Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הספק חוסם אותי מלהוריד בקצב מהיר?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודש האחרון (חודש אחרון להתחייבות שלי), אני מרגיש בהאטה קשה בהורדות. רק לציין שבכל פעם שאני מגיע לחודש האחרון של ההתחייבות זה קורה.

מהירות הורדה איטית יותר מהאינטרנט בטלפון שלי. לשם השווה, קובץ של 80 מגה בטלפון ירד לי תוך כ-10 דקות, במחשב תוך שעתיים ויותר (אם ההורדה לא הופסקה באמצע ונאלצתי לבצע הורדה חוזרת מההתחלה).

האם יש דרך להוכיח חסימות מכוונות?

כשהתקשרתי לשירות לקוחות לברר לגבי מבצע חדש, הטלפנית טענה שכל החבילות מתחת ל-10 מגה יעלו לי יותר מ-10 מגה מתוך אינטרס להעביר את כולם לתשתית החדשה. מה שאומר שאולי הם מאטים לי את הקצב כדי לגרום לי לרצות חבילה מהירה יותר (10 מגה?).

אני לא מוריד עם תוכנות צד שלישי, הכל דרך הדפדפן עצמו ישירות. ומדובר בהורדות מאתרים שלפני חודש חודשיים היתי מוריד במהירות מקסימום של החבילה שלי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התשובה היא שכנראה שכן, מהסיבה שהזכרת.

שים לב שאם תבדוק בעצמך את מהירות הגלישה באמצעות אתרים כמו speedtest תקבל תוצאות טובות מכיוון שאתרים כאלה מתועדפים לטובה על ידי הספקיות. בפועל התעבורה אליך וממך נתונה להשפעות מטעם הספק, מה שנקרא באידיש traffic shaping.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים גם speedtest מחזיר תוצאות אכזריות (200 kbps).

יש שם בעייה לא ברורה, הם טוענים שהשרתים שלהם נפלו והם לא מצליחים להרים אותם. כמו כן אין להם תחזית לפתרון.

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בבזק בינלאומי (10 מגה, תשתית של הוט) ובכמה חודשים האחרונים המהירויות הורדה שלי מאתרים כמו megashare ודומיהם פשוט מחפירה. נתתי בדיוק את אותם לינקים שאני מנסה להוריד לחברים ומוריד להם על 100+ (אחד מהם בכלל גם בבזק) בעוד שלי מוריד על מקס' 20 (זה אשכרה נראה שיש הגבלה ל20, זה מגיע ל21, עוצר, וחוזר חזרה למטה).

אני משתמש בראוטר אז חשבתי שאולי זו בעיה בראוטר, אז ניסיתי להוריד מעוד 4 מחשבים בבית - אותה תוצאה, ניסיתי להוריד מהPS3 שמחובר חוטית לראוטר ושוב אותה תוצאה (בכל המקרים הורדתי בדיוק את אותו הלינק).

הדבר האחרון שנשאר לעשות זה לחבר את אחד המחשבים ישירות למודם, אם (וכאשר) התוצאה תהיה דומה, הם יכולים לצפות לשיחה עצבנית במיוחד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזק בינלאומי ?

כן, איתם כבר כמעט 11 שנים.

תמיד בחודש האחרון לסיום החוזה יש בעיות בקצב הורדה. הפעם כנראה שאני אעבור ספק אם המשחקים האלה ימשכו

בימים האחרונים גם speedtest מחזיר תוצאות אכזריות (200 kbps).

יש שם בעייה לא ברורה, הם טוענים שהשרתים שלהם נפלו והם לא מצליחים להרים אותם. כמו כן אין להם תחזית לפתרון.

אריאל

מאיפה לך המידע על נפילת השרתים?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שהם מודים שהם לא יכולים לספק את השירות, אבל לקחת תשלום מלא הם כן יכולים? יפה מאוד

זו בדיוק הסיבה שעברתי להוט. מה שכן, בהצלחה להוציא מהם משהו כתוב על כך שהם לא יכולים לספק השירות. נבלות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה שעברתי להוט. מה שכן, בהצלחה להוציא מהם משהו כתוב על כך שהם לא יכולים לספק השירות. נבלות.

מדובר על ספק, מה הוט קשורים?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה תמיד עם נזק בינלאומי,כל מי שלא משלם להם פרוטקשן (גיימר) סובל מאינטרנט איטי להחריד.

תוסיף עוד 10-15ש"ח על המס ההזוי שלהם,ותראה איך המהירות טסה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתלונה על מהירות על הפנים. גם באתרי הורדות (כל שעות היממה) מדובר על מהירות מקס' 15 ותמיד ההורדה נופלת באמצע.

דרך הביטורנט המצב יותר טוב ואני להשתמש בכל הפס כשאני מוריד כמה קבצים פופולריים במקביל (2.5 מגה)

בעיה קשה מאוד ביוטיוב בשעות השיא (לדוגמה עכשיו, ובד"כ בערבים..) לא ניתן לצפות בסירטונים- יורדים במהירות 10KB/s אם בכלל..

החיבור בתשתית בזק ודרך ספק בזק בינלאומי (בנפרד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה תמיד עם נזק בינלאומי,כל מי שלא משלם להם פרוטקשן (גיימר) סובל מאינטרנט איטי להחריד.

תוסיף עוד 10-15ש"ח על המס ההזוי שלהם,ותראה איך המהירות טסה.

אני דווקא בחבילת גיימר וכמו שאפשר לראות בהודעה שכתבתי למעלה אין הבדל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מרגיש את אותו הדבר עם בזק בינלואומי,חודש הבא מתסתיים החוזה.

יש למישהו הצעה של ספק טוב יותר,עם ניצול מלא של רוחב הפס ובלי איטיות בשעות "העומס",אותי כלקוח זה לא אמור לעניין.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...