Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה (לדעתי השגויה) אף אחד לא קונה רכבים בצבע שחור?

Erez Levi
שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלשום קיבלתי את השחורה שלי מהחברה. זיהיתי בקלות שריטה קטנטנה, ובתאורה ראיתי אוטו מכוסה סווירלים. זה בולט לעין הרבה יותר מצבעים בהירים יותר. הוא נכנס לדיטיילינג דחוף מיד. אם אתה קונה שחור אני ממליץ להעביר אותו מהיבואן ישר לטיפול של ציפויי הגנה

עריכה- הציפויים גם מפחיתים קרינת וחום שמש שזה חשוב בעיקר על רכב שחור שמושך יותר חום וזה לא בריא לשכבת הצבע

עריכה אחרונה על ידי Idan Bin-Nun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבעים "צבעוניים" באופן כללי הם פחות פופולריים, ככה זה בשוק רכב שנשלט על ידי ליסינג ומר ישראלי שלוקח צבע נייטרלי כדי "שיהיה אפשר למכור אותו אחר כך".

צבע שחור יכול להיות מאוד יפה אבל הוא דורש תחזוקה גבוהה ורגיש מאוד לפגיעות ושריטות. גם עמידותו לדהייה פחות טובה מלבן למשל, אבל בקטגורייה הזו נופלים רוב הצבעים בארץ, מי יותר ומי פחות. דווקא כאן אני לגמריי יכול להבין למה הוא לא פופולרי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיונם של אחרים שאני מכיר שהיו להם רכבים שחורים,

כולם היו מעדיפים בסופו של דבר צבע אחר, לכוון בהיר,

ואף אחד מהם לא קנה שוב רכב שחור.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור הוא אחד מהגוונים היותר פופלאריים בישראל, ביחד עם לבן וכסוף/אפור. לפי הנתונים הרשמיים שחור במקום השלישי, וכ-13 אחוז מהרכבים החדשים שנמכרים בישראל הם בצבע שחור. קישור (לגלול לפסקה האחרונה)

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי "אף אחד" - אתה טועה. נמכרים בישראל רכבים שחורים, ולא מעט.

לגבי "התחממות בשמש" - גם פה אתה טועה. חפש בפורום. אין הבדל משמעותי בתוך הרכב בין רכב לבן לשחור.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונים גם קונים.

יש מגזרים בהם השחור הוא תנאי, ואם יש אחד כזה עם ערכת ניקלים - אין ספק בנוגע לצבע השיער של הנהגת, או לכיתה בה בעלה נפלט ממערכת החינוך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרגע רכב בצבע שחור, ואת הרכב הקודם הייתי רוצה לצבוע בשחור. אולי הוא יהיה פחות מסחרי בעתיד שאני קונה רכב אני לא מדמיין מה בעל הרכב הבא ירצה לעשות בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כמו שנאמר, ההבדלים בטמפ' הפנימית מול רכב בהיר היא זניחה. אנחנו עם רכב שחור, לא סובלים ממנו יותר מרכב אחר

גם אחרי שהתבשל יופי בשמש. בכל מקרה, האשם נופל על שטח החלונות.

אני אוהב, למרות שכל ליכלוך נראה מהר ואין לי בעיה שגם הבא יהיה שחור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים אישתי ואני ראינו דיסקברי למכירה. אני אמרתי שהוא שחור. היא אמרה שהוא כחול כהה ושאני לא מבין כלום בצבעים.

נסעתי לצפון, בדקתי את האוטו וסיכמתי את רכישתו.

בוקר שישי, עליתי עם חבר על הרכבת לנהריה כשבאמתחתי שיק בנקאי. נפגשנו עם הבעלים, שילמתי, העברנו בעלות ונסענו חזרה הביתה.

נכנסתי לחניה עם האוטו החדש (בניין משותף) אישתי מסתכלת מהמרפסת, וישר משחררת "זה אוטו שחור. תמכור אותו. אין מצב שאני נוסעת ברכב לוויות"...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב שחור בעבר, החיסרון שאבק ושריטות זה עניין בולט, אבל אם אתה מקפיד על ניקיון הברק שהצבע נותן מאוד מרשים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור הוא אחד מהגוונים היותר פופלאריים בישראל, ביחד עם לבן וכסוף/אפור. לפי הנתונים הרשמיים שחור במקום השלישי, וכ-13 אחוז מהרכבים החדשים שנמכרים בישראל הם בצבע שחור. קישור (לגלול לפסקה האחרונה)

סטטיסטיקה זה עניין מטעה. מקום שלישי זה מכובד, אבל כשמדובר על 13% מהמכירות זה אומר שאחד מכל 9-10 רכבים חדשים נמכר שחור, ובים של לבן / כסוף הצבע הזה פשוט נבלע, מה גם שאני מאמין שמרבית הרכבים הנמכרים בצבע שחור הם רכבי יוקרה וג'יפים, פחות משפחטומטיות ושאר רכבים קטנים. נדיר לראות רכבים עממיים בצבע שחור.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שהצבע השחור נפוץ יותר ברכבים יוקרתיים, אבל הוא ממש לא הרוב. ואל תשכח שרכבי יוקרי אולי בולטים בעין על הכביש, אבל מבחינה כמותית כל רכבי היוקרה בארץ לא מכרו השנה את הכמות של טויוטה קורולה לבדה.

ומקווה שהגרף הזה יחזק את דברי:

Capture.JPG

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...