Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה קיה ספורטאז' 2016

שימו לב! השרשור הזה בן 2871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכם

מחר יש לי תור לאדי מערכות בגלל שיש לי בעיה ניראה לי במולטמידה האוטו הוא בין שבוע!

אני מכניס את הדיסק און קי עם שירים הוא קורא אותו יום אחרי זה הוא לא קורא אני צריך להוציא את הדיסק להחזיר חזרה ואז הוא קורא שוב! אז אני הולך שיבדקו לי את הדבר הזה ועוד דברים

אם מישהו שרוצה שאשאל אותם שאלות משהו אשמח לעשות את זה

אז אם יש משהו תרשמו ואני אשאל מחר ואחזיר לכם תשובות על הכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם

לפני כחודש קיבלתי קיה ספורטאז' חדשה עם אותה מע' מולטימדיה. כל הפניות שלי לאדי מערכות לפתוח אותה לאפליקציות אחרות לא צלחו.

אחרי שעות רבות הצלחתי במקרה להתקין את כל האפליקציות שרציתי.

אז ככה זה עובד:

אפליקציית הניווט שמופיעה בתצוגה הראשית היא וייז . אך מותקנת גם אפליקציית גוגל מפות.

נכנסים להגדרות אפליקציה ובוחרים את גוגל מפות

מפעילים אינטרנט (נקודה חמה)

גוגל מפות מבקש להירשם (בדיוק כמו בפלאפון של אנדרואיד) שם משתמש וסיסמה

לאחר מכן תוצג ההודעה שיש עידכונים נוספים לאפליקציה לוחצים על עדכן ואתם אוטומטית מועברים לחנות אפליקציות של אנדרואיד.

בחנות לוחצים על חיפוש ומתקינים כרום.

ברגע שכרום מותקן אתם דרכו יכולים להיכנס לחנות אפליקציות ולהתקין כל דבר שבא לכם

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבעלי קיה ספורטג החדשה האם זאת המערכת שמותקנת?

http://szhansong.manufacturer.globalsources.com/si/6008847716092/pdtl/Double-DIN/1130631704/Android-5.1-Quad-core-Car-DVD-Player.htm

האם קבלתם את הרכב שהמערכת כבר מותקנת?

האם הותקנה ע"י עדי מע'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתכוון אולי ל- א.ד.י מערכות בע"מ ?

כנראה שאין כאן יותר מידי בעלים של ספורטאז' החדשה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתכוון אולי ל- א.ד.י מערכות בע"מ ?

כנראה שאין כאן יותר מידי בעלים של ספורטאז' החדשה.

נכון.

א.ד.י מערכות.

לפי כמה שרשורים שיש פה לגבי פתיחת המע' נראה שיש פה כמה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אני לא חושב שמדובר בספורטאז' הנוכחית אלא דגם אחד או אפילו שניים אחורה.

למה אתה לא מנסה במקביל לברר מול כלמוביל\יונדאי וא.ד.י מערכות מה הם מתקינים ברכב הזה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את כל המדריכים פה בפורום אשר מציעים "פירצה" ולא פריצה של המערכת. כיום בעת חיבור דונגל חיצוני הגדרות APN(על ידי תוכנה חיצונית) אינם נשמרים במערכת עקב ה"ROM" של המכשיר. הדרך היחידה שאני חושב שיש היא החלפת רום המכשיר.

למישהו יש ניסיון או הכוונה בנושא? תודה!

***למי שמעוניין אדי מערכות מחביאים את הכבלים מאחורי המערכת ומונעים ניגון קבצי וידיאו בעת ש"הבלם יד" משוחרר. לאחר שפירקתי את הפלסטיקה משכתי 2 כבלי USB נוספים אל התא כפפות. וביטלתי את הנעילה של הוידיאו על ידי ניתוק הכבל הוורוד שמגיע מן המערכת על הכבל הכחול. יש לחבר את הכבל הוורוד אל "האדמה" של הרכב(-). ניתן לחבר זאת אל החוט השחור וככה ההגבלה תיפסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן קיבלתי קיה ספורטאז והיא הגיעה אני חושב חסומה בשביל להוריד אפליקציות שונות כמו יוטיוב וכו'. אפילו אני לא מוצא את הגוגל פליי בשביל לעדכן את הוויז מישהו יכול לעזור לי עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן קיבלתי קיה ספורטאז והיא הגיעה אני חושב חסומה בשביל להוריד אפליקציות שונות כמו יוטיוב וכו'. אפילו אני לא מוצא את הגוגל פליי בשביל לעדכן את הוויז מישהו יכול לעזור לי עם זה ?

