Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחרונה רכשתי רכב ויש משהו מוזר בק״מ שעבר.

שימו לב! השרשור הזה בן 4444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלוהים ישמור.

בנאדם,אתה זה שלא בדקת כמו שצריך,אתה זה שלא ראית שמדובר במיילים,(או מכון הבדיקה,אם בכלל לקחת לבדיקה)

המוכר לא עשה שום דבר לא בסדר מבחינתו,וזה גם נכון,יש שתי מצבים לבחירה,מיילים או קילומטר לשעה,זה מצב בחירה שמגיע מהיצרן,אז כל רכב שיש לו את האופציה הזאת,והרכב נמכר באופציה של מיילים בגלל שהבנאדם רגיל לנסוע ככה בגלל שהוא גר בארצות הברית הרבה שנים נניח,אז המוכר עובר על החוק?

ממש לא.

אתה יכול לתבוע,זה תמיד אפשרי,אבל אנחנו לא בארצות הברית,ופה לא זוכים בכל תביעה.

ועוד לא רשום בזכרון דברים שום דבר על קילומטראז....

וגם אם המוכר ידע את זה,לא תוכל להוכיח זאת לעולם,זאת אופציה של היצרן.

וגם אם תשיג את המודעה מיד2 שרשום שם ק"מ אחר,המוכר לא זייף שום דבר,ולא נגע בלוח שעונים ולא התעסק בו,קיבלת רכב ואותו הייתה צריך לבדוק כמו שצריך,ולא להסתכל בדיעבד במודעת מכירה (אחרי הקנייה!) ולבכות על חלב שנשפך!

את כל זה יכולת לעשות לפני שרכשת את הרכב,אף אחד לא הצמיד לך אקדח לראש והכריח אותך לרכוש אותו,את כל הבדיקות האלה היית צריך לעשות לפני,אתה והמכון בדיקה.

אם כבר לבוא בטענות למישהו,זה רק למכון בדיקה. (שוב,אם לקחת לבדיקה.)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

106Devil אתה מפספס את העיקר.

גם אם הבדיקה שביצע לא הייתה מספקת, עדיין יש עילה לביטול החוזה.

יש תיעוד ממוסך שהרכב ביצע טיפול 220000 לפני שנתיים.

בזמן שהרכב עבר טסט אחרון כשהיה בבעלות המוכר הרישום השתנה לפתע לפי המרחק במיילים.

המוכר אמר בע"פ כי הרכב נסע 148000.

יש כאן חשד להטעיה או לפחות לטעות שגרמה לקונה לרכוש את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ביטול חוזה,אם בחוזה לא רשום שום דבר על קילומטראז?

זה לא משנה,מדובר במוכר פרטי,לא סוחר.

תחשוב שמדובר בסבתא זקנה בת 98 שכל מה שהיא יודעת להגיד זה קח את הרכב לבדיקה,וכל מה שהיא יודעת לעשות זה לתת לבנאדם את הרישיון רכב ביד כדי שיעשה את הבדיקה.

בנאדם שקונה רכב,אחראי לבדוק אותו,נקודה!

זה לא משנה מה נאמר בעל פה,וגם אם היה אפשר להוכיח זה לא עילה,ואי אפשר להוכיח רק אם הוא יקליט את הבנאדם בטלפון.

וזה שרשום ברישיון רכב ק"מ אחר,זה טעות של המכון טסטים,וזאת הנחיה של משרד התחבורה,אז מצידו הוא יכול לתבוע את המדינה...אולי זה ילך יותר טוב.

שוב,תמיד אפשר לתבוע,לא תמיד אפשר לזכות!

בוא נסתכל על זה כרגע מנקודת מבט פחות אובייקטיבית...נניח ואני הייתי נופל לטעות כזאת..

מה שהייתי עושה זה מנסה להגיע לפשרה עם הבנאדם,להוציא מה שאפשר ממנו,אבל אם זה לא היה הולך,לא הייתי נכנס לתביעה,כי לדעתי לא הייתי זוכה,בגלל שתכלס הטעות היא שלי ורק שלי.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה בביטול החוזה היא דרך בית-משפט? והמוכר חייב ליידע את הקונה כאשר יש יחידות מידה שלא תואמות את ברירת המחדל בישראל.

