Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות לקוי מג׳ון צ׳יקו (jy-racing) (כותרת נערכה)

bubens
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

מצטער על הכותרת אבל זה מה יש, אני לא מאשים את הפורום הזה באופן ישיר, רק מאוכזב ממספר אנשים שמעורבים בתחום, שחלקכם בטוח מכיר ואולי אפילו לחץ את ידם, מספר פעמים.

הסיפור היום יתמקד בתעשיית הנוכלות ומוטוריקה.

כפי שרובנו יודעים, תחום המוטוריקה הוא תחום מאוד בירוקרטי, אי לכך נכנסים כל מיני מאכרים שמנסים להקל על החיים ולהזמין חלקים מיוחדים.

בדרך כלל אני לא נוהג להזמין אצל בעלי עסקים בארץ, מצד אחד אין ידע מספק ומצד שני אני לא סובל את ההתנהלות הישראלית.

רצה הגורל והחלק הבא מסובך להזמנה מחו״ל, ונורא רציתי שרכבי יתהדר במיטב התוצרת האיטלקית של supersprint, בחיפושי אחרי יבואן של supersprint נתקלתי בכבודו, הלא הוא ג׳ון צ׳יקו מבעלי ג׳י אי רייסינג דף פייסבוק : https://www.facebook.com/jyracing.jy/?fref=ts

אני בטוח שנתקלתם בבחור בכל מיני אירועים קטנים כגדולים, החל מג׳מיניקנות ועד אירועי דריפט, מפיו נאמר לי, שדמות מוכרת בעולם הדריפט ״קשקש״ קנה את מיטב התוצרת של רכבו ממותג cusco ושיש להסיר דאגה מליבי.

שאלתי איך מתבצע התהליך ? אז נאמר לי שהתשלום הוא בשני חלקים ובמזומן, חלק לפני קבלת הסחורה כמקדמה וחלק לאחר קבלת המוצר.

שמח וטוב לבב קיפצתי לי להנאתי ושרתי.חלמתי על רעש האגזוז המיוחד שיגיע אוטוטו ויורכב אחר כבוד ברכבי.

אממה, האח לא פרייאר ונעקץ בעבר בגלל חלומות שווא, החלטתי לעשות בדיקה מקיפה על אותו ג׳ון, ואכן מצאתי מספר ת׳רדים בקארספורום המזכירים את מעלליו של ג׳ון צ׳יקו, מהם השתכנעתי סופית שהוא האיש למשימות מיוחדות ואכן האיש שלי, שבעזרתו אני אגשים את כל החלומות הפרועים שלי, כמו כן אני כחבר קארספורום כמעט מיום היווסדו וסומך בעיינים עצומות על ביקורות של חברים בו, גם אם אני לא מכיר אותם פנים מול פנים.

לא התכוונתי לעצור רק במערכת הפליטה, שיפשפתי את ידי בהנאה בתקוותי להביא

סט קוילוברים וגלגלים מיוחדים.

כמובן התקשרתי אל אותו ג׳ון שהבטיח לי, שאין מה לדאוג.

מסופק מהתשובה משכתי 3700 שקל והעברתי אחר כבוד לידיו של ג׳ון, כמו כן, קיבלתי אישור על תשלום מקדמה.

הובטח לי שתוך 45 יום יהיה החלק אצלי ביד, לאחר 45 יום, הרמתי טלפון כדי לשאול מה נשמע, כמובן נתקלתי בסינון, לא הצלחתי לדבר עם אותו ג׳ון דרך הטלפון, והתשובות שקיבלתי היו בהתכתבות.

זאת ההתכתבות, הוא כתב שאני אחזור אלייך וכו׳, כמובן שהוא לא חזר.

עריכה אחרונה על ידי bubens
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

​14.6.2016

+972 54-4765607:

[email protected]

תודה

Me:

שלחתי ...

+972 54-4765607:קיבלתי תודה

Me:היי ! שכחת להתקשר ולשלוח לי הצעה במייל, בקשר לסופרספרינט .

+972 54-4765607:היי לא שחכתי. רק מחכה לתשובה על מלאי כדי לוודא זמן אספקה. יהיה לך מחר.

Me:אוקיי ...מתי אפשר להפגש איתך ?

+972 54-4765607:היי אפשר בשישי בבוקר בהרצליה או שבוע הבא.

Me:שישי עד איזה שעה ?

