Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז תורי,

שמי ניר , אני בן 23 וגר בכפר סבא ועובד בחברת מחשבים.

אני נוהג במאזדה מיאטה והתחביב שלי הוא ישבני נשים :twisted: .

* ההודעה נערכה על ידי ההנהלה *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אריאל כמעט בן 23 מעיר הפשע והרשע הלא היא נתניה יקירתנו בירת ההונדה האצ'בק...

נוהג מזה 4 חודשים בקליאו RSI שנת 97 בצבע כחול-שריטות...

עובד בסלקום , לומד ברופין...טוב נו, לא בדיוק לומד...אבל נמצא ברופין...

ישבנים של בחורות....זו לא סטייה...זו דרך חיים!!!!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,

נ.נ.ב

שכחתי לכתוב שיש לי 2 כלבים (בוקסרים, זכר ונקבה - סקאי ונץ), תוכי מדבר (בערך, טוב, לפחות את השם שלי הוא יודע לצרוח :lol:) עוד קנר וקוקטייל, ודגים.. בעבר היה לי הרבה יותר, היום כבר לא.. (עקב כמה סיבות לא משמחות..) :?

יש לך 2 בוקסרים????

אפשר גור? :)

היית צריך לבקש יותר מוקדם.. היה לנו בערך לפני 8-9 חודשים גורים בפעם השניה.. כאלו חמודים.. חבל שלא יכולנו להחזיק את כולם :cry:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עזר, גר בחדרה (:cry:), עובד ברעננה.

בן 26, שומע עד היום את המוסיקה שתומר היה שומע בגיל טיפש-עשרה (מטאל), ונוהג בואן פיז'ו.

רגע, מה זאת אומרת 307 זה לא ואן :?:

וואלה, הייתי בטוח לפי הגובה שזה מינימום ג'יפ :!::p

טוב, הרכב הנוכחי שלי הוא 307XSi אדומה.

http://www.hydepark.co.il/hydepark/uploaded/021029_154528-515/F10000181.JPG

With nasty big pointy teeth

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני אלון בר ואני לא בלון ויש לי ניסיון ויש לי גם רישיון :wink: ,בן 20 עם מקצוע של טכנאי רשתות ו PC ,עוסק מורשה במובטלות בבית,(ומי שלא הבין אני "חולה שטח" מהפורום בתפוז),תחביבים: מוזיקה להכין טרקים(מלודי,פסיכו),מזויקה ישנה שנות ה 60-70 (מייק\משה המלך לאסססס מואה טמאאא) בעבר הייתי מעריץ מושבע של מטאליקה,נירוונה,רוק כבד,וכו' וכו'.

פעם היה לי כלב שממש אהבתי עד שהוא נדרס ז"ל :cry: (מתכנן להביא כלב בקרוב).

והאוטו שלי הוא אלפא רומיאו 75 1.8IE(שבקרוב מאוד אני מקווה יעבור מקצה שיפורים ענקי שכולל מנוע עם בעזרת הצ'ק תומר ימצא מנוע :wink: ).

שכחתי להוסיף שאני מאוד מאוד אוהב נהיגת\רכיבת שטח עם ניסיון של 8 שנים ברכיבת שטח(CR250,WR400,DR350,RM125,DT50,TSW50'TSX20 ) והרבה סלעים,היום חושב יותר לכיוון של נהיגת ראלי ברצינות (החלום שלי להיות נהג ראלי אמיתי).

אכן סיפור עצוב,מחיאות כפיים.

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל כמעט בן 23 מעיר הפשע והרשע הלא היא נתניה יקירתנו בירת ההונדה האצ'בק...

לפחות שריטה אחת זה באדיבות הלאנטיכס שלי... :oops: לא נעים ושוב סליחה.

אז ככה

אני שמר ,ואני אלכוהוליסט...

אה,בעצם לא ממש ,אם כי אף פעם לא התנגדתי לטיפה מרה (אפשר אפילו שתי טיפות :wink: ).

