Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להשכרה: דירת פאר בקומה ה-798, בגובה 4 ק"מ...

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היפניים, הידועים בחוסר הגיון וקשר למציאות (יש שיקראו לזה...גאונות...) מתכננים (מתישהו) לבנות מבנה בגובה 4 ק"מ (!!!!!), 800 קומות (!!!!!!).

ההרשמה המוקדמת החלה ;-)

http://www.emporis.com/en/wm/bu/?id=103142

102103.jpg

המקור - YNET.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היפניים, הידועים בחוסר הגיון וקשר למציאות (יש שיקראו לזה...גאונות...) מתכננים (מתישהו) לבנות מבנה בגובה 4 ק"מ (!!!!!), 800 קומות (!!!!!!).

ההרשמה המוקדמת החלה ;-)

http://www.emporis.com/en/wm/bu/?id=103142

102103.jpg

המקור - YNET.

קראתי באיזהשהומקום, שיש גובה מקסימלי של בנין שיכולים להגיע אליו, כי מעל לגובה זה כל שטח הרצפה יהיה תפוס ע"י פירים של מעליות...

חוץ מזה, לא הייתי קונה בקומה 798 כדי שהשכנה בקומה 799 לא תטפטף על הכביסה שלי.

עוד חוץ מזה, מה אתה עושה אם אתה רואה מהחלון מישהו מתעסק בחניה עם האוטו החדש שלך? צועק לו "עוף מכאן ילד או שאני יורד"? עד שתגיע למטה, האוטו יהיה כבר אספנות...

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי באיזהשהומקום, שיש גובה מקסימלי של בנין שיכולים להגיע אליו, כי מעל לגובה זה כל שטח הרצפה יהיה תפוס ע"י פירים של מעליות...

חוץ מזה, לא הייתי קונה בקומה 798 כדי שהשכנה בקומה 799 לא תטפטף על הכביסה שלי.

עוד חוץ מזה, מה אתה עושה אם אתה רואה מהחלון מישהו מתעסק בחניה עם האוטו החדש שלך? צועק לו "עוף מכאן ילד או שאני יורד"? עד שתגיע למטה, האוטו יהיה כבר אספנות...

נמרוד

חחח, יפה-יפה, ראש טוב, אהבתי...

אבל איך אפשר לרשום רכב אספנות אם זהו חיקוי של שברולט ?...

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה מתנהלת מדינה שבמקום להתעסק בפיגועים ובפלשתנאים מתעסקת בבניית גורדי שחקים.

אנחנו קמים בבוקר וקוראים על אסונות בשטחים.

אצלהם האסון הכי גדול שהם יכולים לקרוא בעיתון הבוקר זה שמאזדה מכרה רק 4 מיליון רכבים בחודש אוגוסט.....:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה מתנהלת מדינה שבמקום להתעסק בפיגועים ובפלשתנאים מתעסקת בבניית גורדי שחקים.

אנחנו קמים בבוקר וקוראים על אסונות בשטחים.

אצלהם האסון הכי גדול שהם יכולים לקרוא בעיתון הבוקר זה שמאזדה מכרה רק 4 מיליון רכבים בחודש אוגוסט.....:-P

אני הייתי מהמר על מיליארד...

יותר סביר.

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח יהיה קר בקומות הגבוהות. חוץ מזה, אני בטוח שיהיה חניון סגור עם שמירה. אבל אין ספק, מבנה מרשים.

ובטח הוא יאיר בצורה מרשימה בלילה.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא אכן מעליות, אבל לא רק בגלל כמות הפירים שיהיו למטה אלא בגלל שאין אפשרות להתקין מעלית שתעלה מלמטה עד למעלה - המשקל העצמי של הכבלים יהיה גודל מדי, אם אני זוכר נכון המקסימום האפשרי נכון להיום זה איזור ה120 קומות.

ראיתי בערוץ 8 תוכנית שמדברת על מעליות עם אלקטרו מגנט שיכולות לזוז למטה,למעלה,ימינה,שמאלה.

מה שאמור לפתור את בעיית הגובה הרב וכמות הפירים (יכולות להיות הרבה יותר מעליות מפירים)

למרות ש:

1. כל הז*ן בליפול מקומה 800 כי ילד מלוכסן בן 8 משך את השלטר חשמל.

2. ברור שע"י תוכנה מתוחכמת אפשר לפתור את זה - אבל מה עם פקקי תנועה ברשת המעליות? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תארו לעצמכם מישהו זורק חפץ מהחלון כמו פקק של בקבוק בירה או מטבע

וזה פוגע במישהו למטה זה יכול להרוג את הבן אדם.מגובה של 800 קומות זה יכול ליצבור מהירות שהשחפץ מסוגל לנפץ גולגולת... די מסוכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ששתי ערים נמחקו בהפצצה אטומית.

אבל זה שולי...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ששתי ערים נמחקו בהפצצה אטומית.

אבל זה שולי...

אה, אל תיכנס לזוטות... אני מדבר על היום-יום..:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמגובה של 800 קומות מטבע שתזרוק משם יצבור כזו מהירות שהוא פשוט יעשה חור בבנאדם כמו קליע.:-D

עכשיו תחשבו מה קורה אם מישהו רוצה להתאבד, יש לו כל כך הרבה זמן עד שהוא יגיע למטה שהוא יכול להתחרט בדרך להחליט שהוא מתאבד ואז עוד פעם להתאבד...

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...