Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Pre-wax vs glaze

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

אני קצת מבולבל,במוצרי pre wax אין חלקיקים קטנים של פוליש עדין שיגרמו להברקה כמו גלייז?

השימוש צריך להיות בסדר הזה?

פלסטלינה

Pre wax

גלייז

אוטם צבע/ווקס

?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלום,

אני קצת מבולבל,במוצרי pre wax אין חלקיקים קטנים של פוליש עדין שיגרמו להברקה כמו גלייז?

השימוש צריך להיות בסדר הזה?

פלסטלינה

Pre wax

גלייז

אוטם צבע/ווקס

?

גלייז לא תמיד מכיל חלקיקים כאלו כמו שאתה מתאר, אלא נותן ברק בזכות חומרים אחרים שהוא מכיל.

לפניו כן ניתן ליישם מוצר כמו Dodo Juice Supernatural Micro Prime שכן מכיל את החלקיקים המדוברים, ויגביר את הברק אפילו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בפועל לרכב כמו שלי שהוא שנתיים על הכביש,אין טעם בחלקיקים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בפועל לרכב כמו שלי שהוא שנתיים על הכביש,אין טעם בחלקיקים הללו?

הכל תלוי במצב של הצבע, אם נראה לך שהצבע איבד קצת מהברק, לך על זה.

בסה"כ, המוצרי PreWax הללו בקושי פוגעים בלכה, הם רק מרעננים אותה קצת.

אלו מוצרים הרבה יותר עדינים מפוליש סטנדרטי, בייחוד כשמתמשים בהם ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש טעם ליישם אותו אם משתמשים בגלייז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש טעם ליישם אותו אם משתמשים בגלייז?

ללא ספק, הוא גם מועיל משמעותית לחיבור יתר החומרים שתמרח אחריו, והוא גם מרענן את הצבע ומנקה לכלוכים ומזהמים עדינים.

כמוהו יש גם רבים אחרים, לדוג VertuaBond408 שגם נחשב מצויין, ונאמר שהוא מגביר את עמידות האוטמים/ווקסים שמורחים אחריו במס׳ חודשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפחד שלי שהרכב שלי מטאלי,ואני קצת חושש מאותם החלקיק הפוליש העדינים,יש המלצה על מוצר ללא החלקיקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yulianx, היום רוב הרכבים מטאלים, אין לך מה לחשוש, בטח לא ביישום ידני, זה חומר עדין מאוד והוא רק יועיל לא יזיק.

לגבי דברי Meguiars, אני לא מסכים בהכרח, גיל הרכב אינו מעיד על דבר.

סוכנויות רבות היום מוסרות רכב חדש עם 0 ק"מ, כשהוא מלא סימני Swirls ופגמים אחרים, ולקוחות רבים פדנטים לוקחים את הרכב מיד לדיטיילר עוד לפני שהגיעו לבית.

פרארי ומזראטי, יחד עם סוכנויות יוקרה אחרות כמו לנד רובר, הגדילו לעשות והן מבצעות פוליש מקצועי לרכב עוד טרם המסירה.

בסופו של דבר, אם הרכב שלך מלא ב swirls או שריטות אחרות, איבד מהברק וכו', אתה יכול בהחלט לעשות פוליש במקום מקצועי, עם מדידה תמידית של הצבע במהלך התהליך, ובכך שמירה על שכבת הלכה.

הנה דוגמא לפרארי חדשה לפני מסירה ללקוח, ניתן לראות לפני המסירה את ה swirls המציקים, ואת הרכב לאחר הפוליש:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...