+972 54-4765607:עד 11. נוסע מוקדם לסופש.

Me:אם זה בשבוע הבא, אז מאיזה שעה עד איזה שעה אתה תהייה זמין ?

+972 54-4765607:תלוי ביום אבל אם מתאמים יום לפני אז בין 8 ל 4.

Me:אז אני אגיע ביום שישי ... ב 10:30

+972 54-4765607:סבבה.

Me:איפה אני פוגש אותך מחר ? אתה יכול לשלוח כתובת או להתקשר מחר בבוקר ?

+972 54-4765607:בוקר טוב. אני בהרצליה. בא נפגש בארקפה ברחוב אריה שנקר הרצליה.10 וחצי.

Me:אוקיי

+972 54-4765607:MMS | File Transfer: Contacts001.vcfMMS | File Transfer: Contacts001.vcf

​14.8.2016

Me:היי ! שכחת לחזור אליי יש איזה עדכון ?

+972 54-4765607:סליחה.... כן לא קיבלת את ההודעות שלנו? בכל אופן המשלוח שלך נוכן היפן חות מחתיכה אחת שאמורה להיות מוכנה בשהועייםמהקרובים. הייתה פשלה אצלהם. סליחה..היינו בטולים שקיבלת את העדכון

Me:אוקיי ... אז עוד שבועיים ? זה בארץ ?

+972 54-4765607:שלושה. סליחה נוהג בלי דיבורית.

28.8.2016

.Me:יש איזה עידכון ? בשבוע הבא זה יהיה בארץ ?ג׳ון תחזור אליי בבקשה, אתה חייב לעדכן אותי ! מה קורה

+972 54-4765607:אני חוזר מקפריסין מחרתיים אצור איתך קשר. כמו שכתבתי לפני שבועיים זה אמור להיןת מוכן היום מחר ואז להישלח לארץ

7.9.2016

.Me:הגיע לארץ המשלוח ?מה קורה ?

+972 54-4765607:Sorry, I can't talk right now. Call back later.

Me:

Send me a message, what going on ?

+972 54-4765607:אני אסיים את היום הזה ואתקשר אליך.

​Today

Me:מה קורה ? קבלת את החבילה ?

עד עצם היום הזה לא קיבלתי את החלק, אני יודע דבר אחד, אני לא הולך לעצור עם המכתב הזה, וכמובן תוגש תביעה. אבל חוץ מזה הייתי רוצה לנצל את הבמה כדי להפנות זרקור אל האליטה של עולם המוטוריקה הישראלי, מצער להכיר אנשים כאלה ובאמת בא לי לכתוב פוסט אופטימי וחיובי, אבל אין מה לעשות, זה המצב בארץ וזה האופי האמיתי של המאכרים, ראו הוזהרתם ! עדיף לשלם מחיר כפול באיביי מלהתעסק עם מאכר.

Ps : חיכיתי בכוונה ונתתי לו אלף הזדמנויות לפני שאני מתחיל לקטול, אולי הבחור יתעשת ויבין את השלכות מעשיו, לצערי לא כך הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותי לרגע מאותו אחד שהסתבכת איתו, בנוגע לקארספורום, אתה טוען שהטעו אותך, זאת אומרת שאנשים שיקרו לך?

אמרו לך שהוא בסדר בזמן שידעו בוודאות שהוא נוכל?

תבהיר את דבריך לפני שנתחיל להעלב וכשאנחנו נעלבים זה לא לעניין בכלל!!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ לחבילות יש מספר מעקב, כך שאתה לא צריך להיות בקשר עם אף אחד.

וכמו שבגירה אומר, כל קארספורום החליט לעבוד עליך ולשקר לך שאותו אדם בסדר בזמן שהוא נוכל? כלומר מספר אנשים בקארספורום זממו מזימה להפילך בפח?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עונה לי לטלפון, זה יבואן, זה לא צד שלישי שמייבא מחו״ל. לא הייתה המלצה ישירה עליו, רק ביקורות של חברי פורום :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך לשתות מים, להרגע ולפרסם איזו הודעת התנצלות קטנה לקארס-פורום.

עם ג'ון ציקו תסגור איזה חשבון שאתה רוצה, אל תגרור לרפש את CF.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אין דין ואין דיין :) לא גררתי לרפש את קארספורום, רק רוצה להגיד שלא כל מי שנמצא כאן הוא צדיק בסדום, אתה יכול לשנות את הכותרת כאוות נפשך, אם לדעתך היא פוגעת בפורום זה.

