Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן למצוא פחח אולדסקול טוב בארץ?

Gregos
שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות לשוכני הפורום.

אט אט הרכב שלי ( אקורד 86 ) משתפץ לו וכל התקדמות בשיפוץ גורמת לי להנות ממנו יותר ויותר .

לקראת החורף אצטרך לבצע ברכב פחחות כללית אשר כוללת עבודה על רקבונות במרזבים ( הגומי מעל דלת הנהג מאוכסן בתא המטען מאחר ולא נשארה מסילה עבורו אלא רק חורים )

בחיפושיי אחר פחח , עוד לא מצאתי מישהו שהותיר אצלי רושם של מקצועי ואמין דיו בכדי שאפקיר את רכבי בידיו ( ולא כל מיני ממלא לך חומר / שם לך פיבר /נעשה איזה קומבינה ... לא מקובלים עליי) .

מהבנתי הדלה בתחום הפפחות יהיה צורך בחיתוך, ייצור וריתוך מחודש של פאנלים עליונים מעל הדלת .

אשמח להמלצה/ הכוונה לפחח טוב ומקצועי ( רצוי גם בטווח מחירים סביר) שיכול לבצע עבודה מקצועית על הרכב שתחזיק יותר מכמה שנים בודדות.

אני מאזור המרכז , אך איני מגביל עצמי לאזור חיוג מסויים בתנאי ומדובר באיש מקצוע .

תודה על העזרה

גרג

There's no bike too sacred, too slow, too heavy, too ugly, too small or too big that can't be turned into something amazing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא מישהו כזה אני אשמח לשמוע עליו.

אני בזמנו לפני שנה שנתיים חיפשתי אחד כזה לפונטיאק שלי אבל לבסוף הקפאתי את זה לבנתיים.

גם כי לא מצאתי מישהו כזה וחיפשתי באזור מגורי או שלא חיפשתי מספיק טוב.

או שהרוב לא היו מוכנים לגעת באוטו ולא היו מוכנים לתת אחריות מה יהיה לאחר מכן על טיב העבודה וכדומה..

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל מוסך דב, נמצא בסמטת הרא"ש בת"א, צמוד למוסך זיסו, אמנם עשיתי אצלו עבודת פחחות מכנית (החלפת חלק) אבל קיבלתי רושם מקצועי מאד של בעל מקצוע שנמצא הרבה מאד זמן בתחום וגם ראיתי שם איזו חיפושית בעבודה.

לגבי מחיר, תצטרך לבדוק איתו (דב זה האבא, נדמה לי שלבן קוראים יוסי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לשלם עבור עבודה טובה את המחיר של עבודה טובה, אני יודע שיש בעלי מקצוע שעושים עבודה טובה.

לא ראיתי את הרכב שלך אבל פחחות טובה יכולה להגיע לעשרות רבות של אלפי שקלים.

הבעיה היא שזה לא מציאותי לשלם נאמר 40-60,000 ש"ח עבור פחחות מצויינת לרכב ששווה 10,000 ש"ח.

לכן, במציאות מחפשים משהו יקר פחות ויש פשרות.

אם אתה קשור נפשית להונדה שלך זו כבר רק שאלה של יכולת כספית וסנטימנטים.

אם אתה לא קשור לרכב - חפש רכב אחר.

עריכה אחרונה על ידי oldcar

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם ברור לך שבכדי לעמוד בדרישות שרשמת אתה מוכן להוציא בין 40ל 60 אלף

?

אין מה לעשות פחחות אולד סקול לוקחת זמן, הרבה זמן

וזמן שווה כסף.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כתבות ביחס לפחחות "אולד סקול" מחוברות "פפויולר סייאנס" משנות השלושים והארבעים.P1230451.JPGP1230452.JPGP1230453.JPGP1230454.JPGP1230455.JPGP1230456.JPG אני לא בטוח שאתה רוצה צביעה עם מברשת...

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות על התגובות .

מסקר שוק שערכתי סכומי התיקון יהיו נמוכים משמעותית ממה שצויין כאן בשרשור , אך עדיין יהיו לא מבוטלים .

נקודת המוצא שלי היא שעדיף להתמודד בפעם אחת ורצוי לתמיד ( או לפחות לטווח ארוך) עם בעיות הפח גם אם הדלתא במחיר תגיע ל+20-40% מהצעות המחיר שקיבלתי .

yali תודה רבה,אצור קשר עם הבחור .

There's no bike too sacred, too slow, too heavy, too ugly, too small or too big that can't be turned into something amazing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי הולך על פחח new school

יש פחחים שמשחזרים חלקים מוסבכים שאפשר להזמין באיביי בכמה דולרים ופשוט לרתך

לכן פחח שיודע איזה פאנלים אפשר למצוא ואיזה חייבים לבנות מחדש, גם יעשה עבודה יותר מהירה וגם יותר זולה

אני לא יודע לאן עופר מקרית ים נעלם (אולי לירוי ישפוך אור על הנושא) אבל הוא לדעתי מה שאתה מחפש.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שמי תומר ואני עוסק בתחום הפחחות והצבע מוכר את כול המוצרים הנדרשים וכן צבעים מקוריים של חברת שרווין וויליאמס המקורי מארצות הברית

יש לי המלצה על פחחים שמתמחים ברכבי אספנות הראשון הוא דורון לביא ממושב בית אלעזרי צמוד לבילו סנטר רחובות השני הוא הסדנא של יריב מבני עייש שאצלו המחירים קצת יותר הוגנים ומוסך רוזוליו שנמצא באזור התעשייה ברחובות...

כמו כן ניתן לרכוש ישירות דרכי ללא פערי תיווך את כול חומרי הגלם לעבודת פחחות בייתית ומיקצועית

כולל חומרי דיטיילינג מהמובילים בעולם

וכן חומרים לבידוד ואיטום כגון יריעות זפת ספריי זפת בצבעים שונים וכול...

וכמובן צבעים מקוריים שרווין וויליאמס

במחיר היכרות רק 150 שקלים לליטר צבע מוכן לפי קוד צבע...

ניתן ליצור קשר בנייד 054-7740363

או להיכנס לאתר החברה שחמורוב יבוא ושיווק בראש העין...

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מוכרת ומובילה בתחום, מה שכן לא רציני לבוא ולומר 150 שקל לליטר בלי לציין לאיזה ליין של מוצרים.

לכול חברה גדולה יש ליין זול מאוד וליין יוקרתי.

My mantra: Block it, Block it,Block it, Block it, Block it some more then go back and block it, oh and finally block it !!! Then block it one more time just in case !! Block it one more time just for good measure... spray it, screw it up, sand it all down and start over then repeat...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...