Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופס הצעת מחיר לרכישת דירה - מחיקת סעיפים, ייעוץ

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוגמה שנתקלתי בה אישית על נזקי זכרון הדברים.

כשקניתי את הדירה הנוכחית, המוכר עשה במקביל זכרון דברים לדירה שמצאה חן בעיניו ונתן לבעלים שלה סכום של כ 10000$, אחרי כשבועיים סיפר לי שהוא נפל עם הדירה הזו, התברר שהדירה ממושכנת/מעוקלת וכלל אי אפשר למכור אותה, הבעלים שלה נעלם והתברר שהוא מקושר לעולם התחתון. בקיצור - הלך הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אני לא רוצה כלום. פניתי לייעוץ בפורום, שבצדק מוחלט הפנה אותי להתוועץ עם העורך דין שלי (שכבר ליווה אותי בעסקה בעבר ועליו אני סומך). ועל כך תודה.

הדירה הייתה מושכרת וכעת ריקה ולמתווך יש מפתח. יש לי את הטאבו אבל גוגל לא עזר לי להגיע לבעלים, כך שהמתווך הוא הדרך היחידה.

הנסיון להחתים אותי על משהו שהוא סוג של זכרון דברים מלוכלך ואני צריך לנקוט בכל האמצעים כדי לעשות מהמסמך הזה סתם נייר לא מחייב. פה העו"ד עזר לי.

גם העורך דין שלי ממליץ תמיד לא לחתום על זכרון דברים ולהתקדם לחוזה אם מעוניינים בדירה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מסוכן ביותר. לא פגשת את הבעלים? האם ראית ייפוי כוח לפעולות בדירה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אני לא רוצה כלום. פניתי לייעוץ בפורום, שבצדק מוחלט הפנה אותי להתוועץ עם העורך דין שלי (שכבר ליווה אותי בעסקה בעבר ועליו אני סומך). ועל כך תודה.

הדירה הייתה מושכרת וכעת ריקה ולמתווך יש מפתח. יש לי את הטאבו אבל גוגל לא עזר לי להגיע לבעלים, כך שהמתווך הוא הדרך היחידה.

הנסיון להחתים אותי על משהו שהוא סוג של זכרון דברים מלוכלך ואני צריך לנקוט בכל האמצעים כדי לעשות מהמסמך הזה סתם נייר לא מחייב. פה העו"ד עזר לי.

גם העורך דין שלי ממליץ תמיד לא לחתום על זכרון דברים ולהתקדם לחוזה אם מעוניינים בדירה.

זה לא זיכרון דברים. זה מסמך משפטי מחייב על גבול ההזיה.

אל תחתום על דבר כזה, גם אם עורך הדין שלך יגיד לך לחתום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...