בן 34+ , נשוי ,שני צאצאים , ילדות ונעורים עברו במושב (מה שמסביר את החיבה לטרקטורים - הארבע גלגלי הראשון שלי היה ,בגיל 7 ,דיוויד בראון ,שהואיל להעניק מחסדיו גם לאסטון מרטין).

בעברי כל מיני מכוניות אפלות ,סטיישנים ברובן,צרפתיות ברובן. המכונית הראשונה (עד היום) בבעלותי היא ה-2CV המיתולוגית.

חולה צרפתיות , בעיקר אם רשום עליהן סיטרואן ,למרות שפע המרורים שהן מאכילות אותי לפעמים , ולאחרונה חווה התקרבות לדת (סיטרואן) , הרבה תודות ליקר מכל - כוכבי :wink:

עוד סטיות - מוזיקה ,כיאה לגילי המתקדם ,סוף שנות השבעים ותחילת השמונים (רוק בבקשה ,חלילה לי מפופ) , אם הזכרנו חיות ,אז כלבים ודגים בהחלט נמצאים בין החביבים.

ישבנים? שום בעייה , כל עוד מחוברת אליהם אשה נאה :wink:

עד למכתב הפיטורים אני עובד בחב' טלפונים סלולריים (לא, אין לי אפשרות להנחה/קומבינה/החלפה/תיקון , תאמינו לי ,לי זה עולה יותר).

והנתון הכי קשה - מזה שלוש שנים מתנייד על לאנטיכס מהעבודה. קצת רחמים בבקשה :cry:

זהו,מספיק לבינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בסלקום , לומד ברופין...טוב נו, לא בדיוק לומד...אבל נמצא ברופין...

ישבנים של בחורות....זו לא סטייה...זו דרך חיים!!!!

אתה גם אוהב ישבנים בצבע כחול-שריטות? :D

איתן

שאוהב את המוסיקה של "השרוט" :shock:

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עידן, בן 28 מראשון (שיכוניסט בשנתיים האחרונות).

נוהג על לנצ'יה בטא קופה יד אחרונה בצבע לבן בועות עם כיסויי מושבים פרחוניים (שככה יהיה לי טוב, לא היה לי כח להחליף...) ובולמי זעזועים אחוריים גמורים.

שנה ג' הנדסת חשמל, עובד בחברת תקשורת מפטרת.

מתחתן עוד חודש וחצי :bday:

מחזיק שני חתולי זבל במשרה חלקית.

המממ. מה עוד?

מוזיקה? - רוק מתקדם (למי שלא מכיר - פינק פלויד וצפונה)

תחביבים? מדע בדיוני (כן, כן, חננה הנני).

מכונית ראשונה? חישושית 1200.

ואגב - לבעס ערסים במוזיקה, שתי עצות - רמסטיין או אופרות. מנסיון. כשעומדים אצלי ברחוב בלילה חבורה ליד אונדה עם פול ווליום בכי מר בתורכית (מה יש להם מלעמוד ברחוב שעתיים?!?!?!?) אני פותח חלון, שם רקוויאם של מוצרט שאני מחזיק במיוחד - פול ווליום מהוורפדיילים - וכל האסיפה מתפזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הפנצטה (אותה אחת מתפוז)

עוד מעט בן 18 לפני צבא גר בירושלים.

נהג חדש והתחלתי להתעניין בכל הנושא של מוטוריקה/שיפורים מאז הרישיון.

נוהג על ניסן אלמרה חדשה (2000) שחורה עם ספויילר אוטומטית ועל רינו קליאו ידנית שנת 2000. שומע כמעט הכל - ראפ, R&B, פופ, רוק, האוס, מזרחית (בקיצור שומע רק שירים על רמה). כל הזמן יושב על נרגילות לפחות ראש אחד ביום בפנניה שלנו!

