Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון - סדום ערד

.3R.
שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרגע לא הפסקתי להקשיב - עובדה היא שהאשכול הזה ממשיך להתקיים ולא מחקתי אותו :-D

ולגבי ההערות "מהמגרש הביתי" - אני מקשיב להם, אבל לוקח אותן בערבון מוגבל...

לכן, בנושאים שכאלו, (בטח ובטח כמו במקרה הנ"ל כשמדובר על סרטון שלא היה לנו קשר בהפקתו והוא אפילו לא "יושב על השרת" שלנו), אני מעדיף להקשיב לקולות נוספים, גם מחוץ למגרש, ששמחים על הסרטון הנ"ל.

מסכים עם כל מה שאמרת, מה שלא אמרת זה: מה מצא חן בעיניך שהחלטת לפרסם את זה.

אני לא מצפה לתשובה ואתה יודע שאני מכבד את דעתך ופועלך.

אתה מסכים איתי שיש הבדל בין תמונה שנילקחה בעזרת טלפון סוללרי מאתר הניסוים הסודי של סוזוקי בעת ניסיון לGSXR1780 לבין תמונה בעזרת טלפון סוללרי של הR החדש שקניתי ?

על אותו משקל, יש הבדל בין פירסום רכיבה ספורטיבית על כביש סדום ערד באיכות גרוע ללא שום איכויות, לבין פירסום רכיבה על אותו כביש, אבל למרות האיכות רואים דבר אחר כמו : הסבר על הכביש, איכות רכיבה מיוחדת, טירוף מיוחד, תאונה, משהו שיצדיק שהסרט מופיע בפולגז ולא עוד תמונות מטושטשות מהמגרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רואה בסרטון הזה עוד התקדמות.

כמו שכרובי אמר, רוכבים ישראלים על כביש ישראלי בסיבובים שכולנו או רובנו מכירים בכביש אהוב.

אני חושב שזה הסרטון הראשון שאני ראיתי בסיגנון הזה (ON BOARD) תוצרת הארץ ונהנתי.

נהנתי לראות אנשים שאני מכיר, וכביש שאני מכיר. נהנתי לראות את הכיף שזה עשה להם לראות את עצמם רוכבים.

לגבי הפירסום בפול-גז, למה לא?? זה משהו חדש(בארץ, לדעתי), ולפני הכל זה אופנועים!!! ואני, אני אוהב לראות אופנועים בכל מצב כל הזמן ועל אחת כמה וכמה של חברים בפורומים השונים.

בכל אופן, עורך האתר בחר להעלות את זה. תפתחו את הלינק או לא תפתחו זה עניין שלכם.

זו דעתי.

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכרובי אמר, רוכבים ישראלים על כביש ישראלי בסיבובים שכולנו או רובנו מכירים בכביש אהוב.

נהנתי לראות אנשים שאני מכיר, וכביש שאני מכיר. נהנתי לראות את הכיף שזה עשה להם לראות את עצמם רוכבים.

לגבי הפירסום בפול-גז, למה לא?? זה משהו חדש(בארץ, לדעתי), ולפני הכל זה אופנועים!!! ואני, אני אוהב לראות אופנועים בכל מצב כל הזמן ועל אחת כמה וכמה של חברים בפורומים השונים.

זו דעתי.

בדיוק.

תודה.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דעתי.

קודם כל, אחד היעודים של הפורום הזה היא לתת פידבק על אתר פולגז. לכן, אמירה כמו "עורך האתר בחר להעלות את זה. תפתחו את הלינק או לא תפתחו זה עניין שלכם" איננה מקובלת. זה בדיוק המקום להביע השגות על הבחירות וההחלטות של עורכי האתר.

דבר שני, אצל "אחד על אחד" ראיתי מוקרן סרטון שצולם מהזנב של האופנוע של סטפן אחורה, בנס-הרים, שהיה לטעמי הרבה יותר מרשים. כך שגם בתוך תוצרת הארץ, ומאותם אנשים, אפשר למצוא חומר טוב יותר.

מעבר לכך, האמירה "בגלל שזה ישראלים" כאילו אומרת להסתפק במועט או, במקרה הזה, בפחות טוב, כי זה כחול לבן. למה? עומדות לרשותנו מצלמות וידאו פחות טובות? הרוכבים שלנו פחות מוכשרים מאלו שמצלמים את הסרטים הביתיים מחו"ל, שמתפרסמים לעתים קרובות ברשת וגורמים לנו לומר "וואוו"? כשראיתי את הכותרת בפולגז "סרטון של נסים ברדה מסדום-ערד", בהחלט ציפיתי ליותר.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב כאן את כולם, אבל כן. יש מספיק אנשים שזה מעניין אותם ומרוצים מהסרטון.

(וחוצמזה, ממתי פול גז התיימרו להציב באתר רק "סרטוני איכות"? :roll: )

ולפותח האשכול, מאחר ואני חלש בנושא - זה:, אמרת בציניות? :???:

כשפתחתי את האשכול לא ציפיתי לכל כך הרבה תגובות , פשוט כתבתי מהלב (אומרים שהוא עוד שם..) את מה שהרגשתי כשצפיתי בסרטון , (וצפיתי יותר מפעם כדי לראות אם פספסתי משהו..:wink: ) ,

התגובות רק מחזקות את דברי לגבי לגיטימציה לפרסום.

R929 וטל שביט - כל מילה בסלע .

כרובי - לגבי הפתיחה שלי : "באתר הנפלא fullgaz" - לא היו שלוש נקודות אח"כ ואלו שלוש המילים הלא ציניות היחידות במה שכתבתי , האתר נפלא נקודה. והוא הדבר הראשון שאני פותח בבוקר. (סליחה בלונדה יפה שלי , נפלט לי . את תמיד במקום הראשון..).

