Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם אור לבן הוא חוקי, למה הוא לא עובר טסט?

eladmp
שימו לב! השרשור הזה בן 4609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה דקות נתקלתי בזה: http://www.dealextreme.com/p/h4-5w-102-smd-led-6500k-460-lumen-white-fog-lights-for-car-12v-pair-51110 .

נורת H4... מלדים :shock:.

מישהו שמע על זה :|? זה חוקי בכלל :-o? למשל אני מזמין את זה ושם כנורות דרך ברכב שלי, זה חוקי?

:twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריכוז חיפוש גוגל בנושא

אם זה לפנס ראשי, שכח מניסיון לכוון אותו וגם העוצמה נתונה בספק, אור חיוור ומפוזר חיים קצרים מאוד מניסיון:shock:

כדור הארץ הולך ונכחד, רק אנו יכולים להצילו :conf:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ונורות הערפל שלך הן H4 זה בסדר.

לא מתקינים אותן באורות הרגילים מכיוון שללדים יש תכונה שהם לא רפלקטיבים כלומר זה לא כמו נורת הלוגן שמכוונן לרפלקטור וכך האור שלהם מתגבר.

אתה יכול לנסות לשים אבל האור יהיה מאוד מאוד חלש.

מותאם לאור ערפל :)

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, יכול להיות יפה לערפל, למרות שמבחינת תפקוד הוא לא מאיר

לשים כאור ראשי תשכח מזה, חבל על הכסף, מדבר מנסיון מר

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה שאר הדרכים אבל הדבקה נראת דרך יחסית פשוטה.

http://www.youtube.com/watch?v=k_kOPMnyHrA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכוני הרישוי יש הרבה מאוד פעמים תופעות של אי צדק (ננסח זאת כך).

בוחנים שמכשילים על שטויות כמו עיניין הנורות, לוחיות רישוי "פגומות", אפילו הכשלה בטסט עקב מכה בפח - כשמנגד הרבה פעמים הם מעבירים טסט כשיש ליקויים ברכב: לדוגמא לא בודקים כלל אורות, צמיגים, מגבים וכ'.

טוב עשית כשהחלפת לנורות הרגילות, כעת אחרי מעבר הטסט כמובן מחזירים לנורות הלבנות - ככה זה עובד במדינה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי טסט עם פנסים שנפתחו, נצבעו בשחור, נסגרו ונאטמו עם סיליקון

ובנוסף הם היו עם אורות לבנים (אוסרם נייטברייקר)

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

יש דבר כזה להחליף לאור לבן(לא בהכרח לבן כמו קסנון אבל גבן הכי בהיר שאפשר) שיהיה חוקי? ואני לא מתכוון לקסנון כי הרכבה שהיא לא ה ע"י היצרן אינה חוקית למיטב הבנתי...

דבר נוסף הוא שאני כרגע במהלך של הרכבת לדים באוטו(בפנים, בבגאז' ועוד..) ואני רוצה להוציא חשמל שיספק חשמל רק כאשר אחת הדלתות נפתחות. הבנתי שאני צריך לנסות להגיע לזרם בגג הרכב, אבל איך אני עושה את זה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...