Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריזה משחק יש הכי הרבה מכוניות?

שימו לב! השרשור הזה בן 3889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לא מעניין אותך איכות ואני מבין שלא ממש ומה שמעניין אותך היא כמות בהמון משחקים אשפר להחליף את הרכבים באיזה רכב שאתה רוצה

בטח שמענין אותי אני רוצה משחק עם גרפיקה טובה אבל עם כמות נרחבת של רכבים ואני מוכן להתפשר בכמות של גרפיקה[

אבל אם להיות יותר ספציפי אני מחפש משחק שיש בו גם למבורגיני גם פרארי וגם וירון זה מה שאני באמת מחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניד פור ספיד למינהם למרות שכבר הרבה שנים זה משחקים חרא.

נסה את SHIFT 1 הוא עוד היה יחסית נסבל.

יצא לא מזמן GRID 2 שזה לדעתי משחק מירוצי הכביש הטוב ביותר שיש כרגע למחשב.

ואם אתה בקטע של PS3 אז כמובן שיש לך את GT5

ולאקס בוקס יש את FORZA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נדמה לי שהוא מתכוון למשחקים עם מכוניות מהמציאות.

לפי האינטרנט זה גראנד טוריסימו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בGTA אתה יכול לשים איזה רכב שאתה רוצה.

http://www.youtube.com/watch?v=8MX3J5hj420 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל זה גרסה רשמית של רוקסטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז זה לא נחשב. זה כמו שילדים מוציאים לDOOM מוד עם 200 כלי נשק.

היה לי בזמנו את המשחק crashday וגם שם היה אפשר להוריד בוכטות של מכוניות למשחק. ראו שזה לא באותה הרמה של המכוניות ה"אמיתיות" של המשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניד פור ספיד למינהם למרות שכבר הרבה שנים זה משחקים חרא.

נסה את SHIFT 1 הוא עוד היה יחסית נסבל.

מאוד אוהב SHIFT 1. הוא די קרוב למציאות, יש נזק ויזואלי לרכב וכיוון פרונט שנפגע כתוצאה ממכות. יש אפילו שעון חום ואפשר לגרום להתחממות יתר - חבל שלא משפיע על כלום.

איפה עוד אפשר "לנהוג" על בוגאטי ויירון?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל NFS שיצא אחרי שהציגו את הויירון :roll:

הסדרה הזו פשוט נהרסה אחרי undercover באמת שאני ממליץ לחובבי המרוצים לנסות את GRID 2

עוד לא יצא שכל כך התלהבתי ממשחק מרוץ

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UNDERCOVER זה סתם משחק ילדים ארקייד שבו המטרה לבנות ערסמוביל. אחרי זה על הכבישים אנחנו רואים כל מיני לנסרים עם שופוני בצבעים בוהקים עם ניקלים, לדים, ג'נטים ועוד.

מה שאני אוהב בSHIFT זה האיזון בין משחקיות לבין סימולציה, אי אפשר לשחק אותו עם מקלדת למשל - על מנת להנות באופן מלא חייבים הגה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...