Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה אחרי שמוצאים רכב גנוב?

rOOmUSh
שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אתמול בלילה נגנבה סובארו ג'אסטי שנת 91 שלנו.

היום בלילה התקשרו מהמשטרה והודיעו שמצאו אותה באזור בית אל, בשטחים.

מה קורה עכשיו?

האם גוררים לי את הרכב למקום מגורים? האם אני בעזרת ביטוח גרר צריך להביא את הרכב למקום שנוח לי?

כי אין לי ממש חשק לנסוע עכשיו לאותו אזור, או לשלם סכום כלשהו על גרירה שתעלה יותר מהרכב.

פוסט עם כל הלוחיות היפות http://bit.ly/1w7byAl

מנהל קבוצת "לוחיות רישוי יפות" בפייסבוק

זה חתיכת פריק שואו מה שהולך פה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל המשטרה מאחסנת את הרכב שנמצא במגרש יעודי הקרוב למקום הארוע. את מיקום המגרש היו צריכים לתת לך כאשר הודיעו על מציאת הרכב. איסוף הרכב ממגרש המשטרתי באחריותך ולדעתי תוך מספר ימים מוגבל.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תהייה,

מה גורם לאנשים לגנוב רכב מודל 91 ?

(באמת שואל , לא ציני חלילה)

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו מעבר לקו הירוק חסר חלק כלשהו ברכב זהה.

זה כמו להזמין מ EBAY. :lol:

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צריך חלקי חילוף, אחרי הכל רכבים מלפני 20 שנה מתקלקלים...

מחפש פולקסווגן טרנספורטר (אספנות) במצב נסיעה.

אשמח לקבל הצעות בפרטי בצירוף תמונות ומחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והמשטרה תפסה את הרכב, היא תחזיק בו בראיה עד גמר המשפט. לרוב, הם רק יקחו ט.א. מהרכב ושלום על ישראל. יש לך לדעתי שבוע לבוא לקחת את הרכב, אבל אני לא זוכר בדיוק. בכל מקרה, לדעתי אם הרכב נמצא בבית אל, הרכב נגרר לחניון הלאום בירושלים.

גילוי נאות - הכותב מתנדב במשטרת ישראל.

מזל טוב, ושמור על רכבך.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תהייה,

מה גורם לאנשים לגנוב רכב מודל 91 ?

(באמת שואל , לא ציני חלילה)

הייתה כתבה על כך שהיה השנה גל גניבות של סובארו DL 87-93 בגלל הצורך הרב שעלה השנה בחלקי חילוף לדגם הזה בשטחים. כנראה שיש שם כמה וכמה ג'אסטי גם כן.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת מציאת רכב המוכרז כגנוב מוזמן למקום זיהוי וחבלן, לאחר מכן הרכב נמסר לבעליו.

שים לב באם נגנבו מהרכב דברים שהיו בתוכו כמו תעודות, טלפון וכו׳ כדאי להגיש תלונה - מומלץ שתמסור מס׳ אירוע שרשום על המסמך שקיבלת ברגע שמסרת עדות שהרכב נגנב (אישור בדבר הגשת תלונה) ע״מ שהחוקר שמטפל בתיק יקשר הכל לאותו אירוע.

בהצלחה ושמח שהרכב נמצא.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהוג לומר שאם המשטרה מצאה את הרכב, כנראה מישהו קילל אותך או פתח לך עין.

אל תצפה לרכב שהיה לך, יתכן שאיבריו הפנימיים נכרתו והושתלו אצל רכב של פעיל חמאס כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לציין, שאם הרכב יוכנס לתחנת משטרה או לחניון משטרתי (או כזה שעובד איתה) החבלן יפרק את כל הרכב ולא יפתח קליפס קליפס. ראיתי את זה כמה פעמים, והוא פשוט שוחט את הדיפון הפנימי ונותן דו"ח נזק שהוא עשה (תיקון ע"ח המדינה).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה לכל המגיבים!

היום אספתי את הרכב ממגרש באוגדת איו"ש. החוקר היה איש נחמד, למרות שאם היה מסביר שצריך לקבוע איתו זמן הגעה מדוייק, לא הייתי נוסע לבית אל פעמיים.

כמובן שאנסו את הרכב, כל הצד הימני קיבל מכה רצינית ובפנים הדברים לא כמו שהם היו. הרכב במצב נסיעה דרך אגב,

ביטלנו את הסוויץ' הורדנו מנעול ההגה שלא ינעל בזמן הנסיעה בלי מפתח. בשאיפה למצוא דלת בזול והוא על הכביש :)

כל זה תלוי באם ההורים שלי ירצו את הרכב עד כדי כך.

חוץ מהוצאת כפל של רשיון הרכב שנגנב, מה אני עוד צריך לעשות? לא חתמתי על שום מסמך ביורוקרטי כשאספתי את הרכב.

עכשיו ניסיתי דרך האינטנרט להזמין רשיון וקיבלתי הודעה שהרשיון פג תוקף עוד שבועיים למרות שזה אמור להיות בפברואר.

ובנושא אחר.

מה אני יכול לעשות אם רכב שמעוקל ע"י מס הכנסה? כי לא נראה לי שהורים שלי ירצו להשקיע בתיקון שלו בשביל לנהוג בו עד

פברואר שאז הם עוזבים את המדינה לטובה.

למכור אני לא יכול, לגרוט אני לא יכול,

האם אני יכול להביא אותו למגרש כלשהו ולהשמיד אותו סתם? להחזיר חוב למס הכנסה לא על הפרק :)

והנה התמונה שלו :)

8260598387_bed3c05b28_b.jpg

תודה!

פוסט עם כל הלוחיות היפות http://bit.ly/1w7byAl

מנהל קבוצת "לוחיות רישוי יפות" בפייסבוק

זה חתיכת פריק שואו מה שהולך פה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...