קבלו את האתר של הפנניה (בחיאת תיכנסו לביקור)

http://www.fananiya.tk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה אני מצטרף לסקר :D

שמי רון שור מראשל"צ בן 18 ו5 חודשים, עוד חודש לתחילת הפז"מ :cry: .

נוהג בזמני הפנוי על מאזדה 323F אדומה, "מוגדשת" :wink: ע"י מדבקה של כאוס על מכסה מיכל הדלק (מה אכפת לי אני אוהב את הסמל וגם את הבגדים!).

אוהד מושבע של מכבי חיפה שאגב, בהצלחה לה היום מול מנצ'סטר :!:

עבדתי עד עכשיו עם מכונות עתירות כח ותפעלתי מתקנים מוטוריים באתר השעשועים "סופרלנד" בראשל"צ (אוהב את כל השטויות הללו -רכבות הרים, ספינות של 360^0 וכד') וכיום אני כבר לא ממש עוסק בזה שכן האתר סגור במשך ימות השבוע ואין פרנסה :? מנסה להתקבל לעבודה כמלצר או בטלסקר אבל לא מאמין שיקבלו אותי כי עוד חודש אני מתגייס (אולי אני יעבוד עליהם ואגיד שאני ב24 במרץ כמו כל החברים שלי :lol: ).

זהו בערך, אוהב מכוניות, מטוסים, אופנועים, ישבנים (הבנתי שזה חובה פה בת'רד הזה :)-כמובן של המין הנשי, שלא יהיו אי הבנות :!: ).

מוזיקה? הכל, טראנס, רוק, עברי, אנגלי, לועזי :wink: ,מזרחי, אם טי בי, ראפ ובקיצור הכל...

יש לי כלבת פינצ'ר דיי זקנה כבר שעושה את המוות עם הנביחות שלה (כיאה לבני מינה) ואני מאמין שהיא יותר מפחידה מכל בוקסר/אם סטף שתואר לעיל בת'רדים הקודמים :infinity:

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ליאור...( במקור מראשל"צ, בשנה האחרונה מתגורר בגדרה. עובד בפדקס ונוהג על זדאקס... :lol: וולקן כחולה 3 דלתות, מזה כחצי שנה. בן 24...מתכנן בשנה הבאה להתחיל לימודי ביוטכנולוגיה...שומע 70',80'..רוק בעיקר קלאסי ...וגם קצת חיפושיות,אבל בגלל הדיסקו אני לא יכול לחיות... :biggrin2: בנעורי אוזניי ושכניי שמעו גם הרבה מטאל, לגבי כלבים..אין לי ,אך לשכן שלי יש שניים...מה עוד ספונטני, בעל חוש הומור והרפתקן...אהה...זה לא הפורום הזה...:roll: ) ... מתכבד להדליק משואה זו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני דוד כמו גם הניק המאוד מאוד מקורי שלי :lol:

אני בן 20 ,ומגוייס מזה שנתיים לצבא הגנה לישראל :bigcry:

במיקצועי אני מוכשר גם כן כ"טכנאי רשתות תקשורת וPC " ולא שזה עוזר לי בתקופה זו של חיי .

אני אוהב לשמוע כמעט כל סוג של מוסיקה חוץ ממזרחית ,מתמקד בעיקר באלקטרוני וישראלי

אני נוהג על :

סיטרואן AX 1.4 ירוקה (ירוק :roll: כן זה לא מבחירה ... :oops: )

שנת 92 '

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשף מהמרכז,בן 30 נשוי+זאטוטה שאוהבת לנהוג או לפחות לשבת בכסא הנהג ולעשות כאילו.

פוקוס ליסינג מהעבודה -לבן/אוטומטית/4 דלתות דלקן.

עד לא מזמן הונדה HRV שכעת החליפה אותו ZX 1.4 שנת 93', שכרגע נימצאת בתהליך שיקום קל (תיקון תקלות קטנות ומעצבנות שהגיעו עם האוטו).

הנדסת תוכנה מממנת את כל הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...