Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר לשמירת הדשבורד

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותכם מצתרף לדיון עם כמה שאלות:

עד היום השתמשתי בספריי סיליקון של טרטל לדשבורד. היה מטיז קצת גם על החלונות ומשאיר שכבה של שומן סיליקוני לכמה ימים, אבל נראה סביר (ממה שאני מכיר לפחות, וזה לא הרבה)

בפעם האחרונה השתמשתי בתחילב של סאן אוף א' גאן, שנתן מראה מבריק עד מסנוור ותחושה שומנית גם אחרי חודש כמעט (יכול להיות שהשומניות שהרגשתי הייתה סתם כי הדשבורד היה חלק מאוד)

עכשו יש לי רכב חדש (ניילונים :) ) ואני רוצה לדעת כמה דברים:

1. ממתי כדאי להתחיל להשתמש עם חומרים על הפלאסטיק?

2. האים התחליב של סאן אוף א גאן טוב מספיק (עושה את העבודה עם חידוש כל חודשיים) או לא מומלץ?

סך הכול אני לא חושב שהמוצרים הלא זבל שונים עד כדי כך ששווה לחפור מתחת לאדמה כדי למצוא אותם. אני משתמש בחומרים הכי "טובים" שנמכרים בהום סנטר או אוטודיפו כי זה החנויות שיש לי גישה אליהן (חוץ מהחנויות אביזרים לרכב שחוץ מדגל גדול של סין בכניסה זה כמו ביקור בשנגחאי)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תנסה את מה שאמרתי (שים את הרכב מעט בשמש וחזור לצל) וספר לי מה אתה מרגיש.

בדקתי עכשיו את ההוראות על גבי הבקבוק:

ברוב מוצרי הניקיון לרכב מצויין במפורש לא ליישם בשמש ישירה או על גבי משטח חם. יש כמה יצרנים שאפילו ממליצים על טמפרטורת יישום מומלצת (בד"כ קרירה). במקרה הזה, אין שום התייחסות לכך. לכן, יתכן ועלית על נקודה מעניינת.

גם בלעדיה - אני משתמש שנים בחומר עם תוצאה מצויינת.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב תגובות ודעות שונות לא הגעתי למסקנה מה לקנות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב תגובות ודעות שונות לא הגעתי למסקנה מה לקנות.

איזו מסקנה אתה מחפש?

אם תגיד לי מהו התפוח הטוב ביותר מכל התפוחים שנמכרים בשוק אני אענה לך מי המוצר הטוב ביותר לדשבורד :wink:

קח בחשבון שיש רק 7 זנים של תפוחים בארץ למיטב זכרוני והרבה יותר מזה חומרים ייעודיים לדשבורד.

שמעת כמה תגובות טובות על מוצר X, ראית סרטונים שלו ביוטיוב והתרשמת, המחיר שלו נח, תרכוש אותו.

אחרי Y שימושים הגעת למסקנה שאתה רוצה מוצר חדש, רכוש חדש.

אל תחפש את הטוב ביותר ואת המושלם ביותר. הוא קיים בפלנטה אחרת.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוג הנושאים שאין לגביהם תשובה אבסולוטית, כל אחד יגיד שמה שהוא משתמש בו הוא הכי טוב (לא כל החומרים הם הכי טובים אבל לכל אחד יש את האחד שלו :lol:), תנסה (נסה אולי אפילו לקחת ממישהו [שיעול] יוגב הסוחר[/שיעול] מעט רק כדי לנסות).

אני השתמשתי בsilk shine של CG, אחלה דבר נותן ברק אבל לא מוגזם מידי ולא נהיה שומני אחר כך.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוג הנושאים שאין לגביהם תשובה אבסולוטית, כל אחד יגיד שמה שהוא משתמש בו הוא הכי טוב (לא כל החומרים הם הכי טובים אבל לכל אחד יש את האחד שלו :lol:), תנסה (נסה אולי אפילו לקחת ממישהו [שיעול] יוגב הסוחר[/שיעול] מעט רק כדי לנסות).

אני השתמשתי בsilk shine של CG, אחלה דבר נותן ברק אבל לא מוגזם מידי ולא נהיה שומני אחר כך.

1+ אחלה חומר,קל ליישום ונותן תוצאה יפה ועדינה ולא תוצאה של רחיצה בתחנת דלק...

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה משהו שמנקה ושומר, אבל לא שומני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החומרים של CG אני יכול להגיד לך שהם "אוטמי ומחדשי פלסטיקה" כלומר לפני השימוש בהם רצוי לנקות את המשטח עם APC, והם לא שומניים.

(החומרים כן ייתנו לפלסטיק מראה של חדש יותר אבל בתור חומר ניקוי לא הייתי משתמש בהם).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה משהו שמנקה ושומר, אבל לא שומני.

חד וחלק

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%A9-%D7%93%D7%A9-%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-Carplan

שים לב למחיר הנוח-לא טוב? עבור למשהו אחר. (אבל זה לא יקרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שמאוד מרוצה מson of a gun?

לא שמנוני, נראה מעולה במיוחד בלילה ומחזיק מעמד הרבה זמן.

מצד שני, לא התנסתי באלטרנטיבות אחרות המדוברות פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמנוני? זה אחד הספריים השמנוניים שיש.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא לבד, שלוש שנים עם המוצר ואני מבסוט ממנו מאוד.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...