Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעלליו של דואר ישראל/ הדואר השכונתי,

eyal177
שימו לב! השרשור הזה בן 3842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן דואר רשום, השאירו לי פתק על הדלת, להגיע לקבל חבילה

, זה דואר רשום לא?

דואר רשום זה כשיש מספר מעקב, ואתה יכול לעקוב אחרי החבילה בדואר ישראל.

לפותח השרשור, יש לך מספר מעקב?

אם כן, כנס לאתר של דואר ישראל:

Israelpost.co.il

לחץ על ״מעקב משלוחים״ בצד שמאל, והכנס את מספר המעקב לתיבה.

כתוב שהחבילה נמצאת בסניף? לך לסניף.

לא נותנים לך את החבילה בטענה שהיא תגיע ביום אחר?

נסה להרים טיפה את הקול, תגיד שהגעת מרחוק וכתוב באתר שהחבילה כבר נמצאת בסניף.

עדיין לא מביאים? עכשיו בטענה שזה לא נמצא?

קודם כל, האם מי שמספק לך את השירות, הולך ובאמת מחפש טוב טוב? או שמא זאת איזו זקנה שלא מזיזה את הישבן שלה לכיוון האיזור עם החבילות?

אם זאת הזקנה והיא באמת עצלנית, תגיד לה שתחפש שוב. טרטרו אותך מספיק פעמים לבוא ביום אחר.

העובדה שקיבלת פתק אדום אומרת שהחבילה כבר בסניף. בסניף הם רואים את הכתובת על החבילה, לוקחים פתק אדום, ממלאים אותו עם הפרטים ושולחים אליך.

אני מזמין המון דברים מאיביי, אני יודע איך כל העסק עובד :-D

בהצלחה.

Volkswagen Golf 06' 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלחתי דואר רשום לרמת הגולן מרעננה (לא כזה מסובך נכון?) , החבילה לא הגיע לאחר 14 יום , וזה כמובן שלאחר 3 ימים יום יום התקשרתי לדואר לברר איפה החבילה ואף הגעתי מספר פעמים לסניף בשכונה שלי.

כול פעם קיבלתי את אותה תשובה זה יגיע מחר על הבוקר.

לאחר 14 יום שהיה ברור שהחבילה נאבדה וילד היום הולדת לא יקבל את המתנה (שלחתי לו מתנה מסניף אחר בדואר רשום) , הדואר "הבין" שהחבילה נאבדה.

שווי החבילה - 150 ש"ח (וכמובן שהרבה עוגמת נפש).

לאחר 21 יום ילד היום הולדת קיבל את החבילה , התברר שבטעות מצאו אותה באחד מהסניפים בירושלים .

הקשר לסיפור - צעקות ועצבים לא יעזרו לך , החבילה כנראה הגיע לסניף אחר (מאוד קל לשים אותה בסל שאמור להגיע לצד השני של הארץ) תבקש יפה מהפקידות שיתקשרו למוקד שלהם וע"פ רישומים אחרונים הם יעזרו לך למצוא את החבילה (הם אמורים לדעת היכן החבילה בכול רגע נתון מרגע הגעת לארץ) , דרך המוקד שלהם אפשר לפתוח קריאה בכול סניף בארץ וככה למצוא את החבילה.

זה יקח זמן , זה לא יתן לך פיתרון של 100% , אבל זה הסיכוי הכי טוב שלך.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיבלת הזמנה לאסוף את החבילה, אז היא הגיעה פיזית לסניף שלך והברקוד שלה נסרק שם. ולכן צעקות כן יעזרו. לי זה עזר. אמרו לי "לא מוצאים, תבוא מחר" ואני התעקשתי שיבדקו כל חבילה צהובה שבאיזור (תודה לדילאקסטרים) - והיא היתה השנייה שנבדקה, בראש העגלה שמאחורי הפקידה :-)

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון! אם קיבל פתק אדום זה לא אומר שהחבילה בסניף שלו.

