Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בהתנהלות לאחר תאונה מול חברת ביטוח של הרכב הפוגע

שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני כחודש העמדתי את הרכב שלי בחניון ורכב צבאי(ליסינג-קיה פורטה)שפשף אותי בטמבון האחורי.

התוצאה-החלק התחתון של הטמבון+מחזיר אור נשברו ומספר שריטות.

הנהג הפוגע ישר הודה באשמה ודיווח על כך לחברת הביטוח שלו "שלמה ביטוח"-לאחר מספר ימים השגתי גורם מטפל בתביעות וסיפרתי לו על המקרה.

סוכנת הביטוח הממולחת שדיברתי איתה אמרה שהנהג אכן הודה בנזק והעמידה לפניי שתי אפשרויות:

1.ללכת למוסך הסדר שלהם עם שמאי שלהם-לא ממש מעוניין בגלל ניגודי אינטרסים של הגורמים המטפלים.

2."ללכת לחפש"-לעשות את כל התהליך של הבאת שמאי ובחירת מוסך ,לשלם בצ'קים דחויים ולהתחיל בכל ההתנהלות מולה.אגב-היא דאגה להכניס בין השורות בשיחתנו שחברת הביטוח שלה מורחת תביעות לרוב,ורוב הסיכויים שהסיפור יימשך יותר משלושת החודשים של הצ'קים הדחויים.

עכשיו,כמו שאמרתי אני ממש לא שקט לטפל במוסך הסדר שלהם ודרך שמאי שלהם-שמן הסתם ינסו לפסוק לסכום הנמוך ביותר ותיקון באיכות ירודה אך ורק בשביל שחברת הביטוח תמשיך לעבוד איתם ולשלוח אליהם עבודות-ברור לי שזה לא מחייב-אבל זה מה שההגיון הבריא שלי אומר.

אגב,יש לי ביטוח מקיף על הרכב(הבנתי שאם אני תובע,גם אם אני זוכה עדיין נרשמת תביעה) אבל בשתי תאונות קודמות(גם הן לא באשמתי)לא הייתה לי בעיה כזאת-וחברת הביטוח ישר הפנתה אותי למוסך ושמאי לפי בחירתי.(אותו מוסך מורשה שאני מטפל בו בתקופה האחרונה ומרוצה ממנו)

אציין שהרכב שלי לא חדש-אלא בן ארבע אבל במצב חיצוני מצויין-ולא רוצה טיפול בחלקים לא איכותיים/הבדלי צבע לאחר תיקון.

השאלה היא מה לעשות?

ללכת ראש בראש -ולהסתכן במריחה של העסק וצורך בתביעה בשביל לראות את הכסף חזרה.

או להתפשר ואיכשהו לקוות שהטיפול יהיה איכותי יחסית.

תודה מראש למי שקרא את החפירה עד פה ויוכל לעזור:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, מדובר פה בצביעת פגוש. כמה כבר זה יכול לעלות?

לך תבחר לך פחח שאתה סומך עליו.

את השמאי הייתי בוחר דווקא מרשימת השמאים של שלמה - אבל באופן פרטי. ככה יהיה להם קשה לערער עליו.

שלם להם בצ'קים של 90 יום. מוסך שהוא בסדר יסכים לדחות את ההפקדה גם מעבר ל-90 יום. מקסימום - תשלם ויחזירו לך.

זה ניסיון לתפוס אותך בביצים.

עדיף לשלם חודש את הכסף ולקבל חזרה מאשר להתבאס על תיקון גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שקורה אצלי עכשיו

אני כול כך עצבני שאין לך מושג, 4 וחצי חודשים אני מחכה!!

למזלי לא הקשבתי להם ולא שילמתי על התיקון עוד (אצלי זה פגיעה בטמבון )

שילמתי רק על השמאי 750 שח, הם מורחים אותי ואומרים שזה לא תלוי בהם ובטח לא נקבל את כל מה שתבענו עליו.

לא מבין מה שווים הסוכני ביטוח האלה כולם חארות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...