Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב נחלים - אזהרה !

djgabi
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ20 שנה הייתי בעליו של תחנת שטיפה קטנה . יש הבדל תהומי בין אז להיום אבל לא ייתכן שמתוך מאות לקוחות לא התלוננו בפני בעל המקום על גניבות וכל השאר..באותה תקופה היו בעל כורחי "מכניסים" אותי לחדר המיטות שלהם ומשתפים אותי בבעיותיהם הקיומיות.לכן,נשמע לי הזוי לחלוטין שבעל המקום לא מודע.

כל עובד שהתקבל אצלי לעבודה הוזהר על ידי בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים על כך .

קשה מאד למצוא מנקים טובים ומקצועיים בעבודה סיזיפית וקשה כזו שהתמורה עליה זעומה וגם לרוב לא זוכים לתשר מהלקוחות שלא לדבר על ניד עפעף.. אבל מהשרשורים כאן נראה ש"המנקים" עוסקים בעוד סוג של "ניקוי".

לעניות דעתי,שיקולו של בעל המקום נובע מקו מחשבה שבמילא עוברים אצלו מאות לקוחות קבועים וארעיים ובלתי אפשרי לרצות את כולם.אז על כל עשרות יש תלונה על גניבה? דיינו.

חבל.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פרנסה זה כלכך קדוש? אם בנאדם מתפרנס מגניבת רכבים אסור להתלונן עליו כי זו פרנסתו? ולהגיד שבעל עסק לא אחראי לעסק שלו? מה קרה לכם?!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שבעל עסק לא אחראי לעסק שלו, כן כתבתי שלא בהכרח מנהל העסק שנמצא שם בתחנה הינו הבעלים ולעיתים מנהל לא מעביר את כל האינפורמציה לבעל העסק.

ואגב, כן, פרנסה זה משהו קדוש ואין קשר לגנב רכב שמתפרנס מכך, זה לא שהוכחת שבעל העסק (או המנהל, לצורך העניין) גנב, כרגע אתה יודע שיש לו חרא עובדים שכנראה גונבים ולא יודעים לתת שירות.

אם בנאדם מתפנס בכבוד אני לא שש לפגוע לו בעסק, אני אולי כן יתלונן על שירות וכו׳ (או בתחנת משטרה במקרה של גנבה) אבל נראה לי קצת מוגזם הקרקס שזה נהפך פה, עם כל ההומור.

כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, כל אחד יעשה הישר בעיניו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהוכחת שבעל העסק (או המנהל, לצורך העניין) גנב, כרגע אתה יודע שיש לו חרא עובדים שכנראה גונבים ולא יודעים לתת שירות.

מה אתה לא יודע לקרוא? הוכיחו לך כבר בפוסט הראשון,הבן אדם גונב דברים.

שמע ידידי,יש להתפרנס בכבוד ויש להתפרנס בכבוד, אין שום קרקס,עסק שפוגע בלקוחות שלו,מין הראוי שיסגר לאלתר.

לא יעלה על הדעת שבן אדם בידיעה פוגע ברכבים,הוא באופן אישי,המכונה עצמה וצוות העובדים,אז הרוב לא עולים על זה ולא שמים לב,אבל יש כאלה שכן וצריכים לשים סוף לעסקים כאלה.

לא יתכן שיכנס רכב עם סמלים ויצא בלי ! לא יתכן שרכב יכנס נקי משריטות ויצא עם שריטות ! לא יעלה על הדעת שיכנס רכב עם אביזרים אישיים בתוך הרכב ויצא בלעדיהם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אם בעל העסק יחליף את כל העובדים, הנזק כבר נעשה.

מצד שני, יכול להיות שאלו ההוראות של בעל העסק בעצמו, והוא כתב את ההודעה הזו עם הטלפון של העסק, אז שילך קיבינימט עם הסמלים שהוא גנב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע ידידי,יש להתפרנס בכבוד ויש להתפרנס בכבוד, אין שום קרקס,עסק שפוגע בלקוחות שלו,מין הראוי שיסגר לאלתר.

לא יעלה על הדעת שבן אדם בידיעה פוגע ברכבים,הוא באופן אישי,המכונה עצמה וצוות העובדים,אז הרוב לא עולים על זה ולא שמים לב,אבל יש כאלה שכן וצריכים לשים סוף לעסקים כאלה.

לא יתכן שיכנס רכב עם סמלים ויצא בלי ! לא יתכן שרכב יכנס נקי משריטות ויצא עם שריטות ! לא יעלה על הדעת שיכנס רכב עם אביזרים אישיים בתוך הרכב ויצא בלעדיהם !

יש לך קושי בהבנת המילה 'הוכחה'

אתה פתחת פוסט, רשמת אי אילו דברים כנגד העסק, זאת לא הוכחה ידידי. זאת המילה שלך כנגד בעל העסק.

אני לא אומר שאתה לא דובר אמת, אך מצד שני, כל שראינו פה זה בעל עסק קצת אהבל שהפיל את עצמו עם שקר מיותר.

אבל לא ראיתי אותו מודה בכך או לחלופין אותך מוכיח.

