Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר שנהג (חזק) ברכב (חזק) ללא אישור

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר מזמן הבנתי שמצלמה ברכב זה יתרון ענק אבל אני חייב להגיד שלכיוון הזה לא חשבתי .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז הוא יפרסם את הסירטון/יצור קשר עם בעלי העסק, אז הם יחפשו מצלמות DVR ופשוט יורידו אותם באותו הרגע שבעל העקס יצא מהעקס ויעשו כרצונם, למי שיש איתוראן/פויינטר עוד יכול לעשות משהו מצלמות DVR ניתן לנטרל בקלות.

שיימינג אכן יעזור במיוחד בפורום כללי+אסטטיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי כלום ולא אעשה מעבר לשיימינג. מה עוד אני יכול לעשות? לתבוע אותם? על מה? על כמה? לא נראה לי ששווה לי להתעסק עם זה.

אני חושב שזה שסיפרתי פה בפורום זה כבר עונש מספק מבחינתי. אם היה קורה משהו לרכב וניתן לראות בקלות בסרטון שאין לחברה האלה מושג איך נוהגים על רכב הנעה אחורית עם 61.5 קג"מ, אז כבר הייתי פותח בהליכים משפטיים כבדים.

ראיתי את הסרטון. מה אני אגיד לך? מרתיח. הם אשכרה לקחו את הרכב לסיבוב התלהבות ולחיצות, בשביל הכיף. חוצפה.

הייתי קודם כל פונה אליו בטלפון ומספר לו שאני יודע שהוא נהג על הרכב ומה יש לו לומר להגנתו. בשלב הזה הייתי מצפה שיודה/יתנצל/יצע פיצוי ויבין שלא עושים זאת לעולם.

אם מכחיש - אז עוד יותר חמור. מעמת אותו עם הסרטון ופשוט מודיע לו שהשיימינג שאתה הולך לעשות לו יעלה לו הרבה מאוד.

כמו שכתבו לפניי, נותן שירות שמועל באמון לקוחותיו - לא מגיע לו להתפרנס.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.הם לקחו רכב שבפרוש אמרו להם לא לנהוג בו ונהגו.

ב.לא חגורים.

ג.לא עוצרים בעצור.

ד.מתפרעים בשכונת מגורים צפופה.

הייתי אומר שיש פה אחלה קייס להגשת תלונה במשטרה.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביזיון!

איזה זלזול ברכוש של לקוח.

ולא פחות, זלזול בבקשה ספציפית של לקוח.

מבחינתי, גם אם הוא היה הדיטיילר הכי טוב בעולם, במחירים הכי נמוכים בעולם, ברגע שראיתי את הסרטון, הוא שרוף מבחינתי!

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חובה לפתוח שרשור בכללי. לא רק שזה לא עניין של דיטיילינג, זה מתחבא בשרשור על מג'נטיס.

סתם כחומר למחשבה; מספיק שאחד השכנים התעצבן מהסיבובים שעשו לו בשכונה, רשם מספר והתלונן במשטרה. בסוף בעל הרכב יידרש לתת הסברים- ואיך זה שאם לא הוא נהג, למה מי שכן נהג עשה את זה בלי ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הלקוח לא היה אומר כלום, לבעל העסק אין זכות להזיז את הרכב מעבר למינימום הנדרש, כל שכן באופן כזה.

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים כמה רמת השירות בארץ נמוכה,

גם אם הרכב היה הרכב הכי "מגניב" ושווה שהם אי פעם היה בידיהם הם היו צריכים לשמור על מקצועיות ולא לגעת בו

אין קשר לעניין הביטוחי, כמו שנאמר פה, חסרי ניסיון ופורעי חוק.

לא אתקרב לשם גם אם יציעו טיפול חינם.

איך בעלי עסקים הורסים לעצמם את העסק בישראליות טיפוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט גועל נפש וכל כך מרגיז שאין לי מילים , שני ליצנים שבכלל לא חושבים על ההשלכות של לנסוע עם רכב בלי ביטוח ועוד כשהלקוח ביקש במפורש לא לנהוג וגם הסביר למה , אני לא יודע איך אתה יכול לשתוק , רק מלחשוב איך שהם נהגו ואם חלילה היו דורסים מישהו ועוד בלי ביטוח ? לכאלה חסרי אחריות לא הייתי משאיר רכב צעצוע פשוט מקומם .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מתפלאים? אם בגמר אוטומוטור המארגנים לקחו לסיבוב בוגאטי ווירון שלא היו לא רק ביטוח, אלא גם מספרי רישוי והיה חוזה מול מי שהשאיל להם שהאוטו יתנייד רק על מובילית, אז על סיבוב קטן ברכב ספורטיבי בשכונה אתם מתפלאים?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לפנות לבעלים?

לשלוח לו את הסירטון ולקבל לפחות התנצלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ראיתי את הסרטון. מה אני אגיד לך? מרתיח. הם אשכרה לקחו את הרכב לסיבוב התלהבות ולחיצות, בשביל הכיף. חוצפה.

הייתי קודם כל פונה אליו בטלפון ומספר לו שאני יודע שהוא נהג על הרכב ומה יש לו לומר להגנתו. בשלב הזה הייתי מצפה שיודה/יתנצל/יצע פיצוי ויבין שלא עושים זאת לעולם.

אם מכחיש - אז עוד יותר חמור. מעמת אותו עם הסרטון ופשוט מודיע לו שהשיימינג שאתה הולך לעשות לו יעלה לו הרבה מאוד.

כמו שכתבו לפניי, נותן שירות שמועל באמון לקוחותיו - לא מגיע לו להתפרנס.

לפי מה שפותח השרשור כתב הוא מכיר את ה"בעלים" כבר שנים, אני מאמינה שהסרטון כבר הגיע אליו.

לדעתי, שום התנצלות בעולם לא יכולה לכפר על מה שנעשה.

כמו שנאמר עד כה, לסיפור מגיעה חשיפה הרבה הרבה יותר רחבה, לא רק כדי ללמד את הבחור לקח (ומגיע לו), אלא גם כדי להעלות מודעות לנושא וכן אולי להזהיר אנשים מלהשאיר רכבים עם המפתחות וללא השגחה. הרי אם היה קורה משהו לרכב, גם הוצל"פ לא הייתה עוזרת לבעל הרכב לקבל מה שמגיע לו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...