגו חדשים, לא ביג דיל בימיינו, רק מראה על דרך הפקת הלקחים מהמקרה.

בכל אופן, הפרטים פורסמו בשרשור המקורי:

דוד - 0545841531

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לבעלי מקצוע חאפרים עבריינים ששמים קצוץ הן על הלקוחות שלהם, הן על החוק, והן על חוקי התנועה -

גם אם תופסים אותם על הכי חם שאפשר, יצוץ ה"משתמש השימושי" שיגונן עליהם כי "לא יפה לעשות שיימינג".

לא מדובר כאן באיזו פאלטה קטנה, מדובר בבזיון קולוסיאלי שנתפס ממש במקרה.

או במשפט אחד:

מי שמרחם על אכזרים - סופו להתאכזר לרחמנים

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מגיש תלונה למשטרה.

שילמת לו? בשחור? אם כן, הייתי מבקש את הכסף בחזרה....

אגב, בבמוו יש מפתח שנקרא Concierge key' שבעצם נועד למנוע את זה. זה מפתח שמשאירים לקונסיירג' במלון או למחנה המכוניות של המסעדה. הוא מגביל את הנהג / רכב כך:

1. לא ניתן לנהוג יותר מ-3 ק"מ ברכב.

2. לא ניתן לעבור מהירות 50 ברכב.

3. לא ניתן לפתוח תא מטען, תא כפפות עם המפתח הזה

4. לא ניתן לשנות שום הגדרה ברכב כשהמפתח הזה בסוויטש.[/quote

]

לא מגיע כסטנדרט. לפחות לא בארץ. צריך לקנות אותו או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש, תודה על השיתוף.

מעבר לכך שלעולם לא אפקיד בידיהם את הרכב שלי, קיבלתי שוב חיזוק למדיניות שלי להשאר ליד הרכב בכל טיפול גם במחיר של יום חופש מהעבודה. חשדהו וחשדהו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפאקינג הלם. רק עכשיו ראיתי את השרשור. להעיף אותם על טיל, ומהר. אני הייתי מתחרפן לחלוטין.

הפסקתי את הסרטון אחרי 25 שניות מהעצבים שקיבלתי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאד אבל לא צריך להגזים.

אמנם הוא עשה שטות לא קטנה, אבל מפה ועד מלמנוע מהבחור להתפרנס זה יותר מדי. הוא יודע את המקצוע, רק צריך לעבוד דחוף על הכבוד שמגיע ללקוחות שלו, שבזכותם הוא מתפרנס. האמת שאין מה לדאוג לפרנסה של הבחור. מספיק שהוא יחכה כמה חודשים בשקט, יפתח "סדנה" חדשה עם שם אחר ומי יזכור את זה בכלל?

מהמקרה המטומטם הזה הוא למד בדרך הקשה מה קורה כשמזלזלים בלקוח. אין סיכוי שהוא יעשה כזה דבר שוב, אלא אם הוא ממש דלביוב.

מה שאותי הכי מעצבן זה שבעל הרכב לא קיבל שום הצעת פיצוי או אפילו התנצלות.

הפיצוי הכי הוגן לפי דעתי זה לתת לבחור או פיצוי כספי מכובד או לפנק אותו ברבעיית צמיגים + רפידות.

יש יגידו אוברקיל, אבל מה שנעשה באמת ילדותי, לא בטיחותי בעליל, ומפגר. אשכרה כמו ילדים קטנים הם לוחצים על הגז ואומרים "יואאאאא אחי זה אוטו משוגע!!! זורק תחת!!!" - תתארו לכם מה היה קורה אם הם היו *בטעות* מאבדים שליטה כי הרכב באמת חזק, ועושים כמה שריטות? תהיו בטוחים שבעל העסק היה אומר "אין לך הוכחות, זה היה שם"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...