תתאפס על עצמך חבר.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בא להגן על בעל העסק ובטח שלא מסכים עם גניבות, אבל אתם חרצתם את גורלו מבלי שהצלחתם להוכיח משהו,

נכון שטוב היה עושה ומנסה לטהר את שמו במקום לעשות מעצמו צחוק, אבל מה שאתם עשיתם לדעתי זה לעשות קרקס מכל הסיפור,

"היי יצאתי גבר עכשיו בזכותי בגוגל הוא מקום ראשון"

אני כן חושב שזה המקום לתת גם חוות דעת שלילית אבל לכל דבר יש גם גבול.

זאת דעתי ויכול להיות שאני טועה.

שוב לא לשכוח שזו פרנסה של בנאדם ולא בטוח שהוא יודע מה קורה לו מתחת לאף!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא אני יודע.

שאלה לי אלייך, כשאתה אומר ״בעל העסק״, אתה ראית איזושהי הוכחה שאותו אחד שאתה קורא לו ״בעל העסק״ אכן בעל בעסק?

אין מצב שהוא רק מנהל? (הרי אתה יודע, אם אני מנהל עסק ואני גונב, אני לא ארצה שהבוס שלי ידע מכך ולכן אגיד לכל לקוח מתלונן שאני הבעלים, שלא יחפשו למי מעליי להתלונן).

אז ראית משהו כזה?

לא הוכחת שום דבר וגם לא מצפים ממך להוכיח שום דבר, פה זה לא בית משפט.

הרכב יצא עם שריטות? הגיוני, ככה זה לרוב בשטיפות אוטומטיות.

גנבו לך דברים? עוד לפני שהייתי מתלונן פה הייתי ממתין בתחנת השטיפה למשטרה שהייתי מזמין בו ברגע.

אני שוב אומר בפעם הרביעית, יכול מאוד להיות שאתה צודק בתלונה שלך, אבל לפני שאתה מחליט למי צריך לסגור עסק, תוודא שבאמת מגיע לו שיסגרו לו את העסק.

אם מי שדיבר איתך אכן הבעלים הרשומים של העסק- הצדק עימך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יצא עם שריטות? הגיוני, ככה זה לרוב בשטיפות אוטומטיות.

אתה טועה ומטעה,אתה מוזמן להגיע ולשטוף אצל הבחור באופן קבוע כל שבוע,בהצלחה.

חבר'ה למי שיש ספק אני יכול להביא גם תמונות והוכחות למרות שאישית אני לא חייב,אין טעם לדבר איתו זה כמו לדבר לקיר,

יש עסק שהבעלים והעובדים שלו בידיעה עושים נזק נקודה חבל על הויכוח כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אני אגיע לשטוף אצלו כל שבוע.....

:roll:

בכל אופן, אני מקווה שבאמת תפנה למשטרה ותגיש תלונה מסודרת, אחרת גם אם תגיע איתו לבית משפט השופט יזרוק אותך מכל המדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל העסק מעסיק ילדים בני 16 ללא רישיון שיסיעו לך את המכונית לשטיפה .

זה לא חוקי - ובעל העסק יודע בידיוק מי העובדים שלו כי יש שמה איזה אחד ערבי כבר הרבה שנים על המקום ואני מכיר מישהו שעבד בשטיפה (ילד בן 16) וסיפר לי שהערבי הזה התעצבן על איזה מישהי ושהיא הלכה הוא הביא לה כמה שריטות על הרכב עם המפתח.

אין כזה דבר היום בעל העסק לא יודע.

אולי מעלים עין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבן זה שאחרי ששומעים על אין ספור סיפורים כאלה , בתכל"ס בסופו של יום הם לא נפגעים מזה.

אפשר לעשות קצת רעש בפורומים , עם הזמן זה יעבור , ישכח ויחזור לקדמותו.

מה אפשר לעשות בצורה חוקית ? כנראה כלום.

אני לא רומז על כלום , אבל אם מישהו היה שובר לו את הרגליים בלילה , הייתי קורא לזה צדק :)

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שבעל העסק הוא זה שפיזית גנב מרכבים, תלש סמלים וכו׳?

אין סיכוי שבעל העסק אפילו לא יודע מהסיפור הזה? (מנהל אינו בהכרח בעל העסק).

זה שיש עובדים חרא זו בעיה אחת, מכאן ועד לפגוע בפרנסה של מישהו שלא בהכרח אשם- נראה לי קצת מוגזם, אבל אני מניח שכל אחד עושה כישר בעיניו.

נכון שבעל העסק לא גונב פיזית מרכבים, אבל הוא אחראי על ניהול העובדים ועל העסקתם.

מנהל טוב מבצע מעקב על עובדים מידי פעם ודוגם כדי להראות להם שהוא "עם יד על הדופק",

ושיש פיקוח על עבודתם ועל הנעשה.

ברגע שאין פיקוח יש את הפירצות הקטנות הללו שגורמות לאי נעימויות מול לקוחות המגיעים לקבל שירות,

וזה מה שגורם לעסק "להראות רע".

אני לא אומרת שצריך לנהל מעקב של 24/7 על העובדים אבל כך יהיה קל יותר לאתר "תחמנים/גנבים,

שבמקום תועלת רק מזיקים לעסק.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רומז על כלום , אבל אם מישהו היה שובר לו את הרגליים בלילה , הייתי קורא לזה צדק :)

אתה לא חושב שנסחפת? :x

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...