דיברתי עם הסניפים בעיר שלי, טוענים שיש לחכות יום אחד אחרי שמקבלים את הפתק כיוון שלא תמיד מקבלים באותו היום.

זה קרה לי כבר כמה וכמה פעמים בכל הסניפים (ראשי ומשניים), למדתי את הלקח וכיום אני לוקח את החבילה אחרי יום אחד לפחות.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך מספר מעקב?

במידה וכן, מה כתוב באתר הדואר תחת מעקב משלוחים כשאתה מכניס את מספר המעקב?

מנסיון קודם, לאחר שחבילה עם מוצרים לאופנוע שהזמנתי עם אנגליה בוששה להגיע והתברר באתר של הדואר שהחבילה מוחזרת לשולח דרך הים, פניתי לפניות הציבור של הדואר והם דאגו לעצור את החבילה לפני שהיא נשלחת בחזרה לשולח וטיפלו בי באדיבות ובמהירות.

בקיצור, עזוב את הסניף המקומי, אם יש לך מספר מעקב הכל הרבה יותר קל ופשוט פנה לפניות הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז טוענים.

הסיבה שצריך לחכות יום אחד בדואר רשום/חבילה היא שהדוור לכאורה מחזיק את דבר הדואר ומנסה למסור אותו ואם לא הצליח משאיר פתק (אבל צריך לחכות שדבר הדואר יחזור לסניף).

בישוב שלי הדוורים אינם מחלקים דברי דואר רשומים, ולכן בשניה שהדואר נסרק בסניף ומתעדכן במעקב המשלוחים, אפשר לקבלו בסניף, אפילו לפני שההודעה הונחה בתיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שאתה ביישוב :| ...

אצלנו חבילות בדואר רשום גם לא מחלקים אז לדוור אין קשר בעניין. רק מעטפות רגילות כן (דואר רשום כמובן)

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר?

הם איבדו לי חבילה של 160$ בין חיפה לנהריה, עכשיו אף אחד לא יכול להגיד לי איפה היא, כמובן שקיבלתי החזר.

אבל איך מאבדים חבילה בין חיפה לנהריה? CJ175427342US

כנראה אחד העובדים גנב אותה, אתה לא יכול לסמוך עליהם הם עושים מה שהם רוצים בלי פיקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתם מתוכחים?

תסתכלו בפתק האדום של הדואר, כתוב במפורש שניתן לאסוף את החבילה ביום למחרת נדמה לי שגם כתוב משעה 10:00.

אל תנסו להתחכם ולבוא באותו היום ואז להתעצבן למה אמרו לכם לבוא מחר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה את כל מה שאומרים לך?

כשאני מקבל דואר רשום, אני מגיע לקבל אותו כשהוא מגיע לסניף לפי מעקב המשלוחים. החבילה תמיד שם, ולפעמים עושים לי פרצוף אבל תמיד מוסרים לי את הדואר. הפתק האדום מגיע אחרי 3-5 ימים, ולפעמים לא מגיע כלל.

הבעייה היא עם חבילות/דואר שאינם רשומים. פה אני תלוי בטוב ליבם של הדוורים. מספר פעמים - אחרי זמן רב ביותר, קיבלתי הודעה שנייה (כשהראשונה כמובן מעולם לא נתקבלה).

הבעייה השנייה היא שהדואר התחיל לחפף עם מעקב המשלוחים (אולי בדיוק מהסיבה הזו) וקורה לעיתים קרובות שאני מוזמן לקבל דבר דואר רשום שאיננו מופיע כלל במעקב המשלוחים, והוא מופיע לראשונה במערכת רק אחרי שאני אוסף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין של קבלת החבילה, כן אני בא יום אחרי רק בשביל לא לראות פרצוף חמוץ בסניף הדואר ולא לבוא פעמיים כמו מטומטם.

