Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

- יעוץ - מבקש יעוץ למכונת תספורת זולה

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , שבוע טוב

בעבר היתה לי מכונת תספורת של פנסוניק ER206 K

מכונה שההיתי מסתפר ומיתגלח איתה.

לגילוח היא היתה מצויינת, משאירה טיפה זיפים כמו שאני אוהב וגם תספורת היא היתה מוציאה יופי - אבל ! אבל היה קשה להסתפר איתה ביגלל שהיא לא היתה "מנקזת" את הסערות וכל פס שההיתי נותן ההיתי צריך להוריד את הדרגה מהמכונה, להוציא את הסערות ולהחזיר , כך מס' פעמים עד שהסיער היה מגיע לדרגה שהמכונה נימצאת בו וההיתי עובר ו"מנקה" את הראש עד לתוצאה שווה.

למכונה הזאת היתה דרגה קבועה שבעזרת גלגלת היה אפשר לעלות ולהוריד את הדרגה.

אני לא רוצה שוב ליקנות מכונה סביגנון הזה ביגלל שהיא לא מנקזת את הסייער כמו שצריך.

אני מחפש מכונה זולה, נוחה, שלא תולשת סייער ומכאיבה, שיש לה מס' דרגות חיתוך נוחות ושלא צריך כל שניה להוציא את הסייער מהדרגות ובשביל גלח צריך לעבוד איתה שעה, ושיהיה אפשר גם להיתגלח איתה ושהיא תשאיר טיפה זיפים בגילוח.

שתיהיה אפשרות לעבוד איתה אל חוטי וגם תוך כדי טעינה.

שתחזיק מעמד כמה שניתן.

התקציב עומד עד 100 שקלים.

איזה חברה אמינה תמליצו?

תודה ושבוע טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני כשבועיים את זאת: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=716032

קומפקטית, השתמשתי בינתיים רק פעמיים או שלוש, בינתיים רק גילוח, עוד לא יצא לי להסתפר איתה

עד עכשיו אני מרוצה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ידוע לך האם המכונה "צובטת" בתספורת\גילוח?

האם אפשר להסתפר איתה ללא קבל טעינה למשך כל התספורת?

מותר לשאול כמה שילמת עליה ומהיכן הזמנת?

אשמח לעוד תגובות

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף מכונה נטענת לא תיתן לך את הכוח של מכונה שמחוברת לחשמל. בנוסף, אחרי זמן מה העוצמה יורדת ובכל מקרה תצטרך לחבר את המכונה לחשמל גם אם היא טעונה.

עדיף להשקיע במכונה איכותית ועמידה, גם אם היא לא נטענת.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני כשבועיים את זאת: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=716032

קומפקטית, השתמשתי בינתיים רק פעמיים או שלוש, בינתיים רק גילוח, עוד לא יצא לי להסתפר איתה

עד עכשיו אני מרוצה מאוד

+1

השבוע, בעצם היום! קניתי אותה ויחסית למחיר, 129.. היא נותנת תמורה מלאה ויותר. לא צריך לעבור מספר פעמים על אותו המקום פעם פעמיים אם המקום בעייתי. לא צובטת והשיער לא נתפס במכונה, הראש שלה ממש נוח במיוחד שהשיער אינו מצטבר..

בתור חייל אני די מבסוט מהקנייה וחוסך לי המון זמן וטירטורים, פשוט מכונה טובה, ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני חודש בערך מכונה בסיסית של חברת wahl. לא היו לי ציפיות מיוחדות ממכונה לא ממותגת שעלתה לי משהו כמו 100 ש"ח אבל האמת היא שהופתעתי לטובה. המכונה הרבה יותר טובה והרבה יותר חזקה מהפיליפס שהייתה לי לפניה, משאירה הרבה פחות "שוונצים" וגם הרבה יותר שקטה. אין לה סוללה אלא רק חיבור קבוע לחשמל, לדעתי סוללה זה מיותר כי כמעט תמיד אחרי שנה גג הסוללה נגמרת והפונקציה הזאת הופכת למיותרת.

