Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם כמה באמת הנעה קדמית יכולה "להתמודד"?

שימו לב! השרשור הזה בן 4291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

513 כ״ס בגלגל (קרוב ל 600 במנוע) וסביב ה 65 קג׳מ (כ- 70 בהתאמה) נוסעת כבר כמעט שלוש שנים.

לאון קופרה TFSI מחזיקה יפה את ה APR Stage 4, (בקפריסין) אפילו לא החליפה את הקלאצ׳ מאז ( stg4 APR DXD)

אולי זה היה רלוונטי לדור הקודם של הרכבים אבל אם בונים הכל כמו שצריך ולא מחפשים קיצורי דרך, אין בעיה לנסוע ככה שנים בכיף ובאמינות מדהימה.

?כמה ק"מ הרכב עשה ב3 שנים

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לבדוק בשבילך אבל אני דיי בטוח שזה יותר מכל TFSI אחרת שמתגלגלת (אם יש?) בקפריסין עם מעל 500 כ"ס שלוש שנים על אותו מנוע.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעדכן זה מה שחשוב

הרכב הזה לא נראה נוסע יותר מידי ב3 שנים האחרונות

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בוודאות לא רכב שנוסע 25K בשנה ולמעט כ 5 חודשים שבו עמד למכירה, הרכב נוסע ועוד איך, בייחוד אצל הבעלים החדשים שלו שנוהג בו על בסיס יומיומי.

(למרות עריכת התגובה) לא יודע מה ואיך הבנת אבל כאחד שמכיר את הרכב ממקור ראשון ולא מעדויות שמיעה, אין ולא היו בו שום כיוונים מיוחדים מאז שנבנה וכוון ע"י APR ב 2009

מתדלקים ונוסעים כבר שלוש שנים.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד 3 שנים לא נותן כל אינדיקציה

יש לי לקוח עם לנד קרוזר 2006 שנוסעים איתו מידי יום לעבודה ועדיין יש לרכב 16000ק"מ

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מעניין מה עשית כדי לשמור על אי פירפור. אצלי בפולו GTI נורת ה ASR דולקת ללא הרף בשני ההילוכים הראשונים.

פשוט על תיתן לחיצה עד הסוף.

תתרגל להביא לחיצה כמעט עד הסוף כשעוד אין פרפור ורק ואז להבי עד הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד 3 שנים לא נותן כל אינדיקציה

יש לי לקוח עם לנד קרוזר 2006 שנוסעים איתו מידי יום לעבודה ועדיין יש לרכב 16000ק"מ

אחלה.

מצד שני, זה היה קצת יותר מרשים אם הלנד קרוזר שלו היה עושה את זה בהספק פי 3 מהמקור וחוצמזה, מכוניות (במיוחד כאלו) נועדו לנסוע. הם מתקלקלות יותר אם הם עומדות במקום..

כפי שאמרתי, זה בוודאות יותר מכל אחת אחרת ברמתה.

אני לא באמת מצפה לפרגון פומבי ממך אבל אפשר גם לוותר על הנסיונות לעקוץ בכל פעם שיש זמן פנוי.

שבת שלום.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מעניין מה עשית כדי לשמור על אי פירפור. אצלי בפולו GTI נורת ה ASR דולקת ללא הרף בשני ההילוכים הראשונים.

הוא אמר במפורש איך: מתלים, צמיגים, מוטות מייצבים, בושינגים, כיווני פרונט מתאימים וכל מה שצריך בשביל להוריד הרבה כח.

מה שודרג בפולו שלך שעוזר לה להוריד כח והיא לא מצליחה?

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה לעקוץ

!ואני אומר בגלוי ובפומבי שהרכב נבנה בצורה מקצועית ומושקעת בכל המובנים מנוע/מתלים והושקעו בו סכומים מכובדים ללא ספק

אבל להגיד 3 שנים מבלי לציין את הקילומטרים שהרכב עבר לא נותן כל אינדיקציה

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי ,ב 15 שנים האחרונות יצא לנו לנהוג בלא מעט מכוניות הנעה קדמית כאשר ההספק נע בין 200-450 כ"ס.

לדעתי האישית (אשר מנוגדת לדעתו של שותפי לעסק...) הספק מעל ה 350 כ"ס בהנעה קדמית היא מבחינת "OVER KILL " !

ההספק הגבוה מחייב טורבו גדול אשר פוגע בזמינות הכח בסלד נמוך ,כאשר הכניסה של הטורבו הגדול אגרסיבית מאוד וגורמת לגלגלים להסתחרר גם בהילוכים ומהירויות גבוהות (הדבקת דוושה ב 120 קמ"ש הילוך שלישי גורמת לצמיגים לאבד אחיזה ולהסתחרר.)

כמוכן ,ככל שההספק גבוה יותר,נוטים מכלולים נוספים סביב המנוע לקרוס (ולפעמים גם המנוע....)כגון :קלאץ,גיר,צמיגים צינורות גדישה וכו".

צרפו פגיעה בזמינות המנוע ,הסתחררות הגלגלים גם בהילוכים גבוהים ואכן קיבלתם "כיף ואמינות מדהימה..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט על תיתן לחיצה עד הסוף.

תתרגל להביא לחיצה כמעט עד הסוף כשעוד אין פרפור ורק ואז להבי עד הסוף.

השאלה שלי היא האם היצרן הגיע לנתונים שלו (6.9 מ 0-100) בלחיצה עד הסוף או כמו שאתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...