Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעלליו של דואר ישראל/ הדואר השכונתי,

eyal177
שימו לב! השרשור הזה בן 3841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

3 חבילות מחו"ל לא הגיעו פלוס 2 כרטיסי אשראי שנשלחו אלי בדואר.

שלחתי פניה אתר אתר הדואר בשבוע שעבר, אף אחד לא חוזר.

היום התקשרתי, ישר הפקידה אמרה לי "אין לך אפשרות להוכיח שבאמת שלחו לך מחו"ל" ואני עם פרצוף של :shock: , מיד אמרתי לה שלאחת החבילות יש מספר מעקב ואם היא רוצה אני אעשה ועידה עם חברת האשראי בארץ שיגידו לה אם הם שלחו או לא.

אמרה שהיא תחזור אלי.

העיקר קודם להגיד שאין לי הוכחה! מה שמביא אותי להבין שמהיום כל חבילה שלי תהיה עם מספר מעקב רק כדי לנקנק אותם על כל חבילה וחבילה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מעקב המשלוחים לא עוזר. דואר ישראל חדל (חלקית או לגמרי) לעדכן אותו. בכ-10 החבילות האחרונות שקיבלתי, מעקב המשלוחים התעדכן לראשונה עם מסירת הפתק האדום בתיבה - או אפילו לאחר מסירת החבילה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי להם את המספר מעקב, הם טוענים שהוא לא נכנס בכלל לישראל.

3 חבילות לא נכנסו לישראל? עוד 2 כרטיסי אשראי בתוך הארץ גם כן לא נכנסו לישראל?

מבחינתם אם אין מספר מעקב בעיה שלי, ואם יש מספר מעקב זאת גם בעיה שלי כי הם יכולים להמציא איזה תירוץ שבא להם ואני צריך להתמודד עם התירוץ הזה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה.

לאזרח הקטן פשוט אין אמצעים להתמודד עם דואר ישראל.

חדשות:

בקרוב הולך להיות עוד יותר גרוע!

וגם:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000888056

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מעקב המשלוחים לא עוזר. דואר ישראל חדל (חלקית או לגמרי) לעדכן אותו. בכ-10 החבילות האחרונות שקיבלתי, מעקב המשלוחים התעדכן לראשונה עם מסירת הפתק האדום בתיבה - או אפילו לאחר מסירת החבילה.

מחזק. מהזמנות של המון מוצרים בחול (כ 1-2 חבילות בשבוע) בעבר לפי מספר המעקב היה ניתן לראות היכן הפריט. כיום יש מצבים שלא רק שאין עדכון כזה אלא אפילו כשאני מקבל את הפריט המידע באתר שלהם לא מתעדכן ומופיע עדיין "לא נמצא מידע עבור פריט זה".

הדואר במיטבו.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אגורות משלי

הזמנתי נורות מאנגליה

(H1 של פיליפס x-treme ואחרי שהם הגיעו מסתבר שאין לי H1 ברכב! &^*)(%^&$%@#)

אחרי חודש שלא הגיע אף הודעה בדואר פניתי לספק שאמר שהוא שלח את זה לפני חודש כבר ונתן לי את מספר הדואר הרשום שיש לו, בברור שהספק עשה מול הדואר נאמר לו שהודיעו לי פעמיים כבר לאסוף את זה, כמובן שקר - אני לא קיבלתי לא ראשונה ולא שניה.

ניגשתי לדואר עם המספר והפלא ופלא, זה מחכה בסניף הדואר המקומי שמודים שזה שם הרבה זמן אבל שלאחרונה לא יוצאות הודעות איסוף לדואר רשום ואין להם מושג למה

תחי מדינת ישראל

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מקרה:

חבילה הוזמנה מחו"ל באיביי, לא הגיעה. בבירור מול הדואר לפי מספר המעקב החבילה הוחזרה לשולח בגלל "כתובת לא ידועה".

סיפור רגיל לכאורה, רק שהכתובת היא ת.ד. ידועה ופעילה. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי קריאת השירשור החלטתי לבדוק למה לא קיבלתי את הפתק שהיה אמור להגיע היום.

החבילה נחתה בסניף שלי ב25.10.

להפתעתי אני רואה שהסטטוס שונה ל "נמסר ליעדו ב25.10". :shock:

העצבים החלו לעלות,דיברתי עם שני נציגים של שרות לקוחות אחד ארצי,השני אזורי.

רק מחר בבוקר אוכל לקבל תשובה מפניות הציבור למי החבילה נמסרה ולמה.

מאכזב ומעצבן בטירוף!:x

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. מהזמנות של המון מוצרים בחול (כ 1-2 חבילות בשבוע) בעבר לפי מספר המעקב היה ניתן לראות היכן הפריט. כיום יש מצבים שלא רק שאין עדכון כזה אלא אפילו כשאני מקבל את הפריט המידע באתר שלהם לא מתעדכן ומופיע עדיין "לא נמצא מידע עבור פריט זה".

הדואר במיטבו.

זה בדיוק מה שהיה לי, והטענה שלהם היא שהפריט פשוט לא הגיע לארץ בכלל ולכן אין עליו מידע. עכשיו לך תוכיח...

הדבר היחידי שיש לי להוכיח זה שבאתר הדואר של סין מופיע שהפריט נשלח לישראל אבל בארץ כמובן יגידו שזה אולי נשלח בטעות למקום אחר ושוב לך תוכיח.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...