למרות שדעתי לא תשתנה, נכון אתם לא אחראים לכל יוזר שנמצא כאן, אבל אני לא כיוונתי אצבע מאשימה אל כולם, רק רוצה שאנשים לא יסמכו בעיינים עצומות על כל הודעה, שנכתבת בו לגבי איש כזה או אחר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אז אתה בעצם אומר שכל מני אנשים במרשתת כותבים דברים שהם לא בהכרח נכונים? :shock:

דרך אגב, ניסיתי למצוא את הביקורות החמות שאתה מדבר עליהן, מאחר והחיפוש המובנה די עילג ביצעתי דרך גוגל, שני האזכורים היחידים שהצלחתי למצוא שהם לא על איזה רכב הוא נוהג\נהג הם אלו:

יבוא החלפים נעשה באמצעות ג'ון מ-JY Racing

ממליץ לך לדבר עם בחור בשם ג'ון מ JY RACING, מכיר את הרכבים הנ"ל כמו את כף ידו ומקצוען אמיתי

יש עוד משהו שפספסתי או שזהו זה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב הוא דמות די מוכרת, לפחות לחלק מהחברים, הרבה פוסטים נמחקו ואני לא זוכר אותם בעל פה, אבל היו אזכורים פה ושם, אני לא אפנה למאכר מסויים ועוד אתן לו מזומן מבלי להיות בטוח לפחות ב 90% שאני אקבל את התמורה, כמו כן, גם עמוד הפייסבוק מעיד על התעסקותו עם אנשים מהבראנג׳ה :)

תמיד יש פעם ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שאתמול חבר לעבודה אמר שעבדו על אחיו בחנות סלולאר, ולא רוצים לתת אחריות על מכשיר כי הבעלים התחלף. בקיצור חרטוטים. כשנכנסים לאתר של אותה חנות רואים תעודה של "יצאת צדיק" ותמונה יפה עם חיים הכט.

בקיצור, המלצות על בעלי מקצוע או בתי עסק אלה דברים אינדבידואליים. אף פעם לא כולם יהיו מרוצים.

מקווה שיסתדר בשבילך העניין על הצד הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות קטנה

אתה לא חבר בקארספורום מיום היווסדו, אתה חבר משנת 2011, כשרק היום הקפיצו פה שרשור מ2002.

ולגופו של עניין, אני מבין את התסכול שלך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לעמוד שלו וגם אני רואה שם כמה חברים בפייסבוק שגם שייכים ל"בראנג'ה". לא סומך על אף אחד שעשה לייק או משהו כזה. רק להמלצות אמינות שאפשר לשמוע מהם.

בלי קשר תמיד אפשר ליפול על פאשלות.

לא מצדיק ואם הסיפור אמיתי, חמור מאוד.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חייב לציין שאני מופתע מאד. ראיתי את הכותרת וישר נכנסתי.

ג'ון היה הבוס שלי בחלק מהזמן בעבודה הקודמת שלי (בתחום ה IT בכלל :) ) שזה משעשע.

ואז הוא עזב בכדי להתפנות לאהבה האמיתית שלו.

באמת שם שנשמע מחשיד בהתחלה :) והבן אדם היה יושב עם כובע לבן בעבודה ועם רקע של מכוניות מרוץ במחשב כל הזמן... אמרתי על מה נפלתי פה... ואז באמת שגיליתי שנפלתי על אחד האנשים המתוקים והדואגים שיש ואחד המנהלים היותר טובים שעבדתי איתם גם ברמה המקצועית (שוב - לא מכיר אותו בתחום הרכב אלא רק בתחום ה IT)

אני ממש מתקווה שתתבדה ושהוא יתנצל ויפצה אותך על מה שעברת כי זה לא ג'ון שאני מכיר.

בלי קשר - ממש מצטער לשמוע שקיבלת חווית שירות כזו. שירות טוב באמת דבר נדיר בארצנו ודווקא הפורום הזה תמיד מכווין לאחלה של מקומות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני צדדים לכל מטבע.

אולי bubens הוא באמת קורבן של עקיצה ואולי זו רק אי-הבנה.

תנו לג'ון הזדמנות להסביר את הצד שלו.

בכל אופן, ג'ון הוא חבר בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...