Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש בעלים של באגי שנגנבה ועכשיו בבעלותי!!!

udiben86
שימו לב! השרשור הזה בן 4504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל חובבי הבאגי למיניהם אשמח מאוד שתשתפו פעולה בחיפושים!!!!!!!

לפני כ10 שנים רכשתי באגי מקצועית בטירוף מנוע סובארו 1800 גיר 002 כיסאות ספורט ועוד מלא שיפורים.מאיזור אחד המושבים לייד חדרה! השקעתי בשיפוצים בה למעלה מ10 אלף ש"ח ואחרי 10 שנים גיליתי בדרכים לא דרכים שיכול להיות שהיא הגיע ליידי אותו בחור שממנו קניתי ב"דרכים לא כשרות"(נגנבה) אני מעוניין להגיע לבעלים של אותו באגי ולפצות אותו בתשלום או להחזירה!!! אך ורק אם ינתתנו סימנים מדוייקים וספציפיים לגבי אותה באגי שיוכיחו שהיא שלו.הבאגי 2 מושבים. לפרטים נא לשלוח הודעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שכל אלו שלא מאמינים חושבים שזה "גימיק" או איזשהו טריק מטומטם!!!!! אני לא מבין מה יותר פשוט מלנסות לעזור לי ולמה לעזעזל במדינה שלנו אנשים לא מוכנים להבין שאני בסך הכל מנסה למצוא את הבן אדם שעבד ועמל ובנה באגי מטורפת!!!

מצאתי אחרי 10 שנים משום שאותו אדם נעצר וחבר שלי ששכן שלו אמר שנמצא אצלו רכוש גנוב בתחום האופנועים והטרקטורונים וכל מה שקשור לכלי השטח למינהים! יש לי קבלות וחשבוניות שהוצאתי עליה למעלה מ10 אלף שקל השקעה בשיפור וחידוש!אבל אני מאמין וככה חונכתי שאם יש סיכוי קטן שזה גנוב אף פעם לא יהיה לי ברכה בבאגי ואם אני יצליח להשיג את אותו אדם ואכן זה נכון זה שווה לי הכל!!!!! תחסכו חוקים ומשפטים מיותרים והנה לכם עוד פרטים על הבאגי: גיר 002 מנוע סובארו 1800 ,2 אמברקסים אחד לכל צד, ועוד המון שאני ישמח אם ינתן פרטים מדויקים יותר!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר יכול להיות הבאגי לא חייבת להיות גנובה...

יכול להיות שהיא נבנתה מחלקים גנובים בכל מקרה ישר כוח על הרצון למצוא את בעל האבדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק לפי מספר שלדה/מנוע במשרד הרישוי. אם תפנה עם זה למשרד הרישוי ותגיד שזה מה שאתה רוצה לעשות, או בעזרת המשטרה אפילו, אני מאמין שימצאו דרך לעזור לך.

SEAT Ibiza 2001 Stella, Automatic. :cry: נמכרה בצער רב :cry:

Toyota Yaris Hybrid 2014 Active, Automatic. :-Dהבייבי החדשה :-D

אני לא גזען, אני שונא את כולם במידה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור אחי שום מס' שילדה ולא נעליים כבר בדקתי שלדה אני החלפתי מנוע קומפלט פשוט אני בטוח שמי שבנה אותה הוא מקצועי ומהתחום משום שיש בה המון תחכומים מיוחדים והשלדה משופרת כולל קפיצים מאחור והגבהות , אני יודע שזה מאזור המרכז נראה לי חדרה והסביבה ואפילו נתניה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם החלפת שילדה או לא לרוב אלו שילדות שנבנות באופן עצמאי או שמיובאות מחול ככה שמספר שלדה שלהם אינה מזוהה/מוכר במשרד הרישוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שבנאדם יזכור באגי שהייתה לו לפני 10 שנים ועברה שינויים כמו שאתה אומר מאז ?

לא מאמין שתמצא את הבעלים המקוריים שנגנב ממנו לפני 10 שנים, אבל באמת ישר כח על הרצון הטוב!

המון בהצלחה!

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...