ביקשו לבוא ביום למחרת, אני בא ביום למחרת שלא יהיה להם אפשרות להגיד שאני סתם מלחיץ ולקבל מהם שוב הסבר על מה שכתוב בפתק.

אני פשוט משחק את המשחק שלהם, אני בא כשהם אומרים לי לבוא ואם זה לא שם יש לי את הזכות המלאה לתת להם בראש. אם אני אבוא בלי הפתק ביד יש להם את הזכות המלאה לנפנף אותי גם אם במעקב משלוחים כתוב שזה בסניף בשורה הראשונה על המדף.

לגבי טוב ליבם, מבחינתי שלא יביאו בכלל את החבילה, את התביעה הם יקבלו כבר מהמוכר ואני אקבל זיכוי או שישלח אלי מוצר נוסף. הזמנתי כבר חבילות שלא הגיעו, קורה מה לעשות, בשביל זה יש לי הגנה כצרכן ולמוכר יש אפשרות לתבוע את הדואר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתק ורוד - דואר רשום. מספר בקידומת R וסיומת בהתאם למדינת המוצא (בישראל זה בד"כ RR, אולם דואר עם אישור מסירה קידומת RC).

פתק אפור - חבילה\צרור לא רשומים. אם החבילה הגיעה מחו"ל וקיבלה מספר מעקב מקומי הקידומת YY והסיומת IL.

על הפתק יש שתי אופציות שבהן הדוור מסמן את מועד המסירה הצפוי בסניף הדואר, ויש לשים לב אליהן:

הראשונה -למחרת החל משעה 10:00

השניה - (בד"כ פתקים המחולקים ביום ה') - מיום ראשון הקרוב בשעה 10:00.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין ששעון שהזמנתי לפני שלושה חודשים מארה"ב ומעולם לא הגיע אלי הופיע לפני יומיים שוב בTrackChecker. השעון הוחזר חזרה לשולח - דהיינו היה בארץ ומעולם לא נשלח אלי פתק. כשהייתי בדואר לפני חודש וחצי וביקשתי שיבדקו במחשב אם יש חבילה על שמי שמופיעה במסד הנתונים של הדואר אמרו לי ללכת לחפש.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שלחו לך בדואר רשום, בד"כ המספר מתחלף כשנכנס לארץ ומקבל מס' מעקב חדש בישראל.

כלומר, בחו"ל יוכלו לראות מה קרה עם החבילה עד הרגע שיצאה ממדינתם, אבל לא יוכלו לראות מה קורה בישראל. לכן גם בישראל מס' המעקב הזר, לא יעזור. (הנסיון להתחקות אחר מס' המעקב - מעכב ).

.

קצת טועה ידידי :)

לפי האתר הזה - http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=

לא רק שזה עוקב אחרי החבילה (במקרה שלי,2 חבילות שיצאו מהונג קונג באותו יום) כשהיא שם עד שעולה על מטוס לארץ,זה גם נותן סטטוסים כשזה מטייל בארץ עד שהנמען אוסף את הפריט :)

אז מספר שמקבלים מחו"ל בד"כ לא משתנים כי זה הדרך היחידה של הדואר (בארץ ובחו"ל) לעקוב אחריו.

כן ראיתי פה מקרים בפורום של פריטים מחו"ל שיצאו עם מעקב משם,ובארץ קיבלו מספר דואר ישראלי עם RR בהתחלה וIL בסוף.

למה זה קרה - אנערף,לדואר ישראל הפתרונות.

עוד טריק מעצבן שלהם - משום מה כבר אין שום סטטוס במעקבים אחרי פריטים,חוץ מהשורה הבודדת כשזה מגיע לעירך ואז לסניף המקומי ליד ביתך.

פעם "השקיעו" בסטטוסים של "בבית המיון בת"א","עזב את ת"א לבית מיון בחיפה (לצפונים כמוני)","עזב את חיפה לעיר היעד" ועוד.

וואוו חפרתי :oops:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...