Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרויקט מצולם] צביעת קליפרים בפיאט קופה

ScrewedUp
שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק חבל שזה לא גלגלי מגנזיום, אז זה באמת היה נראה טוב, אבל בכל זאת יצאה ממש נחמד.

תגיד, אתה לקחת משהו ? :D

שים לב לתמונה עם הגלגל.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהג'אנט הוא מגנזיום.. דהה :?

והג'אנט דווקא כן עבר הברקה שבוע לפני הצביעה, ושבוע לפניו, ולפניו..

והוא עבר הברקה גם אתמול, והיא יראה מלוכלך באותה מידה בעוד 3-4 ימים :roll:

!! there's no such thing as too much power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שאת הצבע כבר לא תראה אחרי כמה ק"מ... רק שחור מהבלימות שלך. :lol:

נכון מאוד

אני לא יודע איך אתם בכלל שמים לב לצבע הקאליפר לאחר כמה שבועות...

כמו הרבה אנשים, גם אני השגתי צבע רכב... פירקתי גלגלים, ניקיתי קרצפתי ייבשתי, צבעתי שכבות על גבי שכבות ייבשתי חיכיתי ואז הרכבתי את הג'אנטים חזרה...

היה מדהים!

לאחר שבועיים הכל שחור מפיח הבלמים... עכשיו כבר בכלל לא רואים את הצבע...

מה זה שווה?

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזבו אותכם שטויות!!

כן פיח, לא פיח, לא קירצף את הקליפר, לא ניקה, כן ניקה, צבע יתקלף תוך שבוע וכו'.....

הבנאדם חשב לעשות פרוייקט קטן ונחמד שיעביר לו את הזמן בעבודה על הרכב שלו (הדבר שאני הכי אוהב) ורצה בסופו של דבר ליראות את המוצר המוגמר.

אני מאמין שזה פעם ראשונה שלו, אז לומדים עם הזמן.

וגם אם יתקלף לו כי הצבע לא טוב או/ו הוא לא ניקה את הקליפר לפני SO WHAT,

בפעם הבאה הוא ידע לעשות את זה טוב יותר..

ולבעל הפיאט- כל הכבוד על העבודה וההשקעה, רק ככה לומדים!!!!

יצא פצצה.. :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הייתי צריך להשאיר את העיתון, כל בית הגלגל נראה צבוע...

ועוד משהו, צבעת גם את הרפידה :roll: , זה נראה חאפרי משהו....

בכל מקרה, בהמשך לפרוייקט שלי שפורסם פה לפני כשנתיים , רק רציתי לדווח שהצבע עדיין מחזיק, ומדובר בצבע רגיל אדום עם לכה שלקחתי בחינם מאיזה צבעי רכב....

את הפרוייקט ניתן לראות בדף פרוייקטים בתחילת הפורום (לא כרגע כי יש בעיה עם אחסון התמונות שתיפתר בקרוב)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאי אפשר לערוך את ההודעה אחרי 60 דקות, אני אוסיף את מה שרציתי לומר :

יש חשש שריסוס ספריי עלול להגיע לאיזור הבוכנה של הקאליפר ולהפריע בצורה כלשהי לפעולתה התקינה (לדעתי לפחות) ... כי עבודה עם ספריי היא בלתי נשלטת....

ועוד משהו: שמתי לב שיש לך 4 ברגים סטנדרטיים לג'נטים. לדעתי הקליפרים הצהובים ימשכו תשומת לב ובנוסף תמיד אתה נמצא בארץ בסכנה למציאת הרכב על בלוקים ,אז לדעתי כדאי להשקיע 120 ש"ח לקנות רביעיית ברגים מיוחדים ולשים אחד בכל גלגל בשביל השקט הנפשי.... (לך תמצא אח"כ ג'נט של פיאט קופה...)

עומר ג R , אני חושב שאתה מגזים, לא תמיד מה שיש לך הוא הכי "גדול"...

ניקוי ברמה סבירה ושימוש בצבע ברמה סבירה עם מקשה בתוכו וגם לכה, יכול להחזיק שנים..... (תמונה איך זה נעשה אצלי עם צבע "זול" ומכחול)

P8070026.JPG

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבנו בסובארו(1.6 תופים אחוריים וקליפרים) של אחי בספריי מיוחד אדום.

ריססנו איזה 5 או 6 שכבות.

התוצאה כרגע(אחרי שנה כמעט) מקדימה אין זכר לצבע אדום רק שחור פיח(אם היה לי גרניק....) ומאחורה תופים(דרמים) אדומים ויפים....

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי בתאכלס בשבל מישהוא ללא ידע ..מקובל... אבל ראיתי וברייאה ראשונה ברח לך צבע גם לכיוון צינור בולם וכ'ו ויכול ליגרום לפעולת עבודה של הקליפר. בעבר גם צבעתי ולמרות שלא ניזהרתי היו לי בעיות של בלומם קידמי (בוכנוה תפוסה,וכ'ו) לכן אם אתה רוצה לעשות זאת ממליץ לך לנקות ע"י אצ'יטון בלבד! מכיוון שהחומר מיתהדה הרבה יותר מהר ולא מבוסס על בסיס שומני. ועם כבר 40 ש"ח באוטו דיפו(סלחו לי שאני כ"כ דוחה ת'מקום הזה) אז תשקיע צבע של הרכב שלך ,ניתן לידחוץ כל צבע לרכב רצוייה לבקבוק ספריי ככה אני צבעתי את קליפרים וגם נישאר לי למוט מייצב.. שוב פעם חומרי ניקוי\הסרת צריך להשתמש בפרופורציות נכונות כי גם זה עלול ליפגוע בגומיות או מחזירי שמן של מערכת הבלמים..

FOUR FLAT WHORES DOING THEIR JOB

AIR COOLED!!

יבוא של חלקי חילוף לפי הזמנה מארה"ב .

משומשים ,משופצים או חדשים לפי דרגות .

קנייה ישירה לפרטים: יוני.18185887070+[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בתאכלס בשבל מישהוא ללא ידע ..מקובל... אבל ראיתי וברייאה ראשונה ברח לך צבע גם לכיוון צינור בולם וכ'ו ויכול ליגרום לפעולת עבודה של הקליפר. בעבר גם צבעתי ולמרות שלא ניזהרתי היו לי בעיות של בלומם קידמי (בוכנוה תפוסה,וכ'ו) לכן אם אתה רוצה לעשות זאת ממליץ לך לנקות ע"י אצ'יטון בלבד! מכיוון שהחומר מיתהדה הרבה יותר מהר ולא מבוסס על בסיס שומני. ועם כבר 40 ש"ח באוטו דיפו(סלחו לי שאני כ"כ דוחה ת'מקום הזה) אז תשקיע צבע של הרכב שלך ,ניתן לידחוץ כל צבע לרכב רצוייה לבקבוק ספריי ככה אני צבעתי את קליפרים וגם נישאר לי למוט מייצב.. שוב פעם חומרי ניקוי\הסרת צריך להשתמש בפרופורציות נכונות כי גם זה עלול ליפגוע בגומיות או מחזירי שמן של מערכת הבלמים..

FOUR FLAT WHORES DOING THEIR JOB

AIR COOLED!!

לא קצת מאוחר ?:roll:

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יצא מהמם ועל רכב יפה,אין כמו עבודה על הרכב הפרטי לבד,חבר צבע באותו סוג ספריי מאוטודיפו על ראלי וכבר שנה הצבע על הקליפר,כולל חורף ובלי תיקון,מקווה שיצליח גם לך.

יום טוב רן

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...