המערכת של חברת Uzeb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים נוספים -- לאחר השלבים שדן הציע -- המכשיר הופך להיות רשום תחת החשבון שלכם בגוגל פליי.

אפשר להתקין אפליקציות נוספות אם נכנסים לגוגל פליי דרך דפדפן (לא אפליקציה) בטלפון הנייד או ה- pc.

שם לאחר איתור האפליקציה, כפתור ההתקנה ישאל על איזה מכשיר תרצו להתקין.

למכשיר זיכרון פנימי קטן מאוד (ג׳יגה) וכרטיס זיכרון מובנה פנימי נוסף בנפח 16 ג׳יגה (הכרטיס החיצוני משמש ככרטיס למפות והוא לא רלוונטי).

כדי להעביר אפליקציות מהזיכרון הפנימי לכרטיס המובנה, אפליקציית ה- es file explorer תאפשר לכם גישה למאפייני האפיקציה במנהל היישומים, וכך תוכלו להעביר אותה ל- sd card ובכך לשחרר מקום על הזיכרון הצפוף והמצומצם.

לאחר התקנת אפליקציות הן יופיעו על המסך הראשי... עם העברתן לכרטיס ה- sd הן ייעלמו מהמסך הראשי.

אפליקצייה בשם quickshortcut

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sika524.android.quickshortcut

תאפשר לכם גישה מלאה לכלל האפליקציות ותיתן לכם אפשרות ליצור קיצורי דרך לאפליקציות המובנות ואלו שהורדתם על מסך הבית - הלאונצ׳ר.

(דרך אפליקציה זו אפשר להוסיף גם אייקון של גוגל פליי סטור למסך הבית לדוגמה).

ישנן בגוגל פליי גם אפליקציות בשם app drawer שונות, אלו יתנו לכם גישה לרשימת כלל האפליקציות שמותקנות על המכשיר עם אפשרות להריץ אותן כמובן..

מצאתי גם אפליקציה שמאפשרת הקרנת מסך הטלפון על מערכת המולטימדיה, התקנתי את google play music כך שספריית השירים שלי זמינה ב- stream ישירות דרך המכשיר ועוד...

פנו אליי בפרטי כדי לפתוח לי את המכשיר בתשלום של 300 ש״ח... מה שהם עושים שם זה ״פריצה״, ביצוע root למכשיר ואני לא אתפלא אם הם מחליפים גם רום על הדרך -- תהליך הרבה יותר חודרני וללא ספק מסיר אחריות --- אני מאוד שמח שמצאתי דרך להשתמש במכשיר שהיה מנוון בלי לעשות לו root.

במסגרת התהליך הזה לא נדרש להקיש שום קוד טכנאי, לא נדרשת פריצת המכשיר וכל מה שמבוצע הפיך עד כמה שראיתי.

ניסיתי להתקין דרך מה שאמרת זה נותן לי קוד שגיאה

22 לא עובד... :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת לעשות משהו בעניין האפליקציות?

אני מחפש על זה מידע ברשת כבר שבועיים.

נראה שיש רכבים שמגיעים עם מערכת של uzeb target i1001

ויש רכבים שמגיעים עם מערכת של א.ד.י.

הטרגט אצלי חסומה. ניתן לגשת דרך הדפדפן לחנטת. הוא מוריד את האפליקציה אבל נכשל בהתקנה.

זה מתסכל. אין הצדקה לקנות מודם רק בשביל וויז.

האפליקציה המקורית של המוזיקה נוראית. אין דברים בסיסיים כמו פנגו סלופארק ורדיו אינטרנטי...

אם תשמע על פתרון אודה לעדכון.

אני בדיוק באותה בעיה כמוך , אני מחפש פתרונות כבר יומיים ועדיין לא הצלחתי . עם יש פה מישהו בפורום שמצליח לסדר ולפתוח את המערכת אני כאן ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנכתב מתאים למערכות של אדי, זה עובד יפה שם.

אגב אדי -- יצא עדכון שפותר בעיית קליטה ברדיו -- 99FM נשמע טוב לפתע.

את בעיית ה- USB לדעתי לא פתרו בעדכון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...