Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נהיגה ברכב ספורט פוגמת בהנאה מרכבים "פשוטים יותר"

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

השאלה שלי מתייחסת בעיקר לאנשים שעובדים בתחום המוטוריקה, או כאלה שמחזיקים ברכבי ספורט.

האם אחרי נהיגה ברכב ספורט, אתם מרגישים שלחזור לרכבים "פחות מיוחדים" זה כבר לא אותו הדבר?

האם זה פוגע בצורה משמעותית בהנאה מנהיגה ברכבים ה"פחות מיוחדים"?

לדוגמה: כתב רכב שעכשיו בוחן פרארי כלשהיא, ואז צריך לחזור ולנהוג על המיאטה שלו או על המגאן RS שלו, האם זה מרגיש פחות מהנה? ואם כן עד כמה זה פוגע?

תודה וסופ"ש נעים לכולם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שהשאלה הזו צריכה להיות מופנית רק כלפי רכבי ספורט, גם רכבי יוקרה וג'יפים מעניקים חווייה אחרת מאשר הרכב היום-יומי לרובנו.

אחרי שיוצא לי לנהוג על רכבים חדשים \ גדולים \ חזקים \ יקרים מהרכב שלי אני בכלל לא מתבאס שאני חוזר לרכב שמתאים לצרכים שלי, קרי קטן, אמין, מתנהג ובעל צריכת דלק פנטסטית. נכון שהייתי שמח לעוד כמה סוסים ולרכב קצת יותר שקט, אבל בשורה התחתונה כשהרכב מתאים לצרכים שלך ואתה שלם איתו - לא צריכה להיות שום "באסה" ותמיד יש לאן לשאוף.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אני מתייחס נטו לפאן של ההנאה מהנהיגה. שזו שאיפה שקיימת אצל כל אחד מאיתנו.

לדוגמה, אני אף פעם לא הייתי חובב מהירות בקו ישר, את ההנאה שלי תמיד הייתי מוצא ביכולות דינאמיות, יכולות שלדה, והתנהגות הרכב וכדומה...

אבל לאחר תקופה מסויימת נהגתי בגולף GTI ובמגאן RS, ואמרתי לעצמי וואו זה רכב שהוא גם מהיר, וגם משהו שאוכל להרשות לעצמי.

לא מזמן יצא לי לעלות על SL 65AMG, ואני לא מצליח לדמיין את עצמי שלם עם משהו שהוא פחות מזה.(ושוב, אני מתייחס נטו לנקודת ההנאה מנהיגה).

אני שלם במיליון אחוז עם הרכב שלי והוא עונה על רוב הצרכים שלי, אני גם לא חושב שאם היה לי מיליון שקל אקסטרא הייתי מבזבז אותם על רכב, אבל מבחינת ההנאה נטו, אחרי שיודעים משהו מדהים, איך חוזרים למשהו שהוא "רק טוב"?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסתכל ככה על כל דבר בחיים,

היית בטיול בחו"ל, איך תוכל לנסוע שוב לטבריה?

לחבר יש וילה מדהימה בקיסריה, איך תוכל לחזור לדירת 2 חדרים שלך בפתח תקווה?

בילית ערב עם דוגמנית רוסיה 1.75 על 60 קילו, איך תוכל לשכב שוב עם תימניה 1.50 על 70 קילו?

אין מה לעשות, רובנו זוכים מדי פעם לגעת בחלום ורוב הזמן לחיות את המציאות.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פולו GTI בליסינג, יצא לי לשים את הרכב כמה פעמים במוסך ולקבל במקומו מאזדה 3, פורד פוקוס 1.6 סטיישן ויונדאי I20. אכן תמונות קשות :lol:

ועכשיו ברצינות, אני מניח שאם בעתיד אחליט לחזור למשפחתומטית אני בטח אתרגל אליה אחרי כמה שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מתבאס לאכול ב"קוסם" אחרי שאכלת באדורה?

האם תתבאס לאכול פלאפל אחרי ארוחה פלצנית אצל אייל שני?

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה חד פעמית לא בטוח שתתבאס, אבל אם תקח רכב ספורט/יוקרה לשבוע ותחזור לרכב שלך אני בטוח שפתאום הכל יראה לך יותר זול/פחות איכותי/מנוע עגלה וכ'ו.

יותר טוב "לרדת" באיכות לשבוע ואז לחזור לאוטו שלך, פתאום הוא מרגיש חללית :wink:

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם זה לא ירידה כמו שצינית אבל זה סוג של ירידה

הייתי בעל מגאן קופה 1.6 שנת 2002 ורכשתי אחרייה בזמנו אופל קורסה 98 1.4..

הרגשתי שלא כייף לנהוג אין התנהגות וגם ה"כוח" שהיה במגאן נורא חסר ולא כייף.

הבובה למכירה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=447140

קליקליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כן, קשה לחזור למציאות, רוב האנשים כאן ענו לנו לך על סמך נסיעה חד פעמית, אבל קח אדם שמחזיק רכב יקר שהוא אוהב ותן לו לרדת ברמה לשבוע ותראה איך הוא יגיב, ולהפך, שבוע עם רכב חזק יותר/איכותי יותר/וכו ממה שהוא מחזיק כרגע ולרדת ברמה הוא לא ממש ישמח. אני סובל מהתסביך הזה שאני לא מוכן לחזור לרכב "פשוט" וכבר כמעט חצי שנה מתנייד בגלל זה בתח"צ עד שאועל להרשות לעצמי

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק רכבי ספורט, גם רכבים עם מנוע גדול למנוע קטן.

קח דוגמא, הקוואליר שלי היא 2.2L הביצועים על הנייר לא משהו ביחס לגודל מנוע, אבל מחוץ לעיר אתה עם מזגן סוחב כל דרך אפשרית בקלות ובמהירות.

לעומת זאת במיני החדשות לדוגמא (הפאביה שיש לי בבית 1.4L), אתה צריך או ליסוע לאט ולשמור על הדלק והרכב, או לסחוט יותר ולשמוע את המנוע צועק.

קצת קשה לעבור מרכב שברבע גז הוא טס ל100 מאשר לרכב שצריך לסחוט אותו יותר.

ברכבים ספורטיביים באה גם האחיזה, אתה מתרגל לסחוט את הצמיגים והמתלים בסיבובים ופניות וכל מה שבא, ברכב זול ופשוט אתה פשוט נזרק גם בחצי מהמהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, אני חושב שברגע שהתרגלת למשהו טוב, קשה לחזור למשהו פחות טוב.

במקרה שלי, לחזור לרכב עם פחות מ 130 כ"ס וטורבו זה יהיה דכאון.

אבל, אני חושב שיש לי פתרון.

בין מעבר ממשהו מצויין למשהו סביר, צריך לסבול משהו גרוע לכמה ימים, ורק אז לעבור למשהו הסביר :)

ואז... הכל בפרופורציה.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

מעבר צריך להעשות בהדרגה!

בתור התחלה כשאתה חוזר לבימבה שלך תנהג במשך שבועיים רק בלילה כשחשוך.

בילית ערב עם דוגמנית רוסיה 1.75 על 60 קילו, איך תוכל לשכב שוב עם תימניה 1.50 על 70 קילו?

.

שוב פעם,שבועיים ראשונים רק בחושך.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...