היית רוצה לקנות מוצר חשמלי, טלוויזיה למשל, עם שיטת שידור השונה מהשיטה המקובלת בישראל, והמוכר בחנות לא היה מציין את זה. זה בערך אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוצא מהנחה שהיא יכולה להיות נכונה ויכולה להיות לא נכונה שהמוכר שלך ידע שמדובר במיילים ולא בק"מ.

את זאת לא קל להוכיח, ביחוד שאני

לא יודע כמה זמן הרכב אצלו .

אבל מה שחשוב הוא מה אתה רוצה כרגע ? ראה הודעתי הקודמת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יד 3 של הרכב.

בדקתי במוסך המרכזי של פיאט והרכב עבר טיפול לפני שנתיים, כאשר היה עם 220,000 ק״מ.

חברה אתם שוכחים את העובדה הזאת ^ הבעלים לא היה מפספס בחיים את העובדה הזאת במיוחד שביציאה מהמוסך אומרים לו עוד X ק"מ או X חודשים עליך לחזור לטיפול Y.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאני מעדיף לבטל את העסקה, ולהחזיר את הרכב, אבל הבחור טוען הוא ״מפסיד״ 2 ידיים על הרכב.

הרכב היה בבעלותו שנה, אני מניח שזה מספיק זמן כדי לשים לב למשהו כזה חריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבהיר לו שבבית משפט תגיעו לאותה תוצאה + שכר טרחת עורך דין וכו', למרות שאני לא בטוח כי זו אכן תהיה התוצאה .

וסתם שאלה

הרי בדקת את הרכב , והרכב מצא חן בעיניך ותקין , למה לבטל ולא להישאר איתו תוך קבלת החזר מתאים ממחיר המחירון, המשקף את הקילומטרג' הגבוה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לשמוע התפתחויות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הק״מ גבוה, משמע המנוע ייפרד לשלום בקרוב.

אני מעדיף רכב עם פחות ק״מ מאשר את כל כאב הראש הזה.

אולי כן ואולי לא.

יש מנועים שהולכים גם אחרי 90 אלף וההפך, מנועים שלא הולכים גם בקילומטרז גבוה (כמו שלך נגיד).

הכל תלוי באיך הרכב תוחזק או לא תוחזק.

אם הרכב עבר בדיקה ויצא תקין בדברים החשובים והקריטיים - אין סיבה להשתגע.

נכון שזה מצב לא נעים, אבל מה תעשה בנתיים? לא תיסע ברכב? - אם תגיעו למצב של משפט, זה לא יהיה מעכשיו לעכשיו, זה יקח זמן, יידחה ועוד.

מה גם שאם אתה נוסע על הרכב, השופט יוכל להגיד שלמרות שרצית להחליפו, השתמשת בו (במוצר) וזו מאין הסכמה - חלקית אפילו, לעסקה.

זה בהחלט מצב מורכב שעדיף שלא היה קורה, ואישית אני חושב שמכון הטסטים היה אמור לגלות את העניין, גם בגלל שלפני הבדיקה רושמים את הפרטים - והמכון בדיקה (כשמו כן הוא) אמור לבדוק את הרכב, ואת הפרטים, וגם בגלל שכמה שטעה בק"מ, יכל לטעות גם בדגם וכדומה.

אם מוכר היה אומר הרכב "100 כ"ס" - הם לא היו אומרים "הוא 80" ?

לא ראיתי את תוצאות הבדיקה, אך אם הבדיקה הייתה טובה, ובלי הרבה בעיות, הייתי ממליץ לסגור את העניין בתשלום על ההפרש מאשר להיכנס לבתי משפט שיקחו הרבה זמן והרבה כסף, רכב שעומד בחוץ ללא שימוש וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרהה לחבר שלי אביו רכש ברלינגו כ 70 אלףף לפני 8שנים התברר שהקילומטרז לא תאם

בבית משפט קיבל12 אלף שח

ממש לפי מספר שבועות מכר את הרכב

שכח מהעניין לגמרי וגם מחיר הרכב היה 5 אלף שח מחירון היה בערך כפוללקונה היו כל מיני בעיות עם הרכב וכנראה התחרט עלהעסקה ובמקרה גם התברר לו שלפני 10 שנים הוחלף ספידומטר כך שבפועל לרכב היהקילומטרז גבוהה יותר

מכיוון שרכש את הרכב בבשווי של 50% לא קיבל כלום בבית משפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...