חיסרון אחד שיכול להיות מהותי הוא החלפת גובה החיתוך. בניגוד לפיליפס שהיה לה מין כף כזאת שבעזרתה קבעתי את גובה החיתוך, ב-wahl צריך להלביש בכל פעם מחדש מסרק אחר כדי לקבל גובה אחר. מבחינתי זה לא ממש קריטי, גם ככה אני מסתפר תמיד על גובה אפס. אם אתה בונה על תסרוקות מושקעות, כדאי לך לבדוק את קיומה של האופציה הנ"ל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wahl מכונה לא ממותגת? אולי רק בארץ. wahl ו- moser הן תאגיד המכונות התספורות מהטובות בעולם. רק בארץ חושבים שפיליפס זה יצרן פרימיום או משהו כזה. במילים אחרות- הייתי אומר שפיליפס זה המאזדה של מכונות התספורת ואילו תאגיד wahl- moser שקול לBMW- אודי- מרצדס של המכונות (באיכות, בעוצמה ובהרבה יותר אמינות בטווח הארוך).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ידוע לך האם המכונה "צובטת" בתספורת\גילוח?

האם אפשר להסתפר איתה ללא קבל טעינה למשך כל התספורת?

מותר לשאול כמה שילמת עליה ומהיכן הזמנת?

אשמח לעוד תגובות

תודה.

לא זוכר מאיפה הזמנתי, עלתה בערך 130

אמורה להספיק ל30 דקות (זמן טעינה 8 שעות)

לא צובטת בינתיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת ש-wahl זה מותג מוכר. הייתי בטוח שמנסים להשחיל אותי, אבל בשביל 130 ש"ח לא היה אכפת לי לקחת את הצ'אנס.

זאת המכונה שקניתי וזאת גם החנות שקניתי ממנה. לא עשיתי סקר מחירים, אני גר לא רחוק משם אז פשוט קפצתי לחנות ולקחתי את מה שהיה במלאי: http://www.pompa.co.il/pl_product~30110474~72~270.htm

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WAHL מיוצרים בארה"ב וMOSER שבבעלות וואל מיוצרים בגרמניה (ויש גם ארמילה- ליין יוקרה של מוסר). כל השאר- זבל סיני (יחסית).

לנו יש מכונת וואל ישנה משנות ה70 שעדיין עובדת (דגם פרקיסיון סדרה 9200- עדיין מיוצרת היום) ולאחרונה נכנס לשירות המכונה הבאה של וואל שעלתה 420 ש"ח (עם מס' תוספות, נבחרה המכונה הלבנה)- מהסדרה המקצועית. בהתחלה חששנו שבגלל שאנחנו קונים מוצר חדש נקבל משהו עדין כיאה לשנות ה2000 ושהיא לא תהיה "כמו המכונות של פעם" וטעינו ובגדול. מכונה משובחת, חזקה מאוד ושיער קשה וצפוף מאוד לא מטריד אותה כלל- בקיצור- שווה כל שקל.

לפותח השרשור- אם בכל זאת תרצה נטענת- שים לב שיש הרבה מכונות שלא מאפשרות עבודה עם כבל בשקע אלא רק כטעונות- שזה אומר שאם תיתקע באמצע התספורת- אתה בבעיה שכן תצטרך לחכות לסיום הטעינה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מיתעניין לגבי הפיליפס 131 ER

רשום

כולל אביזרים:

2 מסרקי גובה 3,6,9,12 מ"מ

כשרשום שני מסרקים מיתכוונים לדרגות גובה במכונה?

אם יש רק 2 אז למה רשום 3,6,9,12 מילימטר?

לא אמור ליהיות רשום 4 דרגות?

האם המספר הפחות של הדרגות לא "מגביל" לבחור גובה של תספורת ביניים וכד'?

יש המלצה לחנות אמינה וזולה בזאפ שכדי להזמין ממנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...