ועכשיו ברצינות .. יש מצב לפרסם באתר את ילדי בן השלוש וחבריו קורעים את העיר על אופניהם ? (צנזרתי מראש פעלולים שבוצעו בלי חבישת קסדות והבהלה זדונית של שתי זקנות שחצו את הכביש, אני אומר לכם מופרעים הקטנים האלה..)

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אחד היעודים של הפורום הזה היא לתת פידבק על אתר פולגז. לכן, אמירה כמו "עורך האתר בחר להעלות את זה. תפתחו את הלינק או לא תפתחו זה עניין שלכם" איננה מקובלת. זה בדיוק המקום להביע השגות על הבחירות וההחלטות של עורכי האתר.

דבר שני, אצל "אחד על אחד" ראיתי מוקרן סרטון שצולם מהזנב של האופנוע של סטפן אחורה, בנס-הרים, שהיה לטעמי הרבה יותר מרשים. כך שגם בתוך תוצרת הארץ, ומאותם אנשים, אפשר למצוא חומר טוב יותר.

מעבר לכך, האמירה "בגלל שזה ישראלים" כאילו אומרת להסתפק במועט או, במקרה הזה, בפחות טוב, כי זה כחול לבן. למה? עומדות לרשותנו מצלמות וידאו פחות טובות? הרוכבים שלנו פחות מוכשרים מאלו שמצלמים את הסרטים הביתיים מחו"ל, שמתפרסמים לעתים קרובות ברשת וגורמים לנו לומר "וואוו"? כשראיתי את הכותרת בפולגז "סרטון של נסים ברדה מסדום-ערד", בהחלט ציפיתי ליותר.

טל

1. איננה מקובלת - על דעתך.

2. זה הסרטון הישראלי הראשון שאני(!) ראיתי.

3. "אחד היעודים של הפורום הזה הם לתת פידבק על אתר פול-גז" פידבק יכול להיות רע וגם טוב.

4. שים לב שוב לשתי המילים האחרונות שלי. "זו דעתי."

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה לך בקצרה:

לסעיף 1: לא. זו לא סתם דעתי. זה אחד מהעקרונות הבסיסיים של פורומים ברשת, בודאי ובודאי פורומים שמשוייכים לאתר-תוכן מסויים.

לסעיף 2: זהו בדיוק אחד היתרונות של פורומים: אתה יכול לשמוע על דברים שלא ידעת.

לסעיף 3: נכון. מה הקשר? חסרים מקרים של פיבדק חיובי כאן?

לסעיף 4: שוב, נכון שזו דעתך. אחד היתרונות הגדולים של פורומים הוא לשמוע דעות של אחרים, לקבל לפעמים פרספקטיבה שונה על סוגיה זו או אחרת, ולעתים גם להחכים. הנה, כבר הרווחת משהו: קפוץ ל"אחד על אחד", ובקש לראות את הסרטון ההוא מנס-הרים... תהנה, אני מבטיח.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, כבר הרווחת משהו: קפוץ ל"אחד על אחד", ובקש לראות את הסרטון ההוא מנס-הרים... תהנה, אני מבטיח.

טל

תודה.

שבוע הבא אני במרכז. אני אקפוץ לראות. :-)

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, טל,

אתה יסודי. בגלל זה אני אוהב אותך.:-D (מקצועית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, טל,

אתה יסודי. בגלל זה אני אוהב אותך.:-D (מקצועית)

ואללה? תודה... אני מקווה שאתה מודע לזה שיש לא מעט אנשים שמגדירים את התכונה הזו שלי באופן קצת פחות, אה, אוהד... :lol:

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה? תודה... אני מקווה שאתה מודע לזה שיש לא מעט אנשים שמגדירים את התכונה הזו שלי באופן קצת פחות, אה, אוהד... :lol:

טל

לאיזו מהן אתה מתכוון? :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורש הבעיה מצוי בפער הציפיות בין הכותרת המבשרת על ניסים ברדה בסדום ערד לבין מה שמתגלה בפועל.

הרגשתי כמו בן תשחורת שנכנס לסרט אירוטי בכיכוב של אנג'לינה ג'ולי ובפועל מקבל אותה על המסך למספר דקות בלבד,לבושה כחסיד סאטמר,ומצולמת מאחור ללא פוקוס.

בלב כבד,אני מצטרף לדעתו של טלש.

בצער רב וביגון קודר עכוז הרעם למכירה.

YZF1000R 1996 מושלם אף יותר מביום היוולדו.

לא ראה שטח!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורש הבעיה מצוי בפער הציפיות בין הכותרת המבשרת על ניסים ברדה בסדום ערד לבין מה שמתגלה בפועל.

הרגשתי כמו בן תשחורת שנכנס לסרט אירוטי בכיכוב של אנג'לינה ג'ולי ובפועל מקבל אותה על המסך למספר דקות בלבד,לבושה כחסיד סאטמר,ומצולמת מאחור ללא פוקוס.

בלב כבד,אני מצטרף לדעתו של טלש.

אתה אומר שניסים ברדה מזכיר לך את אנג'לינה ג'ולי? :shock:

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D :-D ..אכן...אכן...הנשיא..מתאפק!
הנשיא מתאפק ומסמן לגבי הצצה על האייקון:wink::lol:

אגב לא הבנתי מה הכותב רצה...

לשאול פה למה שמו את הקישור?:roll:

אז מה?

צביקה

(אמרו שיש פה מטרה לקדם,כמו שצריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שניסים ברדה מזכיר לך את אנג'לינה ג'ולי? :shock:

שאלוהים יעקור לי עכשיו את העיניים..רק בגלל שראיתי את המשפט הזה.:shock:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...